Jump to content

Grūdų kainos pasaulyje, Ateities sandoriai, MATIF, LIFFE


Vall2

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...

Oho :icon-neutral:  , 1600 nuo javapjutews laukti kai matai , kad nafta net neketina brangti kazkaip nei sis nei tas , neisizeisk bet jau rudeniop nieko gero rapsai nezadejo. Su rapsais manau nieko gero ir nebus, bent iki pavasario jei OPEKas nenuspres kitaip.

kas idomiausia, kad rapsai dabar atvirksciai proporcingi naftos kainai, nes biodyzelis tam tikru procentu maisomas su dyzelinu priverstinai, todel krentant naftos kainai padideja vartojimas dyzelio ir tuo paciu biodyzelio. Tas pats ir su etanoliu is kukuruzu. Kadangi benzinas JAV atpiges, jo suvartojama daugiau ir tuo paciu bioetanolio gamyba aukstumoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Čia matyt suveikė faktorius "besaikis žmogaus gobšumas".Juk kaina jau buvo tikrai gera, bet matyt norėjosi dar geresnės.

O gal paprasčiausiai ne visi sėdi internete ir stebi kainas, nes kaip bebūtų keista, ūkininkai ir žiemą turi darbų.

Deja ,ne visi vadybininkai linkę skambinti ir  informuoti apie pakilusias kainas, o dar jeigu tavo grūdai saugojime, tai iš viso jokio skambučio nesulauksi ( pamąstymas ateičiai ar beverta bus bendrauti su tokia firma). Kainininkai internete dažniausiai  (ypač kai kaina kyla) atnaujinami tik į darbo pabaigą. O ryte jau krenta.... Ne pasaulio pabaiga, išgyvensime  :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ten sakoma: ''Nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia''.Man atrodo įgudę ūkininkai jau žino, jei vadybininkai pastoviai skambinėja vadinasi kaina kils, jei tyli vadinasi kaina kris, Juk jie uždirba iš ūkininko nuostolių, tai ir neverta tikėtis kad jie rėks tuo metu kai jiems mažiausia apsimokės.O kai palieki savo turtą kažkam pasaugot tai manau reikia labai atidžiai saugot saugotoją. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ūkininkauji tai tikrai nespėsi žiūrinėt ir gaudyt tų rinkų pokyčių, ypač jei tuo nesidomi.

Todėl kiekvienas turi pats nuspręst kiek jamužtenka už tuos ar kitus grūdus ir sulaukus tos kainos parduot, bei daugiau nesižvalgyt į kainas, kad širdies neskaudėtų. Pardavei ir pardavei, visų pinigų vistiek neuždirbsi.

Šios savaitės pradžioj pradėjo mano III klasę vešt iš kiemo (atidaviau po 180 uer + PVM). Mane tokia kaina tenkino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ūkininkauji tai tikrai nespėsi žiūrinėt ir gaudyt tų rinkų pokyčių, ypač jei tuo nesidomi.

Todėl kiekvienas turi pats nuspręst kiek jamužtenka už tuos ar kitus grūdus ir sulaukus tos kainos parduot, bei daugiau nesižvalgyt į kainas, kad širdies neskaudėtų. Pardavei ir pardavei, visų pinigų vistiek neuždirbsi.

Šios savaitės pradžioj pradėjo mano III klasę vešt iš kiemo (atidaviau po 180 uer + PVM). Mane tokia kaina tenkino.

 

pritariu.parduoti gruda auksciausia kaina prilygsta pranasystei 

jei yra toks orakula gal man patars kada parduot zirnius ? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...