Jump to content

Dūsta žuvys


miškinis

Recommended Posts

  • Atsakymai 366
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Tai jo svarbu mes suprantam :lol:

Tai gerai kai turesi laiko pafotkink. Noriu paziuret kokie krantai, augmenija ir vanduo palei augalus.

nieko neprimastysi.....

rode Rusija, tai ten ersketai veislynuose tonom gaista...ir netik ersketai... vos neverke moteris snekedama. problema ta pati - karstis. 19 regionu paskelbta nepaprastoji padetis....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku geriausia yra speciali kombikorma, panaši kaip, kad paukščiams būna, bet va kainuoja... ;] O kadangi mes esame ūkininkai, tad su grūdais didesnių problemų neturėtų būti, tad paimi kviečių kibirioką, užpili verdančiu vandeniu, tegul pabrinksta per naktelę ir pilk į prūdelį :):icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pradejo ir pas manes zuvys dust, ypac po perkunijos ir lietaus. tad paieskojes informacijos kaip kovot su deguonies trukumu radau idomios info, ten raso kad patebejus zuvu dusima, reikia pakalkinti vandeni kalkem ir tada patresti tvenkini azoto ir fosforo trasom. bet juk tai ar neskatins dar didesni vandens dumbliu augima? o juk raso kad dumbliai suvartoja daug istirpusio deguonies,o gal anaiptol zali dumbliai dienos metu isskiria deguoni, okai jie zuva tada juos ardancios bakterijos sunaudoja dideli kieki deguonies. Gal kas ismanantis si reiskini galetu paaiskint?ar iberus mineraliniu trasu, azoto ir fosforo nebus dar blogiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

CIA ISTRAUKA IS STRAIPSNIO .Suleidus karpių jauniklius, būtina nuolat stebėti jų būklę, vandens dujinį režimą, o jei žuvyčių prileista gausiai - jas šerti. Ankstų rytą ir vėlų vakarą rekomenduojama patikrinti, ar nejuoduoja vanduo, ar karpiukai nesibūriuoja paviršiuje ir “negaudo oro”. Tai pirmas požymis, kad jiems trūksta deguonies. Esant deguonies trūkumui, tvenkinį reikia pakalkinti (200 kg/ha) ir patręšti kas 2-3 dienas azoto bei fosforo trąšomis (10 kg/ha).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

as ir turiu nedideli tvenkinuka 25arus gylis 3metrai. Praita ziema nenuduso nei vienas. na o siemet turiu dar ileides nemazai karpiu. tai reikes kazka mastyti sausio vasario menesi, nes sniego daug ir ledas storas. Mano manymu pats geriausias budas nedideliam tvenkiniui tai grynos deguones padavimas i vandeni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir turiu nedideli tvenkinuka 25arus gylis 3metrai. Praita ziema nenuduso nei vienas. na o siemet turiu dar ileides nemazai karpiu. tai reikes kazka mastyti sausio vasario menesi, nes sniego daug ir ledas storas. Mano manymu pats geriausias budas nedideliam tvenkiniui tai grynos deguones padavimas i vandeni.
Nuomoniu daug bet geriause sava kaip sugalvoji taip ir darai !!! :eusa-clap:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano prudukas mazas gal 4 arai bet gylis bus apie 4,5m 5 metrai , pernai uzduso gal pora linuku. Siemet sugalvojau toki buda , turejau suplysusia pripuciama lova kurioj stovejo elektrine pompa ispjoviau ja ir pritaikes paralonine triuba (kuri naudojama triubu apsildymui) puikiausiai prisodrinau vandieni dieguonimi, net ledas pakrasciuose atsoko. Isjungus dar ilgai burbuliavo pakrasciai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Praeita žiema mano nedideliame tvenkinuke (5 aru 4 metru gylio) išdvėsė labai daug 3 metu karpiu. Pavasari teko vėl ižuvinti iš naujo. Kad nenutiktu pernykštė nelaime įsigijau oro kopresoriu LP-40 ir tik pirmam ledui pasirodžius iš kart pajungiau ir iki šiol dar nebuvau išjunges. elektros jis vartoja nedaug, gali dirbti 0 laipsniu temperaturoje. kad neusaltu idėjau i sena neveikianti šaldituva, kuriame pats iš saves palaiko šiluma. Girdėjau iš pažystamu, kad pas kai kuriuos jau dabar iškirtus ekete žuvys kyla prie eketes. pas mane kol kas nei 3-5 metru spinduliu ekete neušala bet dar ir papildomai oru isisavina vanduo. Ai dar toks patarimas norint kad kuo daugiau iš oro kopresoriaus paduoto oro isisvaintu tvenkinys reikia nusipirkti spec angalius arba tiesiog kokia kempine prie žarnos galo pritaisyti, kad kiltu iš dugno kuo mažesni oro burbuliukai, kurie kilant i virsu susproginetu.

