Jump to content

Dūsta žuvys


miškinis

Recommended Posts

  • Atsakymai 366
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

mes se ziema kirtom eketes ir dejom maisus su siaudais beto galima ekete uzdekt kokiu audeklu storu bet tada kiekviena diena reike eiti ja pajudinti kad neprisaltu..

Paprasčiausias drenažinis siurbliukas,panašus į šitą: http://www.e-senukai.lt/statybos-ir-rem ... ner_2.html ,per 2 paras 2,5x3,5m.,prie 0 laipsnių,eketę padidino pusantro karto.Per šalčius,manau,eketė tikrai neužšaltų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug variantų galima prigalvot. Kaip kam patogiau, geriau atrodo, taip tas ir pasidaro :) Mes tai kaip minėjau, nusipirksim specialų aeratorių, kuris plūduriuoja vandens paviršiuje ir kelia ten purslus, o ir plotas tikrai nemažas neužšąla. O dėl tos elektros, tai kiek gi labai jau suvartos vienfazis varikliukas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug variantų galima prigalvot. Kaip kam patogiau, geriau atrodo, taip tas ir pasidaro :) Mes tai kaip minėjau, nusipirksim specialų aeratorių, kuris plūduriuoja vandens paviršiuje ir kelia ten purslus, o ir plotas tikrai nemažas neužšąla. O dėl tos elektros, tai kiek gi labai jau suvartos vienfazis varikliukas :)

Reikia žiūrėti iš kitos pusės.Prūdas,žuvys,juk malonumas,hobis,poilsis ir pan.Tad šitoj vietoj nereikia sukti galvos dėl energijos sąnaudų.Visos priemonės pateisinamos. :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano baloj ne viena neiskilo i pavirsiu, tai su tevu pajuokaujam ar visos ant dugno nustipusios guli, arba jau nebuvo kam nustipt. ziema buvom pajunge kompresoriu kokiom 5valandom, o vat senelis (kur nuotraukas anksciau idejes esu) tik eketes muse tai kas gavos patys matot. girdejau, kad vienas zmogelis virs tonos ersketu i miska isveze is savo tvenkiniu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaimynas irgi gretimais turi pruda tai pas ji siemet kaip pastebejau riebiai isdvese. Ir visokiu nuo maziausiu iki keliu kg svorio, tai ir siandien su valtele maciau dar vis plaukiojo ir i kibiriuka krove pluduriuojancius.

Tai pas ji ne vienas simtas ten turejo buti.

O siaip pernai ileidau i saviski ~10kg 1m. karpiuku ir ~5kg dvimetuku karpiuku. + plius nuo seno karosai jau gyvena. Tik nezinau ar verta siemet daleisti papildomai tvenkinio plotas ~45arai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano tvenkiniuose irgi nuostoliai.viename kur visa laika leidau vandeni maza srove ekete buvo atvira visa ziema tai viena nugaisus lydeka apie 1.5 kg,okur buvo tik eketes pamatyti kada truks deguonies tai apie 20 trimetuku karpiu ir 3 lidekiai, tiesa ten dar pumpavau vandeni dvi paras profilaktiskai su siurbliuku pro viena ekete paimi ir paleidau ledu o pro kita esancia toliau vanduo subega atgal ,dusimo pozimiu nepastebejau.Kur buvo labai seklus buvau dares nersykla vandens 0,5 m tai issalo net lynai kitokiu zuvu ten tiriausiai nebuvo .siemet gilinsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va pas mane skaitau viskas gan sekmingai is viso atradom uzdususiu kokius ~30 karpiu.

Eketes buvo greztos tik su paprastu graztu, jokiu kompresoriu papildomam orui paduoti nenaudojom.

42377141743336161027_thumb.jpg

nu cia tau skaitos kaip ir laimingai. pas manes tai apie 150 krito is mazesnio ploto

cia dar idomumui pernyksciu foto atradau :) fotkinta is panasios perspektyvos kaip ir anoji siemet.

