Jump to content

DARBO APMOKEJIMAS


donace

Recommended Posts

man labai butu matyt darbdavius dirbant juoda darba ir minimuma gautu ir kaip is to gyventu gal supratingesni butu :lol:

Nu jo darbdaviai - šūdas, o darbuotojus tai jau nors prie širdies dėk. Vat kai tu savo algą užsidirbt bandysi o ne šiaip gaut, tada galima bus ir kalbėt. Tikiu, kad yra darbščių ir sąžiningų žmonių kažkur, bet mano patirtis sako - kiek vilką bešertum, vistiek į mišką žiūri. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kaimynas prieš 10 metų išvarė į JAV dirbo statybose kai parvaževes pasakojo jeigu aš lietuvoj taip dirbčiau tai daugiau gaučiau bet tada kiti darbininkai mane užpjaus, nes pas mus dar yra išlikes sovietinis požiūris į darba kaip greičiau prastumti darbo diena bet ne darba nudirbti :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kaimynas prieš 10 metų išvarė į JAV dirbo statybose kai parvaževes pasakojo jeigu aš lietuvoj taip dirbčiau tai daugiau gaučiau bet tada kiti darbininkai mane užpjaus, nes pas mus dar yra išlikes sovietinis požiūris į darba kaip greičiau prastumti darbo diena bet ne darba nudirbti :eusa-naughty:

dazniausiai taip atsitinka todel, kad mokama uz valanda so ne uz darba, murininkas jeij gauna uz plyat litus jam aktualu kuo daugiu ju padeti, jeij gautu uz darbo diena tai padetu eile sakytu reikai dabar laukti pora valandu kol pradziu ir panasiai :icon-wink: sita problema sunku isspresti daznai buna :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mieli darbdaviai visose normaliose Europos Sajungos valstybese darbo uzmokestis yra mokamas uz valandas arba dienas.

nesamonė dirbau as tose valstybėse... kol nepamate kad lietuvis uz "peesworka" gaudamas alga nepadaro daugiau nei europietis gaudamas "timworka" mokėjo poto visiems ikale "peesworka" ar tu europietis ar lietuvis. beto siuo metu lietuvoje taip pat mazdaug puse dirbanciuju gauna valandini apmokėjima min 800lt per mėn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mieli darbdaviai visose normaliose Europos Sajungos valstybese darbo uzmokestis yra mokamas uz valandas arba dienas.

Na tai gal ne visoj Europoj tokie darbininkai, kaip, kad Lietuvoj dauguma...

O dėl mokėjimo tipo tai manau, kad reikia žiūrėt pagal galimybes, ne visą darbą juk gali įvertint pagal jo atlikimo dalį, tad tenka už pradirbtą laiką mokėt, o už tą darbą, kur kuo puikiausiai gali žiūrėt pvz. kiek ha pasėjo, tai manau, kad ir reikia už tuos pačius ha mokėt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

keistos tos musu diskusijos, visur su liepiamaja nuosaka, reikia daryt taip,anaip.....Kiek as suprantu mes bandom pasidalint patirtim, tai kas cia blogo jei paciam gerai o jum tai netinka, darykit kitaip.Mano nuomone dirbanciuosius reikia gerbt ir reikia ismokyt kad gerbtu darbdavy, darbdavys juk nevisada buna teisus, nors pinigus moka jis.Nezinau as su samdytais problemos neturiu, vienas is pagrindiniu kriteriju reikia bet ka ir su bet kuo dirbt paciam,tada yra daug paprasciau suprast darbininka kodel jis vienaip ar kitaip padare.Neisivaizduokim kad darbininkai butu proto bokstai, tada jus dirbtumet pas ji.Jei norim darbininka issaugot darbe, isivaizduokim kai gali gaudamas tokius pinigus, nevogdamas pragyvent.Cia as papasakojau truputi is savo filosofijos kuria taikau savam uky.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...