Jump to content

SUNKVEZIMIAI


Algis...

Recommended Posts

Dėkui bratka už gerą mintį, nes kažkaip užlagino smegenys :D , pasiskambinsiu į apžiūrų centrą, jei apžiūrą praleidžia, tai tochografą paskui susitvarkysiu,kai į kelią galėsiu išlysti ;)  . O kaip su parsivarymu protingiau padaryti :)

Net nežinau, gal sėst ir važiut ant laimės, gal dar su lengva priekyje pralėkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apsukos priklauso nuo to koki kompresoriu naudosi ,sraigtiniams reikia apie 3000\min.Pas mane stovi krumpliaratinio tipo net nezinau kaip jis tiksliai vadinasi(angliskas)dirba panasiai kaip hidrosiurblys,tai 1500\min.Padariau labai panasu kur Augunstas nuotrauka ikele,jei rimtai ruosiesi daryt rasyk i privatu,turiu kompresoriu.

Galvoju rimtai, bet dabar kitais projektais uzimtas, tas ateiciai lieka. Skelbimuos buvo nuo furos visa subine uz 900e. pigiau vargu ar gali ka rast.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kam teko susidurt su Mercesdes Actros, Telligent pavarų dežė. Kaip eksplotacija, remonto kainos? Gavau gerą pasiūlymą, bet kažkaip buvau daugiau už man,scania, volvo.

Ziurint ka su juo veiksi ir kur vaziuosi? Turiu jau 10 metu MB Actros mp2, deze SPEJU taip vadinamas "pusautomatis", vaziuot geru keliu su ja gan patogu, bet jei teks pabuksuot tai jau nekas lyginant su gryna mechanika. Mano manymu MB turetu stovet auksciau negu MAN, bet zemiau negu SCANIA. Kas del remonto tai kazkokio didelio kainos skirtumo tarp MAN (pas mane ju 3) tai nera, nebent keisdamas kuro filtra oro i sistema pasigausi tai teks kompa jungt, kad klaidas istrint, kitaip variklis norm nedirbs. BET  vaziuot sunkiomis salygomis (mano pvz. karjeruose) MB nusileidzia MAN'ui pravazumu (pagrinde del dezes lago).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Automatines,pusiau automatines marsrutu LT-Briuselis gal ir gerai,bet ukininkui turet toki sunkvezimi gryna nesamone.

po uosto teritorija  prikabinejant-tampant puspriekabes toki automata kazkada maciau  .servise mersistai porino kuo maziau pribumbasu tuo ilgiau vaziuoja net ir kompus nafik .uzpilsi su kanistra ar kibiru papuls kur kokia siuksle ar vanduo ir ata forsunkem ...su siurbliais issispjaudo filtrus pakeiti ir vel pirmyn  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vokišką renka visur. O Daf'ą tik olandai.

Visada staciau uz mers.a  -kariuomenej koki 6 teko prajodinet ivairiu modifikaciju ,taisyt ... bet pries pora metu teko paciupinet MAN    tai cia pavadinimas viska pasako  kad man  :icon-mrgreen:

o apie  sto kanciaetsa na O    -kaip vienas aukstaitis nekukliai pasake - pamatei i bek kuo tolyn  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visada staciau uz mers.a  -kariuomenej koki 6 teko prajodinet ivairiu modifikaciju ,taisyt ... bet pries pora metu teko paciupinet MAN    tai cia pavadinimas viska pasako  kad man  :icon-mrgreen:

o apie  sto kanciaetsa na O    -kaip vienas aukstaitis nekukliai pasake - pamatei i bek kuo tolyn  :icon-mrgreen:

Kuo jau ponui Volvo neįtinka? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo jau ponui Volvo neįtinka? :)

nebuvau ilipes ir neciupinejas , tiesa sakant ,dar sisu, scania yra . siaip  masina ziuri kad ne tik vaziuot galima butu bet ir taisyti, cia kalba  kai taisai is savo kisenes .. jei tik vaziuot tai gal ir .eno  ir visi kiti geri .

keliukai turi sisu -viena kart kazko atveze tai patiko ,aisku nauja  

Cia kaip vienas porino -nuvaziuoju diagnostika padaro, pasikeiciu kas reikia ir toliau vaziuoju.. 

http://www.truckscience.com/blog/full/truck-test-2015:-is-choice-of-driver-still-more-important-than-choice-of-truck/77/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Eddie stobart anglu firma zinoma kaip geriausia pervezimu kompanija anglijoje del poziurio I savo Darbuotojus. Internete net yra puslapis kur renkasi stobarto gerbejai ir sekejai. Siemet uzsake 2000 scania vilkiku. Tai I rinka per ateinacius kelis metus tureti daug padevetu baltom kabinom papulti, po to kai bus zalia grafika nukrapstyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...