Jump to content

SUNKVEZIMIAI


Algis...

Recommended Posts

neproteguoju  bet  ...anksciau kol tech.centrai neturejo volu stabdziam tikrint ir gaz-maz-kamaz buvo gerai  ...  dabar stabdzius tikrina volai -sumuoja netolygumus kompiuteris -ir rezultata ismusa kompiuteris ...

Su pneumatine stabdymo sistema varant -prijungia is stendo slanga ir mato kiek masinoje yra oro spaudimo ir kiek duoda stabdymo metu  ...plius turi tolygiai stabdyt nes jei netolygiai procentas netolygumo didelis gaunasi ..

kamaze tresciotkes buna uzpuna jei netepa ir jei ciut kuris stabdys veluoja ta rodo ..  as mb jodineju ir tai stabdziai is kelinto karto tik tinka ..net staigus paspaudimas uzkerta tuos volus ir ten netinka parodymuose ..aisku yra kitas budas bet laikinas ..o jei dar transportiniai sustabdys su stendu kelyje ... masina gerai bet uz3.14.. tech apziuros jom paruosimas .

zodziu taupant laika geriau samdyti transporta arba kaip anksciau sakydavo automobili myleti kaip zmona :)

ps o dar geriau kad zmona myletu kamaza :)))))

Jo teko daug savom rankom liestis prie Kamazu,Mazu.Kai atsirado vakarietiska, tai toks pyktis ir juokas ima, kai palygini technika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu MAN,ą su priekaba, po grūdų vežimo pastačiau priekabą kokiam mėnesiui, užvakar prikabinau ir užstabdžius pradėjo vėluot priekabos stabdžiai, o kai užstabdo ir atleidžia tik po kokios minutės. priekaba NOPA, stabdžių kranas ukrainietiškas, pakeičiau nauju, iš sunkvežimio darbinis oro išėjimas apie 7 atm. Prie galinės ašies buvo ar vožtuvas, tai pajungiau tiesiai, bet jokio efekto, tas pats. gal kas esate susidūrę su tokia problema?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu MAN,ą su priekaba, po grūdų vežimo pastačiau priekabą kokiam mėnesiui, užvakar prikabinau ir užstabdžius pradėjo vėluot priekabos stabdžiai, o kai užstabdo ir atleidžia tik po kokios minutės. priekaba NOPA, stabdžių kranas ukrainietiškas, pakeičiau nauju, iš sunkvežimio darbinis oro išėjimas apie 7 atm. Prie galinės ašies buvo ar vožtuvas, tai pajungiau tiesiai, bet jokio efekto, tas pats. gal kas esate susidūrę su tokia problema?

varle negaejo ilysti i slanga kur prisijungia su masina ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kategorijos islaikomos, ziema galina susiplanuot. Verta ar neverta kiekvienas slaiciuoja savaip, vilkika turim 3metus bet tik siemet i uosta pradejom vezt. Vilkikas su priekaba kainavo apie 80t.lt su remontu, tai nauja priekaba prie teaktoriaus kazin ar iseina o su fura vaziuot ir kuro maziau ir patogiau ir greiciau

Aš su 8x4 vežu grudus, bet i uosta nevažiuoju kolkas, pliusas toks, kad i lauka su tokiu galima ivažiuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek tonų per metus reik vežt, kad apsimokėtų fūrą pirkti, jei iki uosto koks 220~230km?

Skaiciuok taip - jei veztu samdytas transportas jam permoketum 70-100 Eur uz 25 t. nugabenima i uosta. Vadinasi, jei nupirksi sastata, prie kurio kaip sakant nei pirsto nereiks prideti, uz kokius bent 25000 Eur, nors cia ne pagal ukininka pirkinys, tai reiks nuvezti 250*25=6250 t. Va ir ziuri per kiek metu tiek prikulsi. I metus gali priskaiciuoti papildomu fiksuotu islaidu uz kokius 1500-1800 Eur. Cia draudimas, tepalu keitimas, tech apziura, keliu mokestis, na ir keletas labai smulkiu gedimu. Papildomai dek po kokius 600 Eur padangoms. As skaiciuoju, jog ukininkui jos laikys iki 5 m. Per tiek laiko bus supjaustytos, praktiskai sunesiotos arba pasens ir tiesiog issaudys. Uz 600 Eur iseis dvi normalios padangos. Vadinasi atsipirkimo laikas dar prasites. Jei koks barkstelejimas vel nuostoliai ir vel atsipirkimas prasitesia. Mano supratimu, ukininkui tinkama masina tik su priekaba, kad galetum ir i lauka sekla nuvezti ir priekaba prie traktoriaus pasikabinti. Zinoma uoste niekas nepagirs tokiu:) Jei butu tinkama mano kaina uz sastato nuoma, pasirenges kalbetis ir isnuomoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

I lauka ir mes ivaziuojam, dedam perlaidas i laukus, nu bet laikinai, kol sandelys susitvarkys. O kiek tas 8x4 tuscias sveria ir kiek veza kvieciu?

