Jump to content

Dūsta žuvys


miškinis

Recommended Posts

  • Atsakymai 366
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Nu jo intensyviai maitintis pradeda prie 12 laipsniu vandes temperaturos, bet nereiskia, kad ziema visiskai nesimaitina. Situacija pas mane idomi, plaukioja kaip akvariume toje eketeje. Tikiuosi kad cia ne dusimo pirmieji pozimiai, nes oro turetu paduoti normaliai kompresorius, o ir ekete tikrai nemaza. Ps mane visa givunija atkutusi, plaukioja netik karpai bet yra ir varliu pilna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo intensyviai maitintis pradeda prie 12 laipsniu vandes temperaturos, bet nereiskia kad ziema visiskai nesimaitina. Situacija pas mane idomi, plaukioja kaip akvariume toje eketeje. Tikiuosi, kad cia ne dusimo pirmieji pozimiai, nes oro turetu paduoti normaliai kompresorius o ir ekete tikrai nemaza. Pas mane visa gyvunija atkutusi, plaukioja netik karpiai bet yra ir varliu pilna.
mano nuomone tu juos pazadinai is snaudulio pusdamas per stipriai ora kompresorium. Pas mane pernai taip buvo pastoviai kirtau ekete bet kai prasidejo deguonies trukumas matydavau eketej karpiu tai graipstu kaip koky pagaudavau ir zinoma i keptuve tada puciau ora kompresorium. Burbuliavo, kad net ledas aplink istirpo po poros dienu nesimate jokiu karpiu tik pavasari pradejus tirpti ledui isgriebiau savo visus isdususius karpius moralas toks: gaudyk ir dek i keptuve arba issitirk deguonies kieki vandenyje
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia pas manes praejusia ziema toks vaizdelis buvo, daug isduso o ypac didesnes zuvys.

Grazus karpiai tik vat kad dalis neisgyveno tai gaila. Pas mane pernai prie ekeciu nebuvo karpiu, bet pavasari kai pradejo ledas tirpti tai pilni pakrasciai buvo :icon-eek: apie 200 vnt ismeciau lauk :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu Vaidai pas tave keisti dalykai darosi :eusa-think: ,sunku patiket,kad ziemos laiku karpiukai pradetu maitintis .siaip karpiukai pradeda maitintis kai vandens temperatura yra maziausiai+10 ,o dabar siuo laiku gal kokie +3+5turetu but. Kazkas cia netaip :eusa-snooty::)

Esant pakankamai deguonies, ir karpiai, ir karosai, žiemą, per atlydžius maitinasi. Juos galima sugauti ir su žiemine meškeryte ant uodo trūklio lervos.. Kažkur Rusijoje esu rades foto kur žvejai sėkmingai iš po ledo gaudė karpius. Tiesa, sniego buvo nedaug. Simet zuvis neturetu dusti, nes isalas nedidelis ir visa sniega nuo ledo lietus nuplove..

post-5664-141521773888_thumb.jpg

post-5664-141521773891_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

SALDYTUVO KOMPRESARIUS ,PIGU IR GERAI ,TIK WATU PER DAUG 80, GALINGAS

O kaip iš to šaldytuvo kompresoriaus pasidaryti orapūtę, gal kokią nuorodą mestelsite? Kita vertus, jei vatų per daug, tai ir elektros daugiau ims? Reiškiasi per laiką mažesnio galingumo orapūtė (jei jos galios ir sunaudojamos el. energijos santykis mažesnis) gali atsipirkti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinote, išgirdau žmogelius kalbant, kad viename ežeriuke jau dūsta žuvys, tai prakirtau eketę savo tevnkinuke ir ką......ogi prisistatė "apsinešusi" lydekiukė, lynas, raudės... Ne kas.... Gal žinote kaip čia pagelbėt joms. Kiek girdėjau vienais metais buvo panaši situacija pas vieną žmogelį, tai jis prikapojo ekečių ir žuvytės "užsilenkė"?????

nusipirk burbuletori ir ileisk i pruda kaip as

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinote, išgirdau žmogelius kalbant, kad viename ežeriuke jau dūsta žuvys, tai prakirtau eketę savo tevnkinuke ir ką......ogi prisistatė "apsinešusi" lydekiukė, lynas, raudės... Ne kas.... Gal žinote kaip čia pagelbėt joms. Kiek girdėjau vienais metais buvo panaši situacija pas vieną žmogelį, tai jis prikapojo ekečių ir žuvytės "užsilenkė"?????

nusipirk burbuletori ir ileisk i pruda kaip as

sitas variantas geresnis nei saldytuvo kompresorius.Man kompresorius tai neatlaike net 3 val,uzlinko,draugeliui kiek ilgiau laike,bet irgi uzluzo,teko pirkti orapute su difuzoriu tai problemos ir neliko.saldytuvo kompresorius be tepalo ilgai neveiks cia meistru zodziai ir jie 100% teisus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kur tepala padejai ??? :lol::lol::lol: net nesupranti kai veikia kompresariu ,kiek metu saldytuvas dirba namie??? :lol::lol::lol:http://ekologija.blogas.lt/zuvis-isgelb ... -3193.html

pajungus kompresoriu alyva automatiskai ispuciama lauk,po kokia 10 min darbo kompresorius buna sausas be tepalo,taip kad y tvenkini jis pas mane nepateko,nebent yra tokiu kurie iskart merkia slanga y tvenkini :):eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...