post-5684-141521771693_thumb.jpg

post-5684-141521771705_thumb.jpg

post-5684-141521771707_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip,po praeitų ir aš padariau išvadas.Secoh EL-S-80-15,gali dirbti iki -10,bet padėta patalpoj,tai manau,kad per visą žiemą.Nuotraukose vaizdas po paros darbo,ledo storis 25 cm.Tiesa,kol kas dar be difuzoriaus veikia,todėl dideliais burbulais burbuliuoja. Masteliui įsivaizduoti-plūdė 35x60cm.

post-397-14152177171_thumb.jpg

post-397-141521771714_thumb.jpg

post-397-141521771717_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galit parašiti kiek kainuoja ir kur pirkot ta komresoriu

http://www.ekopartneriai.lt/produktai.html#orputes Dar difuzorius 130lt. Po keturių parų darbo eketė ~7m. ir aplink ją dar kokie 3 metrai,praktiškai tik sušalęs sniegas likęs.Ledo po juo nėra.O dar toliau kokius 10 metrų,ledą gręžiant,aiškiai jaučiasi,kad anas jau nebe 25cm.Žodžiu,daiktas tikrai :handgestures-thumbupleft:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

secoh oraputem prekiauja uab ,,ekuva'' ir kainos pigesnes ir zmogelis rimtas.Pats nusipirkau SLL-50 modeli plius angalis kad geriau deguoni pasisavintu,tvenkinys pas mane 12aru,tai veiksmas tikrai neblogas,ekete apie 36 kv/m per 3 dienas.Pajungiau per taimeri.Zuvys jau buvo prie eketes ir tikrai jom truko deguonies pavirsiuje ora gaude karpis,samas,o panaudojes sia orapute per 12 val,nuo paleidimo neliko nei vienos zuvies pavirsiui,tad nesnauskit zuvim jau dabar truksta deguonies

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš viska užsisakiau iš zoocetras.lt bet manau pilna tokiu daiktu internete. manau laikas jau buvo pries menesi bet aisku kol dar nevelu linkiu paskubet. Aš pats asmeniškai džiauguosi, kad šiemet ir vargo mažiau ir rupesčiu. Preita žiema gryžes iš darbo su prožektoriu pasišviesdamas vargau kirsdamas eketes, kol vienam gale iškerti žiurėk kitame jau vėl užšales, o pavasari paaiškejo kad rezultatas nulinis. pamenu kaip karpei suplaukdavo prie ekečiu, šiemet kaip ir kiti minėjo nemačiau dar nei vieno. Dabar nueinu tik pasidžiaugti bei patikrinti ar veikia kompresoriukas. Ai dar prisiminiau aš sumasčiau pagrindinės žarnos gale idėt atgalini vožtuva, kad jei netycia dingtu elektra kad neušaltu žarna. Nors gal ir nereikalingas. cia kas kaip ka sumasto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...