Jump to content

Socialinis draudimas (SODRA)


Recommended Posts

kaip ir teisėta yra pasiimti(neperspėjus ir sąskaitų savininkui nežinant) ūkininkų privalomąjį socialinį draudimą iš visų nors ir dešimties ūkininko sąskaitų t.y. už vieną mėnesį iš visur po 128 Lt. :icon-eek:

O kas tamstai draudžia nueiti į vieną iš bankų ir sudaryti tiesioginio debeto sutartį toms sodros įmokoms? Tada nereiks rėkti, kad nuskaito nuo visų 10 sąskaitų. Tokia yra sodros tvarka. Norit ką keisti? Prašom. Bandykit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jus man durnam paaiskinkit ukininkauji tarim tarp 4 ir 10 edv ir turi darba is kurio moki mokesciuos po polnoi programe plius dar ir uz ukininkavima moki

netekai darbo ir ka darbo birza spyga rodo.

tai n**** tuos mokescius moket jei tik imanoma slept juos reikia koks valstybes poziuris i mok moketojus toks moketoju poziuris i mokescius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jus man durnam paaiskinkit ukininkauji tarim tarp 4 ir 10 edv ir turi darba is kurio moki mokesciuos po polnoi programe plius dar ir uz ukininkavima moki

netekai darbo ir ka darbo birza spyga rodo.

Tai vadinama solidarumu, kai daugiau dirbantys ir uždirbantys moka daugiau mokesčių. PVZ. ar daugiau uždirbdamas pradedi daugiau sirgti, kad reikia daugiau PSD mokėt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jus man durnam paaiskinkit ukininkauji tarim tarp 4 ir 10 edv ir turi darba is kurio moki mokesciuos po polnoi programe plius dar ir uz ukininkavima moki

netekai darbo ir ka darbo birza spyga rodo.

tai n**** tuos mokescius moket jei tik imanoma slept juos reikia koks valstybes poziuris i mok moketojus toks moketoju poziuris i mokescius.

...nus gerai 4-10edv tai ūkelis apie -+20ha , teisingai su tokiuo ūkeliu, ir be gyvulių ,ir jei tik javai- neišsiversi...reikalingas papildomas darbas , atsisakyt jo(ūkelio) ,kaip sliūliau chefui irgi nesinori prarandi išmokas ,bei"žalia", negali dalyvaut programose ir t.t....ką daryt, kad mokesčių nemokėt...variantas ..chebra -perrašom ūkelius ant tėvų ,mamų,senelių ir babučių, pensininkų ir invaldumą turinčių ...iš jų - generalinį įgaliojimą ir vsio...na kaip :icon-question::eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jus man durnam paaiskinkit ukininkauji tarim tarp 4 ir 10 edv ir turi darba is kurio moki mokesciuos po polnoi programe plius dar ir uz ukininkavima moki

netekai darbo ir ka darbo birza spyga rodo.

tai n**** tuos mokescius moket jei tik imanoma slept juos reikia koks valstybes poziuris i mok moketojus toks moketoju poziuris i mokescius.

...nus gerai 4-10edv tai ūkelis apie -+20ha , teisingai su tokiuo ūkeliu, ir be gyvulių ,ir jei tik javai- neišsiversi...reikalingas papildomas darbas , atsisakyt jo(ūkelio) ,kaip sliūliau chefui irgi nesinori prarandi išmokas ,bei"žalia", negali dalyvaut programose ir t.t....ką daryt, kad mokesčių nemokėt...variantas ..chebra -perrašom ūkelius ant tėvų ,mamų,senelių ir babučių, pensininkų ir invaldumą turinčių ...iš jų - generalinį įgaliojimą ir vsio...na kaip :icon-question::eusa-think:

..... apie tai reikėtų rimtai pagalvot, jei tokios visokios nesamonės "ant svieto" dedas... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip vadovaujantis LR Konstitucijos 48 str. galima atsisakyti sodros kaippo tokios (t.y. kad jus isbrauktu is sodros sistemos, taigi nebereiks jos moketi). pasiskambinkit i savo skyriu ir sakykit, kad svarstytu "komisija" vilniuje.

aisku pensijos nebegausite, bet prasyme reikalaukite, kad grazintu sukaupta piniga, kuri esate sumokeje bet nepanaudoje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip vadovaujantis LR Konstitucijos 48 str. galima atsisakyti sodros kaippo tokios (t.y. kad jus isbrauktu is sodros sistemos, taigi nebereiks jos moketi). pasiskambinkit i savo skyriu ir sakykit, kad svarstytu "komisija" vilniuje.

