Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Prieš 5 valandas, jaunasis21 pranešimas:

Kada setas ir kas jam daryta kad toks zalias? Musu mersas 

EDEC36AF-4501-4671-BCA5-F7A04ECD18C7.jpeg

Reiskias ne pas mane viena mersas anksti siemet noksta, is akies jei tems iki 4t tai butu fantastika sitai veislei :icon-lol: O as jau pradejau kaltu ieskot kas pas mane negerai su technologija. Nesu 100 proc. isitikines, bet itariu kad pas mane nusiuro be laiko del toprexo 0.3 balandzio 8 d. dar tada kaip tik prisidejo salnos, tas rapsas po to kokias dvi savaites atrode kad prastyn eina. Palikes maza lopinely nepurksta, ten salyginai zaliau visa vegetacija atrode

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju pabandyti žieminio rapso auginti, gal galit kolegos pasidalinti technologija iki žiemos.

Ar įmanoma žemę su noraginiu paruošti, ar būtina arti? Focus ar kitokios strip-till dėl 13ha neprisikviesiu tikrai.

Sudygus mačiau galima Belkar+ Metazamix, bet dar garstukai lieka, su Salsa lieka prasilėkt, ar ieškot tokiu atveju geriausiai CL veislės ir nesukt smegenų? 

Veisles galvoju INV1024, arba 1266-1166 CL.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, ignas.d pranešimas:

Reiskias ne pas mane viena mersas anksti siemet noksta, is akies jei tems iki 4t tai butu fantastika sitai veislei :icon-lol: O as jau pradejau kaltu ieskot kas pas mane negerai su technologija. Nesu 100 proc. isitikines, bet itariu kad pas mane nusiuro be laiko del toprexo 0.3 balandzio 8 d. dar tada kaip tik prisidejo salnos, tas rapsas po to kokias dvi savaites atrode kad prastyn eina. Palikes maza lopinely nepurksta, ten salyginai zaliau visa vegetacija atrode

Pavasarį augimo reg. nenaudojam, tai tokių problemų neturim, bet su rapsais viskas gerai, kogero kitos savaitės viduryje pradėsime ir rapsą :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , manttys pranešimas:

kas man yra kosmosas, tai veisliu kiekis. kiekviena firma po n jų turi, nepagaunu kampo, kam tiek reikia

Marketingas, veisles pagal dirvozemi, pagal savybes, velyvuma   auksti augalu , aliejinguma, ziemojima , beglo daug faktoriu, anksciu atsidaryma.

As auginau Rohan nepatiko  kuliau 3.8 uzskaitomo, nepatiko del trumpo zydejimo ir del to kad ankstys greit atsidaro pliusas tik kad ankstyva,

Auginu 3 metus kws marc aukstauge gan velyva bet derlius geras, max esu 5t uzsksaitomo kules,

Siemet bandau Atora aukstauge, greit vystosi vidutinio velyvumo ilgai zydejo, iki siego tikejausi derliaus virs 5t dabar nebesitikiu :D priplake prie zemes,

dar bandau DK exterrier , patiko del gero sakojimosi, pakankamai auksta, trumpai zydejo, saknis dvigubai ilgesne uz atora, del sejimo klaidu ir panaudotos chemijos derlius bus prastokas bet cia mano klaida,

kas del chemijos as naudoja dirvini Sultam super, esu patenkintas buna viena kita zole prasimusa bet ir tai tik ten kur retas paselis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , u.k aurimas pranešimas:

Marketingas, veisles pagal dirvozemi, pagal savybes, velyvuma   auksti augalu , aliejinguma, ziemojima , beglo daug faktoriu, anksciu atsidaryma.

As auginau Rohan nepatiko  kuliau 3.8 uzskaitomo, nepatiko del trumpo zydejimo ir del to kad ankstys greit atsidaro pliusas tik kad ankstyva,

Auginu 3 metus kws marc aukstauge gan velyva bet derlius geras, max esu 5t uzsksaitomo kules,

Siemet bandau Atora aukstauge, greit vystosi vidutinio velyvumo ilgai zydejo, iki siego tikejausi derliaus virs 5t dabar nebesitikiu :D priplake prie zemes,

dar bandau DK exterrier , patiko del gero sakojimosi, pakankamai auksta, trumpai zydejo, saknis dvigubai ilgesne uz atora, del sejimo klaidu ir panaudotos chemijos derlius bus prastokas bet cia mano klaida,

kas del chemijos as naudoja dirvini Sultam super, esu patenkintas buna viena kita zole prasimusa bet ir tai tik ten kur retas paselis. 

tau liko tik kokias 30 veisliu isbandyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Virgis. pranešimas:

Su per geru buteliu gali ir neprisiminti kas bus pasakyta :icon-wink:

Jei tikslas tik pamatyt tai atsiverti papkę ir pasakai sėta tokią dieną ir tokia veislė.

Jei matai, kad butelis neblogas, pasakai koks priešsėlis, kiek vnt į kv m,  o jei dar ir užkanda kvepia tai galima trąšų kokteilį aptart. Kurios prieš, kurios po kurios vietoj to.

Visi linkę sakyt durnas šeimininkas, pataisau, nė velnio!!!

Norint teisingų atsakymų reikia uždavinėti teisingus klausimus. Na, bet čia gal jaunimui labiau. Jaunoji karta dabar viską žino, viską moka tik nieko patys nebandę, o jei "bandę" tai tik forumuose ir fb:icon-razz:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, jaunasis21 pranešimas:

As prie sito komplekto dar Dk extract pridesiu. Ir is agrotikslo pioneer pabandymui maisiuka :) 

Šiemet turiu pabandymui pasenęs Pioner d06 tai labai neblogai atrodo. Pavasarį tai galvojau kad nieko nebus nes buvo retas bet vėliau šovė kuo puikiausiai į viršų sniegą atlaikė. Šalia pasėta DK impliment Cl tai nėr ka lyginti DK impliment daugiau nesesiu nebent extraxt pabandyti ir žinoma pioner pasesim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tais ankstyviau velyviau tai gyvas pavyzdys pas mane, dk Expiro, kur buvo per paskutinius 2 metus žkvieciai ir kur buvo žirniai-žkvieciai, pabrėžiu laukas tas pats tik buvo skirtas per pus prieš 2 metus tai  skirtumas kur žirniai buve tai minimum savaite vėliau pribres gal net 10 paru. Priežiūra vienoda viso lauko. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Derlių užaugina 20 -27 stiebai kvadratiniame metre. Jei išsipjautumėt kvadratą ir suskaičiuotūmėt matytumėt, jog taip ir yra. Kiti stiebai tik žabytės maistui suėst.

Klausimas kiek sėti?

Jei sąlygos tobūlos - vienareikšmiškai mažint sėjos normą net iki 30-35 daigių sėklų į kvm.

Jei molis, šiaudai ir sausa palikti 50.

Retas pasėlis ir žiemoja ir išžiemoja visuomet geriau nei tankus pasėlis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...