Jump to content

MTZ 82 galinio tilto diferencialo blokavimas?


Virgis.

Recommended Posts

ka duodu? kas ne taip? :)

Blokavimas niekada nestabdo. Tiesiog sukabina abu ratus, kad vienodai (abu katru) suktusi.

kokiu budu, ties kuria vieta sukabina? :) , nes pvz koks db pas mane yra diferencialas, norint, kad jis neatliktu savo funkcijos, kitaip tariant uzsiblokuotu, reiktu uzkirst ar sustabdyt bent viena dantratuka is keturiu sumautu ant tos kryzmes, sakau gal skiriasi 80 ir 50 difai, todel mantaip ir nesirisa niekas. Nors pas mane 80, bet daug detaliu nuo 50

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 246
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Taigi ta asis ateina is kitos puses (grubiai sakant), desines, o sublokuoja su sitos puses (kaires) asim ant kurios ir stabdziu diskeliai dedasi. Tik stabdziu diskus spaudzia prie korpuso, o blokavima prie kitos puses asies. Nebezinau kaip aiskiau paaiskint.

50 blokuojasi mirtinai nes mova sumauna pusasius, o 80 per diskelius. Del to 80 blokavimas dazniausiai simbolinis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

50 blokuojasi mirtinai nes mova sumauna pusasius, o 80 per diskelius. Del to 80 blokavimas dazniausiai simbolinis.

Šitą pastebėjau, kad tik simbolinis... Prie to pačio : orinis blokavimas turi baisinį minusą. Matomai 8 barų slėgio nepakanka pilnai suspausti diskelius, todėl gerai užrėmus traktorių blokavimas pasileidžia, t.y. prasikasa vienas ratas o ne abu. Jeigu sąlygos lengvesnės, tada blokuojasi normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

50 blokuojasi mirtinai nes mova sumauna pusasius, o 80 per diskelius. Del to 80 blokavimas dazniausiai simbolinis.

Šitą pastebėjau, kad tik simbolinis... Prie to pačio : orinis blokavimas turi baisinį minusą. Matomai 8 barų slėgio nepakanka pilnai suspausti diskelius, todėl gerai užrėmus traktorių blokavimas pasileidžia, t.y. prasikasa vienas ratas o ne abu. Jeigu sąlygos lengvesnės, tada blokuojasi normaliai.

gal diskeliai truputy tepaluoti gal tepalo papuola iš tilto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

norejau suzinoti kaip issiima mtz 50 galinio tilto satelitai? ir ar jie tinka nuo mtz 80? jai kaz ardete padekite man

satelitai tai tie du dideli dantraciai? jie issiima durnai, reik pusasius traukt lauk ir tuos mazus dantracius kur juos suka reikia imt lauk tada tik issiima

tu nepasakok žmogui nesamoniu ,satelitai du dideli dantračiai ,satelitai yra defirenciale

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ar paaiskinsi kaip blokuojas difas ar nlb? :)

tai nejaugi žmogus dar neaiškiai papasakojo ?

Taigi ta asis ateina is kitos puses (grubiai sakant), desines, o sublokuoja su sitos puses (kaires) asim ant kurios ir stabdziu diskeliai dedasi. Tik stabdziu diskus spaudzia prie korpuso, o blokavima prie kitos puses asies. Nebezinau kaip aiskiau paaiskint.

50 blokuojasi mirtinai nes mova sumauna pusasius, o 80 per diskelius. Del to 80 blokavimas dazniausiai simbolinis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi ta asis ateina is kitos puses (grubiai sakant), desines, o sublokuoja su sitos puses (kaires) asim ant kurios ir stabdziu diskeliai dedasi. Tik stabdziu diskus spaudzia prie korpuso, o blokavima prie kitos puses asies. Nebezinau kaip aiskiau paaiskint.

50 blokuojasi mirtinai nes mova sumauna pusasius, o 80 per diskelius. Del to 80 blokavimas dazniausiai simbolinis.

Nu va zmogus aisq parase kaip veikia, bet esme tokia kad pas mane ta asis ateina ne nuo desines puses, o nuo diferencialo kryzmes, kuri sukas visa laik kartu su diferencialo tuo soniniu dantraciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi ta asis ateina is kitos puses (grubiai sakant), desines, o sublokuoja su sitos puses (kaires) asim ant kurios ir stabdziu diskeliai dedasi. Tik stabdziu diskus spaudzia prie korpuso, o blokavima prie kitos puses asies. Nebezinau kaip aiskiau paaiskint.

50 blokuojasi mirtinai nes mova sumauna pusasius, o 80 per diskelius. Del to 80 blokavimas dazniausiai simbolinis.

Nu va zmogus aisq parase kaip veikia, bet esme tokia kad pas mane ta asis ateina ne nuo desines puses, o nuo diferencialo kryzmes, kuri sukas visa laik kartu su diferencialo tuo soniniu dantraciu

ji nė neis iš dešines puses ji tik ir eina iš dif kryžiaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tada nesuprantu kaip abi puses susiblokuoja

:lol: na jei išardes blokiruote ten blokiruotėje yra du diskai tarp ju yra ant tos kur einaį dif asies privirytas diskas ,otie du stabdžiu disku vidus užsimauna ant veleno su šlicais kur yra stadžio barabanas ,tai kaip tepalas spaudžia diskus tie prispaudžia ta diska ant tos ašies kuri eina į dif ir sublokuoja ,gal supratai nesu destytojas kitaip nepaaiškysiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tada nesuprantu kaip abi puses susiblokuoja

:lol: na jei išardes blokiruote ten blokiruotėje yra du diskai tarp ju yra ant tos kur einaį dif asies privirytas diskas ,otie du stabdžiu disku vidus užsimauna ant veleno su šlicais kur yra stadžio barabanas ,tai kaip tepalas spaudžia diskus tie prispaudžia ta diska ant tos ašies kuri eina į dif ir sublokuoja ,gal supratai nesu destytojas kitaip nepaaiškysiu

mudu susirasom bet nesusisnekam :) ka tu man pasakoji as jau senai zinau, turbut tiesiog paklaust nemoku kas man neaisq

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai bandau aisq :) velenukas uzmautas ant difo, kitas jo galas kaip stabdziu diskas, kai nereikia blokiruotes jis sukas laisvai, kai reikia paduoda tepala, kuris spaudzia velenuko diska prie stabdziu diskeliu, kurie uzmauti ant veleno kaip ir stabdziu diskeliai ir taip sukimo momentas persiduoda i ratus, bet cia viskas vyksta kaireje puseje, desine tai niekas nekinta, jei kaire puse ant ledo tai stovi vietoj

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tada nesuprantu kaip abi puses susiblokuoja

:lol: na jei išardes blokiruote ten blokiruotėje yra du diskai tarp ju yra ant tos kur einaį dif asies privirytas diskas ,otie du stabdžiu disku vidus užsimauna ant veleno su šlicais kur yra stadžio barabanas ,tai kaip tepalas spaudžia diskus tie prispaudžia ta diska ant tos ašies kuri eina į dif ir sublokuoja ,gal supratai nesu destytojas kitaip nepaaiškysiu

mudu susirasom bet nesusisnekam :) ka tu man pasakoji as jau senai zinau, turbut tiesiog paklaust nemoku kas man neaisq

na tarkim buksuoja vienas ratas ,tas dife kryžius su satelitais sukasi dvigubai greičiau ,kada sublokuoja pagal kaire puse neduoda greiciau suktis dif ir abu ratai buksuoja sykiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...