Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Kiek skaičiau apie kasimo laiką tai visaip rašo.Tai turi kažkiek laiškų nugelsti, tai turi žiedstiebis išsitiesti ir praplyšti žiedynas, dar manau realiausias vertinimas, kad paėmus ropelę per dengiamuosius lukštus turi matytis skiltelių išsidėstymas, kitaip sakant išryškėja skiltelių kontūrai.Aš visada išraunu keletą ir apžiūrėjus nusprendžiu ar laikas .Tai labai slidus reikalas per anksti negerai, per vėlai taip pat negerai.Na aš žieminių turiu tik lysvę ir šiemet neskabiau žiedų noriu pasisėti orinukų :).Pas mus nepasakyčiau, kad metai sausi, tai čia tie karščiai truputėlį  per dideli buvo,nelaistomų Flavorų galiukai šiek tiek pagelto, savųjų nepagelto, bet ilgai karščiai nesitęsė, vėl palijo.Nuo pavasario nerimą kėlė gana šaltas oras, bet dabar,manau bus geras derlius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as savo ziedus pradejau skabyti pries tris savaites dar veliau perejau, nuskabiau veliau isdygusius ir praleistus,jei jusu dabar tik pasirode aisku dar jusu anksti kast,pirmadieni bandziau padarga cesnaku kasimui tai tikrai neblogi tokiems sausiems metams, o baigti kast planuojiu liepos gale,kad nesuskilinetu,jei mazas plotas butu dar laukciau savaite :) Idomu gl kas turi informacijos apie kasimo laika po ziedu pasirodymo.

gali to padargo foto imesti? butu idomu koks principas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima auginantiems Flavor.pas mane keli česnakai išleido žiedus ar pas jus nėra tokiu?

pas mane tikrai šitos veislės su žiedais nėra, bet kaip bebūtų keista geriau auga keliom savaitėm pasodinti anksčiau labai prastoje žemėje, negu derlingoje ir pritreštoje tik naturaliom trašom, labai laukiu rezultatu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki :) Aš irgi dar neskubu kasti,bet manau pirmadienį jau reikės pamėginti.Gero derliaus nesitikiu,nebent tik mėlynųjų bus geresnis derlius.Pavasaris buvo šaltas,vasara taip pat,dar sausra ilgai laikėsi,bet sėklai pakankamai bus,kitąmet auginsiu tik mėlynuosius,jie man geriau užauga.Džiovinsiu įprastai,sukabinsiu nebenaudojamoje daržinėje,nebent prastai džius,tada karpysiu lapus ir reikės jungti kaloriferį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...