53059427668044134750_thumb.jpg 40876059288283507789_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

matyt pirmiausia reikėtų kaip tai "prisirašyti", nes tai pirmasis mano pranešimas šiame forume. O jei rimtai, tai pas mane 0,3 ha tvenkinukyje 30 vnt dvikilograminių karpių ir keliolikos kg mažų ešeriukų nuostolis. Tačiau neradau nei vieno mažesnio karpiuko, kurių vasara atrodė knibždete knibždėjo. Kaip manote, ar galėjo mažesni išgyventi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš mūsų prūdo prisirinko apie 100kg karpių (6 sklidini 20 litrų kibirai), na buvo ir kuojų keletas. Yra įleisti 6 šamai, bet jų nesimatė, tai reik tikėtis, kad jie neskęsta uždusę. :)

Vidmaska, manau mažesni turėjo išgyventi, nes kiek žinau pirmiausia krenta (tiksliau kyla :D) didžiausios žuvys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

matyt pirmiausia reikėtų kaip tai "prisirašyti", nes tai pirmasis mano pranešimas šiame forume. O jei rimtai, tai pas mane 0,3 ha tvenkinukyje 30 vnt dvikilograminių karpių ir keliolikos kg mažų ešeriukų nuostolis. Tačiau neradau nei vieno mažesnio karpiuko, kurių vasara atrodė knibždete knibždėjo. Kaip manote, ar galėjo mažesni išgyventi?

mazi kaip 30-50 gramu karpiukai nugaise i virsu nelabai kyla, jie buna ant dugno. cia buvo pas manes taip :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

kaip pas jus,pas mano kaimyna prude zuvys dust pradejo vakar... :icon-eek: Prudas rudeni valytas,ileido pavasari lynu,karpiu,amuru+karosu like nuo seniau,tai dabar lynai,karpiai,meksriukai isduse,ne visi,bet daug.Pilnas prudas zuvu galvas iskise,ora gaudo :o .Buvo kompresoriu pajunges,as dar patariau vandens fontana padaryti su siurbliu,tai dabar lyg ir kazkas geriau :icon-exclaim::eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Per daug zuvu kudroj. Mazinti kieki ju reikia. Efektyviausiai butu fontanas ar net keli.

na neturetu but perdaug zuvu prude,prudas apie 10 aru,jame like buvo tik karosai.Po valymo prudo buvo ileist karpiuku,apie 10 kiliniu karpiu,lynu ir keletas amuru,dar po zvejybos meksriuku paleista keletas,izuvinimui buvo isleista apie 700-800lt.,tai nemanau,kad daug zuvu butu prileide uz tokia suma.Dust pradejo per situos karscius vakar,o fontanu,aisku kuo daugiau tuo geriau,bet siuo metu tik viena ijunge,siurbliu neturi gal daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Per daug zuvu kudroj. Mazinti kieki ju reikia. Efektyviausiai butu fontanas ar net keli.

na neturetu but perdaug zuvu prude,prudas apie 10 aru,jame like buvo tik karosai.Po valymo prudo buvo ileist karpiuku,apie 10 kiliniu karpiu,lynu ir keletas amuru,dar po zvejybos meksriuku paleista keletas,izuvinimui buvo isleista apie 700-800lt.,tai nemanau,kad daug zuvu butu prileide uz tokia suma.Dust pradejo per situos karscius vakar,o fontanu,aisku kuo daugiau tuo geriau,bet siuo metu tik viena ijunge,siurbliu neturi gal daugiau.

kada valyta kudra buvo? Gal paprasciausiai per mazai augalu yra?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

praeita rudeni,valytas prudas.

Nu lietuvisko tokios zodzio kaip prudas nera, o lietuviskai kudra jis vadinasi, nors ir ziauriai juokingai skamba :lol: nu bet cia ne esme.

Nebande augalu kokiu sodinti? Kaip vanduo, daug dumbliu? Gal foto butu galima, pakranciu vandens. Tada pakomentuot galeciau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...