Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Ką tik, JCB pranešimas:

Būti ar nebūti. Dabar insekticidas bevertis. Vien fungicidu važiuoti? O ką paskui vėl atskirai laužyt rapsą su insekticidu... labiau linkęs kitos savaitės vidurį važiuot, gal orai aiškesni bus. Pas mane veislė vėlyvesnė, vėl kitaip, bet jau kaip ir reikia važiuot. Kad neprisižaist su tuo puviniu...

Apie ka ir kalba. Norisi vienu suviu du zuikius nusauti. 
Jauciu gal ir as susilaikysiu dar. 
Nors sisteminis insekticidas niekur nedings. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Witalikas pranešimas:

Kazkaip oras i prieki nedziugina. Silumos tik 12C ir krituliu rodo. Nezinau ka cia daryti, purkst ar dar laukt. Kitos savaites galo

Na apie 12-14 kaip ir nėra mažai, insekticidas sisteminis bus. Kitą sav kokas ir nieko gero nerodo, o ir žydėjimas bus jau 2 pusei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As siandien ir vaziuosiu su sisteminiu ir nuo ligu. Paziurejus orus visa kita savaite daugiau maziau lietaus rodo, biski gal silciau. Tai be savaites galo neis isvaziuot. Nebraidziau po rapsa bet ryte kregzdes skraide virs rapso. Manau aisku su vabalais kas darosi. Beto lietus, tas rapsas i taip gerai palauzytas tai ligos greit uzpuls. Teks sianakt pakvanoti jame

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, JCB pranešimas:

Būti ar nebūti. Dabar insekticidas bevertis. Vien fungicidu važiuoti? O ką paskui vėl atskirai laužyt rapsą su insekticidu... labiau linkęs kitos savaitės vidurį važiuot, gal orai aiškesni bus. Pas mane veislė vėlyvesnė, vėl kitaip, bet jau kaip ir reikia važiuot. Kad neprisižaist su tuo puviniu...

Treciadienio vakaras pas mus bus kaip ir tinkamas, vaziuosiu ir as velyvesvius pabaigti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, voras pranešimas:

Vienas puikus žmogus iš mažeikių r.  kurį galbūt pastūmėjau į žemės ūkį sakydavo pas mus niekas nekulia 8 tonų iš ha, sakau pabandyk daryt viską kaip kėdainiuose, ne kaip mažeikiuose. Ir ką, žmogus aplenkė ir mane patį. Taip, kad nereikia tų Mažeikių nurašyti :icon-wink:

teks uzsirasyt paskaitai pas jus ;) :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, voras pranešimas:

Vienas puikus žmogus iš mažeikių r.  kurį galbūt pastūmėjau į žemės ūkį sakydavo pas mus niekas nekulia 8 tonų iš ha, sakau pabandyk daryt viską kaip kėdainiuose, ne kaip mažeikiuose. Ir ką, žmogus aplenkė ir mane patį. Taip, kad nereikia tų Mažeikių nurašyti :icon-wink:

Per penkmetį šiaip ne taip į padoresnį derlių tam gale baigiu dasikapstyt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, voras pranešimas:

Vienas puikus žmogus iš mažeikių r.  kurį galbūt pastūmėjau į žemės ūkį sakydavo pas mus niekas nekulia 8 tonų iš ha, sakau pabandyk daryt viską kaip kėdainiuose, ne kaip mažeikiuose. Ir ką, žmogus aplenkė ir mane patį. Taip, kad nereikia tų Mažeikių nurašyti :icon-wink:

Žinok kedainiškių problema ir yra Kėdainių dirvos... aš apie tai kad iššūkiai nepakankami. Va pzv.: Sėkla ūkinė, hibridas, sėjos laikas nežinomas, priešsėlis... samanos, jokių pesticidų, jokių npk, dirva... priebetonis ir anei vienos neužmegstos ar atmestos ankštelės. Jokio stimulo stengtis.IMG_20200515_160645.thumb.jpg.76b9a4077c6587542b16d3a68eef69aa.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , jevgenijus pranešimas:

Žinok kedainiškių problema ir yra Kėdainių dirvos... aš apie tai kad iššūkiai nepakankami. Va pzv.: Sėkla ūkinė, hibridas, sėjos laikas nežinomas, priešsėlis... samanos, jokių pesticidų, jokių npk, dirva... priebetonis ir anei vienos neužmegstos ar atmestos ankštelės. Jokio stimulo stengtis.IMG_20200515_160645.thumb.jpg.76b9a4077c6587542b16d3a68eef69aa.jpg

teisybes yra :) kazkada visi vienodai pradejo...tik vieni kule 3t. kiti. 5t., kvieciu :) suvienodinimui reikia laiko ir investiciju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, mwex pranešimas:

teisybes yra :) kazkada visi vienodai pradejo...tik vieni kule 3t. kiti. 5t., kvieciu :) suvienodinimui reikia laiko ir investiciju

Kartais reikia daug, kartais mažai, kartais kad kažkas stumteltu... bet turbūt visada reikia neturėti neįveikiamų antikvarinių dogmų. Jau ko ko, bet ž.ū. jų turi daugiau nei krikščionybė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...