Na kas liečia ivažiavima, tiksliau važevima lauku tai nėr ka lygint, maniškio svoris 13 tonu o bendras 32, kuzovas 28 kūbai, bet mano kuzovas metalinis o būna su aliuminiu iki 32 kūbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ketvirtus metus turiu vilkiką ir negaliu atsidžiaugt. Per šiuos naudojimo metus, kūlimo sezonas pasitaikė gan sausas, tai privažiuodavau iki kiekvieno lauko. Skaičiuojant eurais, tai gal ir nelabai apsimoka turėt, bet aš žiūriu iš kitos pusės - sutaupytas laikas ir nervai. Anksčiau tekdavo nuomot, tai vargo vakarienė būdavo, dabar gal kitaip, nežinau. O dabar, kada noriu tada ir važiuoju. Išlaikymas su draudimais ir remontais man kainuoja 1,5 - 2,5k į metus. Papildomai neuždarbiauju, savo išvežu ir pastatau. Remontuoju servise prieš kiekvieną TA. Na tik šiais metais bus didesnės išlaidos, nes reiks padangų puspriekabei. Ir jei važiuot tik į elevatorius, tai kam ūkininkui tas sąstatas už 25k.. Aš už savo sumokėjau tiek, kiek kainuoja vidutinė 14 t traktoriaus priekaba. Aišku ieškant reikėjo pavargt, ieškojau apie metus laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ketvirtus metus turiu vilkiką ir negaliu atsidžiaugt. Per šiuos naudojimo metus, kūlimo sezonas pasitaikė gan sausas, tai privažiuodavau iki kiekvieno lauko. Skaičiuojant eurais, tai gal ir nelabai apsimoka turėt, bet aš žiūriu iš kitos pusės - sutaupytas laikas ir nervai. Anksčiau tekdavo nuomot, tai vargo vakarienė būdavo, dabar gal kitaip, nežinau. O dabar, kada noriu tada ir važiuoju. Išlaikymas su draudimais ir remontais man kainuoja 1,5 - 2,5k į metus. Papildomai neuždarbiauju, savo išvežu ir pastatau. Remontuoju servise prieš kiekvieną TA. Na tik šiais metais bus didesnės išlaidos, nes reiks padangų puspriekabei. Ir jei važiuot tik į elevatorius, tai kam ūkininkui tas sąstatas už 25k.. Aš už savo sumokėjau tiek, kiek kainuoja vidutinė 14 t traktoriaus priekaba. Aišku ieškant reikėjo pavargt, ieškojau apie metus laiko.

Aplink mane gal ukininkai turtingi - nauja puspriekabe na ir masina bent jau 15000 Eur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Transportininkam mašinos pinigus uždirbineja, o man tai tik vienas iš įrankių reikalingų mano ūkyje kaip plūgas ar purkštuvas. Kol mašina veža grūdus, tuo metu traktorius gali žemę ruošti sėjai, nes kaip žinia priekaba be traktoriaus nevažiuoja. Mano atveju mašina pigiau buvo nupirkt, nei papildoma traktorių. Ir traktorių padangos taip labai sėkmingai dyla važiuojant asfaltu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

-Humoristai----, bet retkarčiais gerai nuotaika praskaidrint.... nerudyja gilzės, ir prie ko čia sukibimas, jei stovi tai nedyla o tik sensta.

Kadangi jus     ------   turbut zinot kad guma kieteja su laiku prasteja sukibimas . -- uzdejus naujas net vadylos kuro nesutaupo didesnes kuro sanaudos buna ..  senos gumos dazniausia sprogsta

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi jus nedurnas esat turbut zinot kad guma kieteja su laiku prasteja sukibimas . -- uzdejus naujas net vadylos kuro nesutaupo didesnes kuro sanaudos buna ..  senos gumos dazniausia sprogsta

o gilzese temperaturu svyravymui (metu laiku) kaupiasi kondensatas ir lieka ..jei niekas neuzveda variklio ilga laika .

Kalbu is patirties ne is google ar vadoveliu -is vadoveliu remonta ant 10 apsigynes ;)kazkada

Na manau kas sugeba nusipirkt sunkvežimi tai sugebės ir užkūrt koki syki i mėnesi.... kad tos gylzės nesurudytu.

Dėl gumos kietėjimo ir sproginėjimo tai tamsta teisus esate nuo senatvės mėgsta sproginėt ir įpatingai sproginėja perkrautos ant traktoriniu priekabu

Žinoma man sunkiau su technika nes vadovėliu ta tema nekrimtau o ir stažas su su sunkvežimiais kuklesnis tik 10 metu, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...