Jump to content

MF 7465


Recommended Posts

  • po 4 mėnesių...

zvanas, ziuriu pripyles cia kas antra posma bet nesuradau kokiek mf'ai pas tave, as zvalgausi i 6490 su dyna6, tai sunku ir apsispresti, nes nevienintelis sioj svorio kategorijoje, kas svarbiausia, blyn, kad kainos visu kone identishkos ir sutapk tu man sitaip :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Imk vorai si traktoriuka ir nesuk galvos. Vienas is pirmesniu variklis pagal galia sioje kategorijoje. Pastarasis turi apie 175 AJ, o jo vyresni broliai apie 200 AJ, o gal ir 215 AJ. Dezes ir kiti agregatai taip pat. Taip kad rezervo yra. Pagal komforta - vienas is auksciau stovinciu traktoriu, o jei dar litai krenta per kazkuria kisene galima tikrai nebloga sukomplektuoti:) Taip kad rimtai galima toki paimti. As vairuoju 6480. Man jis patinka nuo seniai, ir dziaugiuosi toki turedamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zvanas, ziuriu pripyles cia kas antra posma bet nesuradau kokiek mf'ai pas tave, as zvalgausi i 6490 su dyna6, tai sunku ir apsispresti, nes nevienintelis sioj svorio kategorijoje, kas svarbiausia, blyn, kad kainos visu kone identishkos ir sutapk tu man sitaip :)

Nu ir as ikisiu savo trigrasi.6499 galiu pakomentuoti, jau trecius metus draugaujam su juo.Gan skysta kabinos amortizacija, jauciamas skaudus trenkimas.Imti tik su amortizuojanciu tiltu.Labai nemanevringas galulaukese.Buvo visko per garantini.Didelis minusas servizo organizavimas, nors mechanikai dirba ir neblogai.Todel ju servizu pakolkas nesinaidoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek teko deziu matyt is vidaus, tai mf pati chujoviausia mano nuomone. Jei sankabeliu diskai pas JD ar case kibiro skersmens, tai i MF sukisti vos ne puodelio dydzio. Tad resursas turetu buti atitinkamai. Sinchronizatoriu kvailiau padarytu irgi dar nemaciau. Vienam sujungimui panaudoti 3 rusiu varztai, kuriu dalis metriniu, dalis coliniu ir tt. Dar turint omeni kasmet besikeicianti servisa, siulyciau rinktis kazka is rimtesniu traktoriu (JD, Case, NH ar F), kitu atveju gali prataupyt pro sali. Bet cia tik mano nuomone, kuri gali buti ir klaidinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Renkames 130-140ag 6 cilindru traktoriu.Zaliu kabinoje kazkaip ankstoka,matomumoas nekoks,durys sonines su papildoma stoikute,su orlaide,ko pasekoje sonini matomuma uzstoja,cia apie 6 serijos zalia kalbu,siaip populiarus tiek LT tiek vakaruose.Uz prasoma ju kaina pasigendu jaukumo kabinoje :( Case maxumm 140 kabinoje zymiai patogiau,matomumas geresnis.Kaina panasi.Komplektacija raudono jau geresne.Jusu komentaruose vis kalbos apie serviza eina,kaip vieno servizas,kaip kito .Atrodytu kad vien juos remontuojate :) Profesionaliu minciu retciau matosi,daugiau jaunimo pasirodymas ka pirks,ar ka nusipirko .Arimo klausimais tikrai (arimas) profesionaliai isdesto mintis.Pardavejai visi savo prekia siulo.Suprantama jog visi genda.Gal yra kokios lenteles pagal ekonomiskuma,isdirbtu valandu skaiciu buvusius gedimus ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau ir as paėmes MF6499 pabandymui praeita rudeni. Tai įspūdžio nepaliko. Elektra durniavo, kodus mėtė. Arklių kaip ir nemažai turi, bet trauka įdomi.... Tad teks su arūniu draugauti

Elektra labai nedurnioja pas mani.O kodus buvo pradeje metyti nes sankaba per ilgai laikiau ismynes.Dabar ismokau apsieti be jos.DYNA-6 dezej kaikurie perjungimai skaudoki.Reik gal bandyt panaudot kalibravima.Asmeniskai perkan dabar net nezinociau ka rinktis.Butu didelis galvos skausmas.Sekmes renkantis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai įdomu kiek tų dyna 6 (tos pačios eina ir cllas) dėžių yra ant Lietuvos, kad čia taip vienareikšmiškai nutarėt, jog ji šūdas. Paskaičiau ką mano labiau patyrę naudotojai ir panašu lietuviam dar reikia rimtai mokytis, kaip išnaudot tokių traktorių galimybes. :)

Apie 400 :D speju gal daugiau, kol kas alternatyvos joms kaip ir nera pagal patoguma ir patikimuma. labai galingas el. reversas tiek dyna 4 tiek 6, patogu dirbt automatiniu rezimu per visas pavaras eina be jokiu papildomu junginejimu.