aisku pensijos nebegausite, bet prasyme reikalaukite, kad grazintu sukaupta piniga, kuri esate sumokeje bet nepanaudoje :)

na tai pensijos ar taip dauguma jaunesniu negausim, tai reikia rimtai cia kazka daryt, kol nepakeite konstitucijos, nes tu pinigu kitaip jau neatgausim :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tu pabandyk golfa pazaist nesusimokejes uz aikste

tai kad nemokamo siais laikais jau nelabai kas liko

Virgi, užtat bėgiot, plaukiot, pritūpimus ir atsispaudimus darytgali net plikas basas :D

siaip vadovaujantis LR Konstitucijos 48 str. galima atsisakyti sodros kaippo tokios (t.y. kad jus isbrauktu is sodros sistemos, taigi nebereiks jos moketi). pasiskambinkit i savo skyriu ir sakykit, kad svarstytu "komisija" vilniuje.

o tokį mąstymą galima pavadint naivumu:

1. Konstituciją aiškina konstitucinis teismas, o eilinis žmogelis net neturi teisės į jį kreiptis;

2. Nieko panašaus tam 48 straipsnyje neperskaičiau. Ar tamsta ūkininkavimą laikote priverčiamuoju darbu? (gi niekas netrukdo ūkį parduot). Teisė į teisingą socialinę apsuagą nedarbo atveju - vėlgi, turi ūkį - turi darbą (lyginant su tais kur nieko neturi, tai yra kaip ir teisinga)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kas turės kantrybės perskaityt, tai rasit geros info apie gyvenimo Eu perspektyvas. Faktas, kad visuomenė sensta ir kas uždirbs pensijas nėra aišku. Guodžia tik tai, kad tikėtina lietuvio vyro gyvenimo trukmė šiai dienai yra apie 66m...

http://ec.europa.eu/economy_finance/pub ... 992_en.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Virgi, užtat bėgiot, plaukiot, pritūpimus ir atsispaudimus darytgali net plikas basas :D

gali bet nemokamas, tai nereiskia hobi. O kuo geresnis hobi tuo brangiau kainuoja, arba kuo brangesnis hobi tuo daugiau kainuoja :D

na cia kiekvienam paciam nuspresti

o butu neblogai kartais paplaukioti nuosava jachta, vazineti prabangiu limuzinu :eusa-think:

na kiekvienas savo hobi renkasi pagal savo kisene ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...

Ale gi ir sunku perskaityt konkrečias temas :eusa-naughty: Jau kadai buvo išaiškinta, kad privalomo sveikatos draudimo (o ne socialinio draudimo ( imok kodas 314)) dirbantiems pagal darbo sutartis mokėti nereikia. O va socialinį (128 Lt) draudimą (pensijų pagrindinei ir papildomai pensijos daliai, ligos ir motinystės pašalpoms gauti ) reikia mokėti visiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
dar man atrodo po nauju metu kas yra PVM moketaojai dar papildomas mokestis bus.

Jei rosi, žegnotis reik :eusa-dance: Nes forume ta tema jau kaip ir diskutuota. Neskaitantiems - tai ne naujas mokestis, tai tas pats senasis GPM. Tik jį iki šiol mokėjo tie, kurie turi ūkį >14 EDV, a nuo 2012 m. mokės tie, kurie yra PVM mokėtojai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Skaitau,skaitau,skaitau visokius forumus žodžiu visur kur tik manau kad gausiu atsakymą į man rūpimą klausimą,bet atsakymo taip ir nerandu...tai gal jūs man padėsite susigaudyti :icon-rolleyes:

Mokėti mokesčius manau privalome visi,daugiau mažiau bet privalome. Pasensime juk pensija reikalinga bus,viskas čia plius minus tvarkoje,bet aš niekaip nesuprantu kodėl mokėdami mokesčius negauname tokių pačių teisių kaip kiti asmenys,t.y teisės į biuletenį.O gal dabar jau kai mokėsime pilną įmoką tai jau galėsime kaip ūkininkai ir susirgti? Gal aš be reikalo čia keliu bangas?

Mano brolienė pasigimdė leliuką ir gulėjo po gimdimo beveik du mėn ligoninėje,jos ūkyje dirbo vyras kuris taip pat moka ir PSD ir SODRai grįžusi iš ligoninės rado užblokuota sąskaitą ir jau dokumentą iš anstolio,kad nesusimokėjo sodrai už 2mėn. bet juk ji gimdė !!! Kuriam dirbančiam asmeniui reikia būnant ant biuletenio mokėti sodrai kiek žinau už jį ir darbdavys tuo momentu nemoka,tai gi klausimas toks kuo mes ūkininkai tokie ypatingi ? O gal aš tikrai kažką ne taip suprantu,tada tikrai atsiprašau už sugaištą laiką Jūsų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...