Jump to content

MTZ 82 galinio tilto diferencialo blokavimas?


Virgis.

Recommended Posts

tai niekas neturit minciu del voztuvu, bandyciau nuo vairo kolonkes slegio linijos pajunkt zarna ir per trisaki su voztuvais valdyti blokavima. Per trisaki arba trieigi voztuva blokavimo kamera butu pastoviai su jungta su kolonkes gryztamu, o padavus 12V gryztamas butu uzdarytas ir paduotas slegis i kamera

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 246
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Negali tiesiai griztamo pajunkt i blokiruote nes taip uzglusinsi siurbli. Slangas nusprogdinsi ar pati sriaubli. Nori mandrai, su knopke, bet tada kainuos nepigiai. Brangus tie voztuveliai. Ieskojau seniau, tai kazkaip nebenorejau pirkt :)

O kuom negerai originalus voztuvas? Pas pati ant vairo koloneles ar po kabina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane vairo kolonke, ten kur turetu butu originalus voztuvas yra zagluske,pajungt i gryztama- tai rurejau mintyje pajungti i skyle virs bakelio, pas mane ten dabar varztas isuktas. Nauji voztuveliai brangus, bet ant lengvu auto kur nors gal koks pritaikomas stovi, bet manau didesne problema su voztuvu kuris pastoviai atidarytas ir tik pajungus 12V uzsidaro, arba daryt su dviem vienodais voztuvais, ir dviem konpkem: viena blokavimo, o kita atblokavimo, tik siuo atveju atblokavimas priklauso nuo voztuvo ir jo valdymo patikimumo :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...
tai as namie esu issiardes ir zinau kas ten yra, bet kokiu budu blokuojami yra ratai???? pvz MTZ50 sujungi pusasius mova ir ratai sukasi vienodu greiciu, o kas privercia ratus suktis vienodu greiciu MTZ80tame????

kaip blokuojami ,ten paduoda tepala i diafragma suspaudžia diskus ir sublokuoja difireciala abu ratu ko tu čia nesupranti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as namie esu issiardes ir zinau kas ten yra, bet kokiu budu blokuojami yra ratai???? pvz MTZ50 sujungi pusasius mova ir ratai sukasi vienodu greiciu, o kas privercia ratus suktis vienodu greiciu MTZ80tame????

kaip blokuojami ,ten paduoda tepala i diafragma suspaudžia diskus ir sublokuoja difireciala abu ratu ko tu čia nesupranti

paaiskink smulkiau ta sakini blokuoja diferenciala

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...