Jump to content

SUNKVEZIMIAI


Algis...

Recommended Posts

Ira kitas varijantas slankiojanciom grindim puspriekabes ang. walking floor. tinka ir grudam iskrauti. Populerios tarp siukslininku ir visokios bio mases transportavimo nes labai didelio turio. Isssikrauna per mazdaug 5min. tinka zemose patalpose.

placiau cia. https://www.youtube.com/results?search_query=walking+floor+trailer+unloading+grain

 

Mane domina toks varijantas. tos skandinaviskos priekabos ir sunkvezimiai su putimo ir siurbimo funkcija. Velniskai pritaikomas varijantas, tik gal kas zinot daugiau informacijos apie tais sistemas, nasumus, nesimo siurbimo atstumus. tiks ir youtubes nuorodos. nes dar neuztikau ju ten.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ira kitas varijantas slankiojanciom grindim puspriekabes ang. walking floor. tinka ir grudam iskrauti. Populerios tarp siukslininku ir visokios bio mases transportavimo nes labai didelio turio. Isssikrauna per mazdaug 5min. tinka zemose patalpose.

placiau cia. https://www.youtube.com/results?search_query=walking+floor+trailer+unloading+grain

 

Mane domina toks varijantas. tos skandinaviskos priekabos ir sunkvezimiai su putimo ir siurbimo funkcija. Velniskai pritaikomas varijantas, tik gal kas zinot daugiau informacijos apie tais sistemas, nasumus, nesimo siurbimo atstumus. tiks ir youtubes nuorodos. nes dar neuztikau ju ten.

Aciu ,neissiverciau teisingai niekaip ,kai pamaciau prisiminiau tokia situacija ,atveze biomase fura ir uzsikirto ta mase transporteris sukasi o ji stovi - nu ka vadyla paeme sake tokia bulvine ir pradejo kasti -tai iki vakaro iskase ...

Del ventiliatoriaus buna elektriniu  ir nuo masinos pavaru dezes mechaninis ventiliatorius 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ira kitas varijantas slankiojanciom grindim puspriekabes ang. walking floor. tinka ir grudam iskrauti. Populerios tarp siukslininku ir visokios bio mases transportavimo nes labai didelio turio. Isssikrauna per mazdaug 5min. tinka zemose patalpose.

placiau cia. https://www.youtube.com/results?search_query=walking+floor+trailer+unloading+grain

 

Mane domina toks varijantas. tos skandinaviskos priekabos ir sunkvezimiai su putimo ir siurbimo funkcija. Velniskai pritaikomas varijantas, tik gal kas zinot daugiau informacijos apie tais sistemas, nasumus, nesimo siurbimo atstumus. tiks ir youtubes nuorodos. nes dar neuztikau ju ten.

naudojam putima ir slankiojancias grindis kas domina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pūtimas siurbimas. Kuo jis varomas? Greičiausiai hidro variklio. Kiek apsukų jam reikia? Atstumai pūtimo siurbimo, našumas. Mačiau mano manymu gan nebrangu siurbly nuimta nuo priekabos ar sunkvežimio. Mastau gal išeitų pasigaminti puteja su siurbimu nešiojama traktoriaus.

Turiu butent toki pasidares tik sukamas 30kw el. variklio (gal butu uzteke ir mazesnio galingumo bet toks papuole po ranka.)Traukia ir pucia.Visas principas kaip lenkisku pneumatiniu transporteriu,www.specagra.lt tik pucia ne ventiliatorius o kompresorius-orapute.Per valanda fura uzkraunam nesunkiai ,siurbiant ir puciant.Jeigu nereiketu siurbti o tik pusti nasumas padidetu dvigubai,bet tada reiktu kazkuom uzkrovineti bunkeri.Geras daiktas kai reikia iskrauti is aruodu ar kitu vietu ,kur neprivaziuoja pakrovejas.Montuoti ant traktoriaus nepatarciau nes bus uzimtas traktorius o elektra yra visur,visas mechanizmas ant mazos priekabos vaziuokles, kur nori nusitempi ,lengvike uzkabines.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Traktoriu yra. Man ydomu kiek ag gali reikti. nasumo man ir 10-15t per valanda pakaktu. kiek suprantu ant sunkvezimio hidro variklis suka.

Elektros laukuose nebuna. uzklimpus ar taip kam nutikus perpust i kita priekaba patogu butu. Pradine mintis taip montuoti ant asies o dar jei uztaisius koky dyz varikly padaryt konkreciai stacionaru.

Is kokio didziausio atstumo siurbet?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Traktoriu yra. Man ydomu kiek ag gali reikti. nasumo man ir 10-15t per valanda pakaktu. kiek suprantu ant sunkvezimio hidro variklis suka.

Elektros laukuose nebuna. uzklimpus ar taip kam nutikus perpust i kita priekaba patogu butu. Pradine mintis taip montuoti ant asies o dar jei uztaisius koky dyz varikly padaryt konkreciai stacionaru.

Is kokio didziausio atstumo siurbet?

Sunkvezimio suka kardanas, per galios nuemimo dezute,(razdatke).Tokiam kur ant vilkiko stovi rekia kazkur 60 ag.Jeigu silpnesnis kompresorius tai ir variklio silpnesnio uztektu.Siurbem kazkur apie 10m.zarna,bet nasumas labai priklauso nuo siurbimo atstumo.Daug jegos nuima siurbimas,del to reikalingas galingas kompresorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki vairuotojai, prireikė man sunkvežimio ir jau atrodo nusižiūrėjau. BET kaip jį parsigabenti be TA ir be tacho. patikros . Parsivaryti su pirkimo sutartimi, gal ir surizikuosiu, bet TA nepraleis,kol nėra tachometro patikros,O kaip tenai  ( į VKTI ) nusibelsti, kai nėra TA ??? :D

Kad ūkyninkam lyg ir nebūtina ta tachometro patikra jei iki 100km spinduliu važiuosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui. Gal žinai reikalingus šūkius? Hidro variklis ar kardanas didelio skirtumo nėra. Bet tuos kur ant priekabų stovi turėtų sukti tepalas, kito kelio nėra.

Zodziu sitos minties neapleisiu metų bėgyje reikės imtis šito projekto. Dabar kitais meistravojimais užsiėmęs.

Apsukos priklauso nuo to koki kompresoriu naudosi ,sraigtiniams reikia apie 3000\min.Pas mane stovi krumpliaratinio tipo net nezinau kaip jis tiksliai vadinasi(angliskas)dirba panasiai kaip hidrosiurblys,tai 1500\min.Padariau labai panasu kur Augunstas nuotrauka ikele,jei rimtai ruosiesi daryt rasyk i privatu,turiu kompresoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...