Siap tikrai butu cia forume idomu isgirst kas prie tokios dezes nagus kiso ir per kuria vieta ji sudas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai įdomu kiek tų dyna 6 (tos pačios eina ir cllas) dėžių yra ant Lietuvos, kad čia taip vienareikšmiškai nutarėt, jog ji šūdas. Paskaičiau ką mano labiau patyrę naudotojai ir panašu lietuviam dar reikia rimtai mokytis, kaip išnaudot tokių traktorių galimybes. :)

Apie 400 :D speju gal daugiau, kol kas alternatyvos joms kaip ir nera pagal patoguma ir patikimuma. labai galingas el. reversas tiek dyna 4 tiek 6, patogu dirbt automatiniu rezimu per visas pavaras eina be jokiu papildomu junginejimu.

Siap tikrai butu cia forume idomu isgirst kas prie tokios dezes nagus kiso ir per kuria vieta ji sudas

Bent jau man tai tas auto rezimas nelabai prie sirdies. Nes kai kuriais atvejais dirbant per daznai jungineja pavaras aukstyn zemy. Apsukos tik zemyn ir pavaros zemyn, jei aukstyn apsukos tai ir pavaros aukstyn nors to ranka nedarytum. Bet velgi, gal as nemoku susireguliuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai įdomu kiek tų dyna 6 (tos pačios eina ir cllas) dėžių yra ant Lietuvos, kad čia taip vienareikšmiškai nutarėt, jog ji šūdas. Paskaičiau ką mano labiau patyrę naudotojai ir panašu lietuviam dar reikia rimtai mokytis, kaip išnaudot tokių traktorių galimybes. :)

Apie 400 :D speju gal daugiau, kol kas alternatyvos joms kaip ir nera pagal patoguma ir patikimuma. labai galingas el. reversas tiek dyna 4 tiek 6, patogu dirbt automatiniu rezimu per visas pavaras eina be jokiu papildomu junginejimu.

Siap tikrai butu cia forume idomu isgirst kas prie tokios dezes nagus kiso ir per kuria vieta ji sudas

Bent jau man tai tas auto rezimas nelabai prie sirdies. Nes kai kuriais atvejais dirbant per daznai jungineja pavaras aukstyn zemy. Apsukos tik zemyn ir pavaros zemyn, jei aukstyn apsukos tai ir pavaros aukstyn nors to ranka nedarytum. Bet velgi, gal as nemoku susireguliuoti.

O tai automato negali isjungti? Siaip sita problema pas visus yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ne nezinau, po mislos pasisakymo apie sankabu skersmeni ko tais isviso sunku pasidare, reikia ziureti realiai ka atlieka ta mazesnio skermens sankaba, nelabai tikiu kad ant jos tenka didelis sukimo momentas jei jau skersmuo sumazinatas iki 150mm reiks paprasyti kad parodytu brezinius.

beja cases deze ir as mates ir ten nei vienos sankabos nera tokio skersmens kap kibirs, net pagrindine sankaba maximum 300 mm, isties galeciau net ir pamatuot, kazkur metoi seni diskai, taigi ar tik nebus senos nuoskudos liejamos i ugni.... ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ne nezinau, po mislos pasisakymo apie sankabu skersmeni ko tais isviso sunku pasidare, reikia ziureti realiai ka atlieka ta mazesnio skermens sankaba, nelabai tikiu kad ant jos tenka didelis sukimo momentas jei jau skersmuo sumazinatas iki 150mm reiks paprasyti kad parodytu brezinius.

beja cases deze ir as mates ir ten nei vienos sankabos nera tokio skersmens kap kibirs, net pagrindine sankaba maximum 300 mm, isties galeciau net ir pamatuot, kazkur metoi seni diskai, taigi ar tik nebus senos nuoskudos liejamos i ugni.... ?

Skersmuo ne viskas vorai, kiekis viskas :) Siekiant tilpt protinguose gabarituose ju yra tiesiog daugiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...