Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Prieš 11 valandų, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Mokslinčius, aišku kad suveiks, gal ilgiau veiks, bet suveiks. Esam ne kartą lapkričio pabaigoj, gruodžio pradžioje nupurškę žoles, visai prieš užšalimą, ir ką, pavasarį visom ambo buvo, taip kad nereikia čia kelt panikos.

Pas mus kaimynas miežius yra kūliais lapkričio pabaigoje kai jau pasale buvo ir ką nukūle, bet rezultatas turbūt visiems suprantamas. Jeigu būtų visą mėnesį diena iš dienos lija ir tik ta viena diena graži kai gali kabinti purkštuvą, tai dar suprasčiau. Bet kai dabar lyja tik kartą į mėnesį tai aš tokių žmonių visiškai nesuprantu ir nesuprasiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , ūkininkas pranešimas:

Pas mus kaimynas miežius yra kūliais lapkričio pabaigoje kai jau pasale buvo ir ką nukūle, bet rezultatas turbūt visiems suprantamas. Jeigu būtų visą mėnesį diena iš dienos lija ir tik ta viena diena graži kai gali kabinti purkštuvą, tai dar suprasčiau. Bet kai dabar lyja tik kartą į mėnesį tai aš tokių žmonių visiškai nesuprantu ir nesuprasiu. 

Gerai gauni prastai priziureta lauka tarkim lapkricio gale varputis dar zaluoja ir nori pavasary apset tai ka tu paliktai nieko nedares tai cia vienas is tu atveju kaip vazuoji ir purski neziuredamas koks menesis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, linas78s pranešimas:

Girdėjęs tokią teoriją kad kaip tik idealus laikas glifosatui kai augalas žiemai ruošiasi,visas medžiagas į šaknis nukreipia, ir tuo pačiu glifosatas gerai pasiskirsto.

As ranger 360 glifoso veiklios dabar 4 litrus dedu ir purskiu. Bent ant etiketes raso, iki velyvo rudenio purkst galima. Vakar nakti salna buvo, bet vistiek purskiau diena, nes sauleta, grazu, silta  buvo. Sianakt vel salna gan rimta buvo. Nulekiau dabar dasipirkt glifoso ir tuo paciu agrochemosplius agronomo-pardavejo uzklausiau ka daryt, kai dabar salnos, ar luktelt keleta dienu ir nepurkst ar ka. Sako ner ko laukt, dienom vistiek silta, turi suveikt gerai. Paskui ir lietaus rodo, po salnu dazniausiai ir buna juk taip su krituliais ir nebus progos nupurkst.  Jei saule sviecia, silta, netikiu, kad po salnos varputis nebujoja :D kas jau kas, bet varputis visad pasirenges est. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Viskas ok su ta tavo nuomone, tik neįsijausk į teisuolio vaidmenį. Mes visada ir chemiją ir trąšas naudojam taupiai, pažindami savo dirvas ir jų potencialą. Ir tarpinius pasėlius jau beveik dešimt metų auginam. Sėjomaina kartais sušlubuoja, bet kuris jau čia be nuodėmės. Jokių stebuklų neįvyko. Todėl kai šneki apie kažkokius kardinalius pokyčius po vieno sezono, tai nesitikėk, kad čia visi aikčiosim ir plosim.

P.S. Isntagramą panaikintą vieno būsimo viceministro atstatė, o tavo postą ištrintą tai vienas juokas.;)

Išsakiau bet galvoju neverta čia špilkavotis per trumpas gyvenimas....

Esmė diskusija o ne varymas vieni ant kitų. Bet jau žemdirbiai nesiriekim kaip seime ale problemu daugiau nėr.... Tik sakau gal pabandom kažką kitaip kažką naujo, o ne vien joti su plugu.

Peace

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Vilius pranešimas:

Išsakiau bet galvoju neverta čia špilkavotis per trumpas gyvenimas....

Esmė diskusija o ne varymas vieni ant kitų. Bet jau žemdirbiai nesiriekim kaip seime ale problemu daugiau nėr.... Tik sakau gal pabandom kažką kitaip kažką naujo, o ne vien joti su plugu.

Peace

Viliau viskas gerai, del bandymu, as irgi uz tai kad reik visko pabandyt. Tik bedele tame kad ne del plugo nuomones issiskire, o del bakteriju, kurios anot jusu su rimvydu daro stebuklus ;) . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , u.k aurimas pranešimas:

Viliau viskas gerai, del bandymu, as irgi uz tai kad reik visko pabandyt. Tik bedele tame kad ne del plugo nuomones issiskire, o del bakteriju, kurios anot jusu su rimvydu daro stebuklus ;) . 

Stebuklus daro burtininkai .  Pas mane ukije tesiog stengiamasi nauduoti tai kas kas nauja ir tai ka nauduoja europos progresiviausi ukiai. Nebandau kopijoti tesiog daug ka bandau pritaikyti kas yra Danijoje Lenkijoje Vokietijoje Bulgarijoje Ukrainoje Anglija USA Prancuzijoje . Neviskas tinka neviskas pasiteisina bet tendencijos aiskios ir pas visus panasios. Visa tai daroma ne is mandrumo o del reikalo. Visi pripazinti elitiniai agronomai vienu balsu kalba kad visi tures prie tu technologiju prieiti , tik laiko klausimas . Kas pirmi prades bent jau I ta puse eiti tures gersnes startines pozicijas ir kainuos pigiau. Ipatingai tai svrbu kai ateina eile keisti technika ir padargus . Su bakterija dirbu ne delto kad esu fanas bet man neuzilgo reikes keisti padargus nes jie jau baigia moraliskai nusideveti , ir tiem kuruos zadu pirkti reikalinga atiinkama zemes kokybe. Be bakteriju tas zemes davedimas iki busimu padargu man uztruktu ilgiau. Kai ne karta sakiua kad noriu dirbti maziau ir uzdirbti daugiau. Kad tai padayti turiu vizija ir lesas . Beliko ekspermentu keliu pasirinkti teisingai. PS ekspermentu pasiteisinamumas 50/50 .Jei kalbant apie bakterijas tai jos pakliuna prie labai pasiteisinusiu bandimu einamuoju laikotarpi ir bus matyti kas bus ilgalaikeje perspektyvoje. Teorine ir ilgalaike prktine stebimu ukiu patirtis rodo kad turetu buti puikei . Zodziu kiekvienam savo ir taip kaip dirbau dirbti nenoriu nes nematau perspektivu. O tai kad rasineju pastebejimus tai neesu zmurikas ir negaila pasidalinti tai ka darau ir ka pastebejau ir nei vienam nesiulau kopijoti . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, u.k aurimas pranešimas:

