Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, ramas 1 pranešimas:

Ka tu cia vapsi? aa ? jeigu nezinai ,kaip yra nemetyk kazkokiu susiktu nuorodu.ir neklaidink kitu .REGLONO baigesi registracija pernai .Siemet pratesta su sugrieztintais reikalavimais .Purksti ant seklu galima rapsams ir dobilamsPries 1 diena apie purskima turi buti pranesta augalininkystes tarnybai ir prie ivaziavimu i laukus pakabintos atitinkamos lenteles .GLIFOSATAI .butent ant grudu galima purksti RODEO islaikant dienu kieki iki derliaus nuemimo ,kitus glifosatus tik po derliaus nuemimo.

Pradinį informacijos šaltinį kur galima rast?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, ramas 1 pranešimas:

Ka tu cia vapsi? aa ? jeigu nezinai ,kaip yra nemetyk kazkokiu susiktu nuorodu.ir neklaidink kitu .REGLONO baigesi registracija pernai .Siemet pratesta su sugrieztintais reikalavimais .Purksti ant seklu galima rapsams ir dobilamsPries 1 diena apie purskima turi buti pranesta augalininkystes tarnybai ir prie ivaziavimu i laukus pakabintos atitinkamos lenteles .GLIFOSATAI .butent ant grudu galima purksti RODEO islaikant dienu kieki iki derliaus nuemimo ,kitus glifosatus tik po derliaus nuemimo.

Tai kad ne tik RODEO,kiek žiūrėjau,tai ir kitus glifosatus(ranger,dalgis, glyfos ir t.t)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandas, ramas 1 pranešimas:

Ka tu cia vapsi? aa ? jeigu nezinai ,kaip yra nemetyk kazkokiu susiktu nuorodu.ir neklaidink kitu .REGLONO baigesi registracija pernai .Siemet pratesta su sugrieztintais reikalavimais .Purksti ant seklu galima rapsams ir dobilamsPries 1 diena apie purskima turi buti pranesta augalininkystes tarnybai ir prie ivaziavimu i laukus pakabintos atitinkamos lenteles .GLIFOSATAI .butent ant grudu galima purksti RODEO islaikant dienu kieki iki derliaus nuemimo ,kitus glifosatus tik po derliaus nuemimo.

va ir pavapsejau . sendiena per visas medijes vapa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , voras pranešimas:

Dainiau, man tai 100 metų, nenaudoju, nes negaliu.

Įmečiau nes mačiau, tai nereiškia, kad sakau, jog visos.

Čia ankščiau tavęs pareiškė, kad visos. Šokau žiūrėt, neradau.

Pas mus "ekologas" naudoja, tai man jau smalsu kokie įžadai tamstai trukdo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, vrimvydas pranešimas:

va ir pavapsejau . sendiena per visas medijes vapa.

Sei minutei nera uzdrausta .Kad kazkas ten prisirase kazka.Sendien grazei reglonuoja ir is paskos kabina lenteles.vatzum darbuotojai patvirtino ,kad galima. Nebent cia skubos tvarka panaikins registracijas kuo as labai abejoju.Man asmeniskai ne silta nei salta ,kad panaikins .Jau vienas isbande 40kg karbamido vidurdieni greitai vyksta rapso nokimas ,aisku cia netycia persistenge.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , ramas 1 pranešimas:

Sei minutei nera uzdrausta .Kad kazkas ten prisirase kazka.Sendien grazei reglonuoja ir is paskos kabina lenteles.vatzum darbuotojai patvirtino ,kad galima. Nebent cia skubos tvarka panaikins registracijas kuo as labai abejoju.Man asmeniskai ne silta nei salta ,kad panaikins .Jau vienas isbande 40kg karbamido vidurdieni greitai vyksta rapso nokimas ,aisku cia netycia persistenge.

girdėjau kad salietra skysta dar geriau nokina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, ramas 1 pranešimas:

Sei minutei nera uzdrausta .Kad kazkas ten prisirase kazka.Sendien grazei reglonuoja ir is paskos kabina lenteles.vatzum darbuotojai patvirtino ,kad galima. Nebent cia skubos tvarka panaikins registracijas kuo as labai abejoju.Man asmeniskai ne silta nei salta ,kad panaikins .Jau vienas isbande 40kg karbamido vidurdieni greitai vyksta rapso nokimas ,aisku cia netycia persistenge.

Aisku, kad nieko, tik nekaip atrodo ivaizdis ukininku, kuris ir taip ne stebuklas. Klausimas vienas, kam reikejo tokius dalykus rasytis ir skelbtis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , manttys pranešimas:

Aisku, kad nieko, tik nekaip atrodo ivaizdis ukininku, kuris ir taip ne stebuklas. Klausimas vienas, kam reikejo tokius dalykus rasytis ir skelbtis

na kas rašės tas ir turės laikytis,taigi nei tu nei aš nesirašem,ane :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...