Jump to content

MTZ 82 galinio tilto diferencialo blokavimas?


Virgis.

Recommended Posts

  • Atsakymai 246
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

siaip jau belarus su ijungtu priekiniu kaip tik geriau sukinejasi, jei kazka tempt dirvoje reikia. Na jei padargas pakabinamas, tada gal ir ne.

O dirvoje visada ijugtu dirbt reikia. Kuras taip taupomas.

Xex mastau vis, nuo variklio tepimo sistemos blokavima pajungus manau neturetu kazkas neveikt. Ir slegis tinkamas.

Teisingai tik as girdejau,kad ant automatines nepatartina sunkiai dirbti,nes kai staigiai griebe prabuksavus galiniams ratam,tai ten kazka gali sulauzyti,tik nepamanu dabar ką,gal ta tarpini nepamenu :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane tai idetas cilindras vairui o kolonele palikta tik del tepalo talpos tai ir reik kazka galvot del tos blokiruotes :eusa-think:

nieko tu ten negalvok del tos blokiruotes,svogeris pernai nusipirko mtz82 lietuvoj dirbusi,tai ten pas ji isvis isimta blokiruote,skyle uzglusinta,kad tepalas nebegtu is tilto,o kai aria isijungia tilta priekini ant priverstines ir jokiu problemu.Aria su overumu triju korpusu,buvo pabandymui ir ketverta uzsidejes ir neprireike tos blokiruotes ena kai zveris,o zemes pas mus prie molio,cia tau ne vientiltis,kad be blokiruotes nepadirbsi :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakyciau ir dvitilciui blokiruote reikalinga.... kai ariau su 82.1 ir 4korpusu overumu ant slapio molio tai per daug priekinis tiltas negelbeja.... Nors ir padangas issileides ant ribos buvau ....o kai dar blokiruote ijungi(pas mane orginali) tai eina daug geriau ir maziau kuro degini bet cia tik jungiu kai buna labai jau slapia... kaip sis ruduo :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakyciau ir dvitilciui blokiruote reikalinga.... kai ariau su 82.1 ir 4korpusu overumu ant slapio molio tai per daug priekinis tiltas negelbeja.... Nors ir padangas issileides ant ribos buvau ....o kai dar blokiruote ijungi(pas mane orginali) tai eina daug geriau ir maziau kuro degini bet cia tik jungiu kai buna labai jau slapia... kaip sis ruduo :eusa-whistle:

manyciau ji reikalinga,kai ari stiprei lyjant ir kaip tu sakiai 4 korpusu plugu,bet cia gali ir prisitaikyti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakyciau ir dvitilciui blokiruote reikalinga.... kai ariau su 82.1 ir 4korpusu overumu ant slapio molio tai per daug priekinis tiltas negelbeja.... Nors ir padangas issileides ant ribos buvau ....o kai dar blokiruote ijungi(pas mane orginali) tai eina daug geriau ir maziau kuro degini bet cia tik jungiu kai buna labai jau slapia... kaip sis ruduo :eusa-whistle:

manyciau ji reikalinga,kai ari stiprei lyjant ir kaip tu sakiai 4 korpusu plugu,bet cia gali ir prisitaikyti...

Ariant normalia raziena viskas ciki.... bet va kai rudenio gale daug lyjo tai del to blokatorius pagelbejo.... Be to siulyciau isimest orini blokatoriu ir bedu nebus.... pazystamas senukas i savo mtz80 isimete blokatoriu orini su kraniuku ir dziaugiasi dbr ardamas :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
is vokieciu visi pareina perdirbti i orine blokiruote. pats orine jau turbut 10m naudoju, esme tame, kad reik nepamirst isjunt, kitaip griovį paimt lengva.

draugelis 892 blokiruote po keliu menesiu uzglusino, nes tepalai bego pro visur, o garantinis neistenge sutvarkyt...

nevisi,pas mane jau devyni metai is vokieciu parvarytas,blokiruotei tik gumuka viena pakeiciau,kai pradejo stovinciam varvet ir viskas :icon-exclaim:

P.S. pfu-pfu-pfu 3kart per kaire peti,kad neprisisnekeciau.... :lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip :eusa-think: (išjungta,automatinė ir ijungta).automatinė; ijungta kol vairas tiesiai o vaira pasukus 15laipsniu į betkuria pusia blokiruotė išsijungia.ijungta; buna pastoviai sublokuota.

automatinė ,nevisai gerai.

baiges darba pamiršti išjungti ir važiuojant keliu makalojant vairu sudirbinėja blokiruotė ir smarkei velenėlio šlicus mala.žodžiu ,greitai nusibaigia :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip :eusa-think: (išjungta,automatinė ir ijungta).automatinė; ijungta kol vairas tiesiai o vaira pasukus 15laipsniu į betkuria pusia blokiruotė išsijungia.ijungta; buna pastoviai sublokuota.

automatinė ,nevisai gerai.

baiges darba pamiršti išjungti ir važiuojant keliu makalojant vairu sudirbinėja blokiruotė ir smarkei velenėlio šlicus mala.žodžiu ,greitai nusibaigia :eusa-doh:

Nuo sklerozes-BILOBIL isgerk ir slicai ilgiau laikys :icon-exclaim::lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip :eusa-think: (išjungta,automatinė ir ijungta).automatinė; ijungta kol vairas tiesiai o vaira pasukus 15laipsniu į betkuria pusia blokiruotė išsijungia.ijungta; buna pastoviai sublokuota.

automatinė ,nevisai gerai.

baiges darba pamiršti išjungti ir važiuojant keliu makalojant vairu sudirbinėja blokiruotė ir smarkei velenėlio šlicus mala.žodžiu ,greitai nusibaigia :eusa-doh:

Nuo sklerozes-BILOBIL isgerk ir slicai ilgiau laikys :icon-exclaim::lol::lol::lol:

jai neišmanai kokiu principu 80tas blokuoja diferenciala ,pasiskaityk literatura

rasi ten ir šlica ir velenėli ir diskelius šlicuotus .nesuprasi piešinuko atvažiuok gyva parodisiu,turiu viena atsargoi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo sklerozes-BILOBIL isgerk ir slicai ilgiau laikys :icon-exclaim::lol::lol::lol:

jai neišmanai kokiu principu 80tas blokuoja diferenciala ,pasiskaityk literatura

rasi ten ir šlica ir velenėli ir diskelius šlicuotus .nesuprasi piešinuko atvažiuok gyva parodisiu,turiu viena atsargoi

As zinau kaip veikia,bet cia buvo patarimas,kad geriau atsimintum kas ijungta :D ,nes gali pamirsti kur vaziuoji,ar ka tam laukia is vis veiki,ateityj :icon-exclaim::icon-wink::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...