Viliau viskas gerai, del bandymu, as irgi uz tai kad reik visko pabandyt. Tik bedele tame kad ne del plugo nuomones issiskire, o del bakteriju, kurios anot jusu su rimvydu daro stebuklus ;) . 

Mano supratimu bakterijos turėtų pagreitint procesus. Gal ir klystu , dėl to esu bandymo stadijoj ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, vrimvydas pranešimas:

Stebuklus daro burtininkai .  Pas mane ukije tesiog stengiamasi nauduoti tai kas kas nauja ir tai ka nauduoja europos progresiviausi ukiai. Nebandau kopijoti tesiog daug ka bandau pritaikyti kas yra Danijoje Lenkijoje Vokietijoje Bulgarijoje Ukrainoje Anglija USA Prancuzijoje . Neviskas tinka neviskas pasiteisina bet tendencijos aiskios ir pas visus panasios. Visa tai daroma ne is mandrumo o del reikalo. Visi pripazinti elitiniai agronomai vienu balsu kalba kad visi tures prie tu technologiju prieiti , tik laiko klausimas . Kas pirmi prades bent jau I ta puse eiti tures gersnes startines pozicijas ir kainuos pigiau. Ipatingai tai svrbu kai ateina eile keisti technika ir padargus . Su bakterija dirbu ne delto kad esu fanas bet man neuzilgo reikes keisti padargus nes jie jau baigia moraliskai nusideveti , ir tiem kuruos zadu pirkti reikalinga atiinkama zemes kokybe. Be bakteriju tas zemes davedimas iki busimu padargu man uztruktu ilgiau. Kai ne karta sakiua kad noriu dirbti maziau ir uzdirbti daugiau. Kad tai padayti turiu vizija ir lesas . Beliko ekspermentu keliu pasirinkti teisingai. PS ekspermentu pasiteisinamumas 50/50 .Jei kalbant apie bakterijas tai jos pakliuna prie labai pasiteisinusiu bandimu einamuoju laikotarpi ir bus matyti kas bus ilgalaikeje perspektyvoje. Teorine ir ilgalaike prktine stebimu ukiu patirtis rodo kad turetu buti puikei . Zodziu kiekvienam savo ir taip kaip dirbau dirbti nenoriu nes nematau perspektivu. O tai kad rasineju pastebejimus tai neesu zmurikas ir negaila pasidalinti tai ka darau ir ka pastebejau ir nei vienam nesiulau kopijoti . 

Kuo toliau, tuo labiau norėčiau sudalyvaut pas Tave kokioje lauko dienoje, kur aprodytum savo laukus ir papasakotum apie taikomas technologijas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , Robertas08 pranešimas:

Nu vyrukai,ką netaip nutaisiau pasakykit? Purškiau po sėjos ir po lietaus(ant drėgnos dirvos) butissan avant + tanaris,o dabar turiu balandų lygių dydžiu su rapsu. Kame bitės?

O ko tu nori? Efektyvumas apie 70 proc tik nuo balandu. Tai uztat ir liko balandu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , Robertas08 pranešimas:

Nu vyrukai,ką netaip nutaisiau pasakykit? Purškiau po sėjos ir po lietaus(ant drėgnos dirvos) butissan avant + tanaris,o dabar turiu balandų lygių dydžiu su rapsu. Kame bitės?

ne naujiena,mečiau aš per borta tą butizana imi belkara ir metazamiksa ir švaru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Witalikas pranešimas:

Belkaras+metazamix. Zoles net pajuodo, per galva gavo. Su garstuku tik prasciau, bet ir tas liko po rapsu. Stresa gavo nuo belkaro. 

 

3035AE45-AFF3-4E0A-A0C2-5378880F1F13.jpeg

Nereik,nei belkaro su metazamiksu seni geri brazanas su teridoksu,iškart po sėjos,nors sausoka buvo suveikė puikiai,vienas kitas garstukas ant smėliuko,kitur po rapsu juoda žemė,imesiu nuotraukų vėliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Witalikas pranešimas:

Pas mane per sausa dirviniui buvo

Purškiau,net bielkės vėžės buvo išsimyne. Po sėjos gavau 35mm. Palaukiau dieną ir purškiau. Pernai po butisano irgi turėjau vieną kitą balandą,bet žiemą nušalo o pavasarį nebuvo. Jei šįmet istorija nepasikartos, tai pavasarį žoles naikint labai brangu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Robertas08 pranešimas:

Purškiau,net bielkės vėžės buvo išsimyne. Po sėjos gavau 35mm. Palaukiau dieną ir purškiau. Pernai po butisano irgi turėjau vieną kitą balandą,bet žiemą nušalo o pavasarį nebuvo. Jei šįmet istorija nepasikartos, tai pavasarį žoles naikint labai brangu?

Galera reiks tada pirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...