Jump to content

ekologinis ukis


vitalija

Recommended Posts

Taip supratau ką nori pasakyti ;) O kas pas tave per žinios, kad "nuo 2016 sertifikuotiems plotams nebus eko išmokų"? Gal kažką suklydai rašydamas? Typo visai nebebus eko išmokų? Deklaruoji, sertifikuoji laukus ir gyvulius, laikaisi taisyklių, patikrinimai, gauni išmokas... O gal aš tiesiog nesuprantu, kaip vyksta eko deklaravimas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai koks tada tikslas ir motyvacija būtų registruot eko? Tik tam, kad už sertifikavimus, žemės tyrimus, galėtum susimokėti ir šiaip turėtum daugiau darbo bei patikrinimų? :D Būtų visiška nesamonė. Manau čia kažkas papokštavo su tokiais pasisakymais :) Na nebent kitais metais plečiamiems plotams tas tik galiotų, turiu omenyje naujai įkuri eko 2016, o už praplėstus plotus 2017, jei tokių yra negautum papildomai... Bet vėl tai būtų nesamonė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu ,Dariuk, is pradziu varai ant saltalankininku, o paskui jau klausi kokia ismoka? Nu nebuk pilnas tikro lietuvisko pavydo...Tipinis lietuvis...

jauciosi stebimas :icon-mrgreen:  gal ir tipinis lietuvis , bet negaliu nepastebet to bardako kuris vyksta su ekologija mano kraste, paklausiau tik is smalsumo, neketindamas tuo uzsiimti, nes gerbiu zeme ir patinka man ji dirbt,malonumas uzaugint derliu, o ne but tuo parazitu kuris del ismokos uzzarazina laukus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jauciosi stebimas :icon-mrgreen:  gal ir tipinis lietuvis , bet negaliu nepastebet to bardako kuris vyksta su ekologija mano kraste, paklausiau tik is smalsumo, neketindamas tuo uzsiimti, nes gerbiu zeme ir patinka man ji dirbt,malonumas uzaugint derliu, o ne but tuo parazitu kuris del ismokos uzzarazina laukus. 

Dariau, jei esi be nuodemes - mesk akmeni... Pats supranti, kad visur visko yra. Nu neisi i seima su kalasnikovu teisybes ieskot?

Visokiu yra blogybiu, net ir tarp ukininku.Net ir tavo kraste, jei dauguma negautu ismoku, kazi kaip ten ukininkautu ir kaip megautusi geru derliumi. Net tie garsus stambieji oi oi oi kokiu dalykeliu pridirba, kad gautu ismoka, kad tik praeitu patikra...

Reziume - visi grazus, tik vieni sako, as grazesnis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tapatį ir telefonu šnekėjo šiandien paskambinus. Jie negalioja žiūriu jų pačių nusistatyti terminai. Tai kam juos tada nustatinėt ir skelbti? Žalinimą irgi sakė pradės mokėt tik nuo vasario, nes aceit suma už ha patvirtinta, bet finansų skyriui neperduota ar kažkas tokio.

man ten išvis kažkios mistikos vien pagalvojus apie nma darbą, sako skaičiuoja tuos pinigus, kiek paskambini tiek skaičiuoja, atrodo kad jie ten ant pirštų juos skaičiuotų..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...