Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, Witalikas pranešimas:

Tik ne Kuga jau. Pas mane ji labai prastai pernai derejo. Expiro 1,5karto derlium pranoko. O viskas vienodai daryta

Nors atrodo expiro puikiai bet galvoju nebesėt. Gula ji pas mane 20-35% sugulus. Arba kažka kitko augint umberto ar atora kuga(rohan dukra) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Vilius pranešimas:

Nors atrodo expiro puikiai bet galvoju nebesėt. Gula ji pas mane 20-35% sugulus. Arba kažka kitko augint umberto ar atora(rohan dukra) 

ATORA 15 ha laukas po sniego sugule taip kad dabar pakeliku reiks rapsa kulant :)  nu aisku bus matyt kaip derlius, bet del sugulimo nuvyle.  DK EXterier 15 ha po sniego stovi lyg niekur nieko, bet ten derlius  apie + -1t mazesnis turetu but.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Vilius pranešimas:

Nors atrodo expiro puikiai bet galvoju nebesėt. Gula ji pas mane 20-35% sugulus. Arba kažka kitko augint umberto ar atora kuga(rohan dukra) 

As ir jauciu nesesiu jo. Daug sugule jo. Kazka naujo reik pabandyti. Pora sezonu jau auginau. 
Galvoju reik kazka is CL veisliu pabandyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , u.k aurimas pranešimas:

ATORA 15 ha laukas po sniego sugule taip kad dabar pakeliku reiks rapsa kulant :)  nu aisku bus matyt kaip derlius, bet del sugulimo nuvyle.  DK EXterier 15 ha po sniego stovi lyg niekur nieko, bet ten derlius  apie + -1t mazesnis turetu but.

Kur sugulus nepuva is apacios? Pas mane jau ten vos ne meslas darosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , Witalikas pranešimas:

Kada tiksliau? Niekad neteko glifosuoti. Si sezonai reiks. 
Nes dar zalokas atrodo. Jai apie liepos 22d pjautusi, vos ne kita sav reik jau glifosuoti rapsa

praeita savaite pas mus zalias buvo, siandien vaziavau, tai jau gelsti pradejo...kitos savaites gale reiks ziureti kas darosi...as taikau, kad praejus nuo purskimo 12d. savaitgalis butu, nes valdiska darba dirbu :D anksciausiai manau 13, 14 d. gausis purksti....jei neiseis, tada pagal situacija...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, mwex pranešimas:

praeita savaite pas mus zalias buvo, siandien vaziavau, tai jau gelsti pradejo...kitos savaites gale reiks ziureti kas darosi...as taikau, kad praejus nuo purskimo 12d. savaitgalis butu, nes valdiska darba dirbu :D anksciausiai manau 13, 14 d. gausis purksti....jei neiseis, tada pagal situacija...

Po 10 dienų rapsas bus gerai parudes ir joks rondapas jo neims, jei nėra žolių koks tikslas jį naudoti. Niekad nesu purškes nei rapso nei kviečių su rondapu nupurkšiu ir šiemet. O dėl Expiro išgulimo tai manau kad daug svorio turi ir gulasi pas kaimyną Expiro skystesnis yra tai jokio pagulimo nėra. Aš asmeniškai ir toliau Expiro sėsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , ūkininkas pranešimas:

Po 10 dienų rapsas bus gerai parudes ir joks rondapas jo neims, jei nėra žolių koks tikslas jį naudoti. Niekad nesu purškes nei rapso nei kviečių su rondapu nupurkšiu ir šiemet. O dėl Expiro išgulimo tai manau kad daug svorio turi ir gulasi pas kaimyną Expiro skystesnis yra tai jokio pagulimo nėra. Aš asmeniškai ir toliau Expiro sėsiu.

As ir nenaudojau. Bet del isgulimo teks. Nes branda labai nevienoda. Bei manau bus geriau nupjauti. Kai visas vienodas bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, ukininkas ed pranešimas:

kas dėl CL technologijos tai šiemet bandysiu  kokį kampą jų nupurkšti kviečių herbicidu kaip manot ar pvyks nes pabirų jų kviečių herbicidai neima neikiek o gal kas jau bandėt

O su kokiu herbicidu ketini testuoti?

Sulfunorėjos klasės cl rapsas turėtų net nepajaust, bet jei su kokia druska mostelsi, tai nieko neliks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...