Jump to content

ekologinis ukis


vitalija

Recommended Posts

Man tai kas nepatiko, ką vakar tikrintojas aiškino... žodžiu, išmokas mokės dviem etapais, pirma dalis iki balandžio 30, antra po gegužės 30 nes gegužį turėsim priduot derliaus ataskaitą kurioj turės nebebūt pašarų(kur logika? Kokius grūdus malt gyvuliam jei turiu dabar visus būt sušėres??? ) ir tik tada mokės antrą dalį, nu čia kažkoks apsurdas tikrai...

dar kas nuliūdino, kad griežtai nebegalimės laikyt pririštų karvių, nebent prašymą metam rašyt teks į žūm. Daugiau nebepadės nei mocijonas nei dar kas.

Tikrai nekažką darosi čia dabar jau. O gal kažką netaip man išaiškino ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet aš vis dar negaliu patikėti kaip taip lengvai visi ekologistai susitaikė su šitom naujom eko taisyklėm, kurios mažų maziausiai yra absurdiškos..jau vien tie privalomi žemės tyrimai yra absurdas, kokia nauda iš jų eko ūkiui, kai trašų nenaudojam?..o dar visi tie įsėliai žaliajai trąšai, vien tik tam, kad nemokėti išmokų už vienus metus,  o "tie" valdžioj visur viešai deklaruoja, jog skatina ekologinį ukininkavimą, žiauru nu :D

 

Tie tyrimai ne veltui sugalvoti, siemet pas Mykolaiti vyks lauko dienos kur aiskins apie trasas tinkancias eko ukiams. Tik laiko klausimas nuo kada jos bus privalomos. Apie ju kainas tai geriau nerasysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai kas nepatiko, ką vakar tikrintojas aiškino... žodžiu, išmokas mokės dviem etapais, pirma dalis iki balandžio 30, antra po gegužės 30 nes gegužį turėsim priduot derliaus ataskaitą kurioj turės nebebūt pašarų(kur logika? 

Kažką jis čia tau pripaistė, nėra jokio termino gegužės 30d, nebent tu čia pagal 2007-2013 programą sertifikuojiesi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Tai blemba skirta pinigų naujiem ekologam ar ne? Ar tik galima "prašyti"?

 

 

 

Nuo 2016 m. balandžio 11 d. iki 2016 m. birželio 6 d. vyks žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimas. Pasėlių deklaravimo metu, teikdami vieną paraišką, galite prašyti tiesioginių išmokų bei išmokų už plotus pagal šias KPP priemones:

  • „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“;
  • „Ekologinis ūkininkavimas“;
  • „Su „NATURA 2000“ ir vandens pagrindų direktyva susijusios išmokos“;
  • „Išmokos už vietoves, kuriose esama gamtinių ar kitų specifinių kliūčių“.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei sėd

 

 

Tai blemba skirta pinigų naujiem ekologam ar ne? Ar tik galima "prašyti"?
 
 
 
Nuo 2016 m. balandžio 11 d. iki 2016 m. birželio 6 d. vyks žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimas. Pasėlių deklaravimo metu, teikdami vieną paraišką, galite prašyti tiesioginių išmokų bei išmokų už plotus pagal šias KPP priemones:
  • „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“;
  • „Ekologinis ūkininkavimas“;
  • „Su „NATURA 2000“ ir vandens pagrindų direktyva susijusios išmokos“;
  • „Išmokos už vietoves, kuriose esama gamtinių ar kitų specifinių kliūčių“.

 

Tai matyt, jei sėsi grikius- tai paprašysi ir duos.. o kitais metais, kai pasėsi kitą kultūrą- liksi tik paprašęs...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskaičius taisyklių 8.2 punktą, išeitų, kad sėjomainos galima nesilaikyti? gali sodinti bulves ar sėt grikius visus likusius metus!

 Įdomu kaip bus su 2015 deklaruotais pūdymais? Už juos juk nebuvo prašoma parama, tai už pasėtus į pudymą žieminius išmokų taip pat nemokės?

Aha gali. Tik pagal naują taisyklių redakciją jei nesilaikai sėjomainos sankcija 5 proc ir pagal mane EKO išmokų. O tą patį augalą gali auginti tik metus. Liūdna dėl tokių nesamonių. Bet tikiuosi, jog viskas iš esmės keisi 2016 10 09. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...