Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

prieš 21 minutes , Kamporaižis pranešimas:

Dar yra likę tų, kurie šiemet nepurkš nuo sklerotinio puvinio?:laughing-jumpingpurple: nes bent jau prieš kokias tris savaites buvo tokia tendencija pas kai kuriuos kol lietaus negavom. Pats žalias esu, tai paprotinkit mane ar būtinas šitas purškimas:icon-mrgreen:

Dar like tie kuriu dar purksti nereikejo. Po sniego, lietaus ir minuso - kitos savaites gale purksiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Kamporaižis pranešimas:

Dar yra likę tų, kurie šiemet nepurkš nuo sklerotinio puvinio?:laughing-jumpingpurple: nes bent jau prieš kokias tris savaites buvo tokia tendencija pas kai kuriuos kol lietaus negavom. Pats žalias esu, tai paprotinkit mane ar būtinas šitas purškimas:icon-mrgreen:

Aisku yra..mano pvz tik isibėgeja zidejimas..ir aplink dar nieks nepurške.. veislė Anderson.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, voras pranešimas:

Po šios nakties karpyt nebereiks, jei sniego uždės, rapso nebeliks. Aišku žiūrint kiek to sniego, bet ir 10 mm šlapio sniego ant šakų savo padarys

protingas sniegas dar niekam nepamaišė vat jai ledo gniužtėmis iškristu tada jau būtų reikalu.Nors tikimybė maža tokiam scenarijuj .ir šiaip primena anekdotine situacija - prašėm dievo drėgmės tik nepasakėm kokios norim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , voras pranešimas:

Neviduriuoju, bet jei šlapdriba dės ant šitaip subujojusio rapso, tai tas 20 mm šlapio ir stingstančio sniego ryt nuotaikos tikrai nepakels. P.s. šnapso jau nusipirkau ...:icon-lol:

šnapsas gali ir nepadėt, xanaxso reiktų užsipirkt :icon-eek: bet tikėkimės nereiks 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...