Jump to content

Grūdų kainos pasaulyje, Ateities sandoriai, MATIF, LIFFE


Vall2

Recommended Posts

Kiek suprantu nelabai kokios naujienos is USA del nedarbo, niūros ir neaiskios Eurozonos perspektyvos-Graiku, kaip suprantu, jau nebeisgelbes niekas, jau ir nusibodo visiems tai daryt... Visos prielaidos pigt naftai, o paskui ja ir visoms zaliavoms. Pastarosios pigo siek tiek leciau nei nafta, tai, manau, pigt kvieciams dar yra rezervo. Pafiksavau dali derliaus. Tikiuosi neapsirikau.. :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam iš taip toli rašyk tiesiai šviesiai sutarti pasirašiau galvoju kad gerai padariau. o dabar graikai, ispanai, jankiai kaip tikras politikas elgiesi-Kai nežino apie ka kalba pradeda išvedžioti vizijas- teorijas iterpdami viena kita tarptautini ir netik žodi nors kartais ir patys nesupranta ju reikšmės. :icon-wink:

P.S.Čia nepiktai ne tik tau bet ir kitiems o kartais netgi sau taikau nes kažkada vartydamas kažkatra tema gardžiai pasijuokiau iš savo tariamo gudrumo.buna ir taip. :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam iš taip toli rašyk tiesiai šviesiai sutarti pasirašiau galvoju kad gerai padariau. o dabar graikai, ispanai, jankiai kaip tikras politikas elgiesi-Kai nežino apie ka kalba pradeda išvedžioti vizijas- teorijas iterpdami viena kita tarptautini ir netik žodi nors kartais ir patys nesupranta ju reikšmės. :icon-wink:

P.S.Čia nepiktai ne tik tau bet ir kitiems o kartais netgi sau taikau nes kažkada vartydamas kažkatra tema gardžiai pasijuokiau iš savo tariamo gudrumo.buna ir taip. :icon-cry:

Sitoj situacijoj butent sitie veiksniai man labiausiai matomi ir is patirties zinau kaip tai atsiliepia zaliavos rinkoms. Nepretenduoju i analitiku gretas, toli man iki to, bet pasiskaitineju viena kita reporta ar prognoze, stengiuosi pasidaryt sau viena kita megejiska izvalga. Ir tikslas tokiu postu ne noras pasipuikuot tarptautiniu zodziu zodynu, kaip tau atrodo, onoras prisidet prie diskusijos ir painicijuot daugiau izvalgu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kadangi dabar i tema tai su malonumu pasiklausysiu tavo vizijos.. ;)Aišku konkrečiai ir argumentuotai jeigu galima. :eusa-pray:

Kai tamsta padarys (kada nors turi būt pirmas kartas), tai ko iš manęs dabar reikalauja, tai aš su malonumu prisijungsiu prie diskusijos. O piešti taikinį sau ant kupros, daugiau nematau prasmės. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu prisipažinti, kad šiuo metu nieko nebesuprantu, kas vyksta. Nebeįžvelgiu jokios logikos, jokių aiškių ryšiu tarp priežasčių ir pasekmių. Nafta pinga - benzinas brangsta. Auksas kiek suprantu irgi kyla. Rapsai labai ilgą laiką buvo atitrūkę nuo realybės (naftos). Žodžiu nebeliko paprastam mirtingajam suprantamos logikos. Matyt tiesa anapus :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra panasumu i 2010 metus Rusijoje ir komentaruose daug informacijos...http://earth-chronicles.ru/news/2012-06-15-24803 http://earth-chronicles.ru/news/2012-06-14-24770

Plotai ir nuostoliai dideli, bet nėra pakankamai dideli, kad kažką reikštų viso pasaulio mastu. O ir tokie rekordiniai derliai auga ko gero ne vien pas mus. Visumoj ir praradimų ir gerų derlių būna kas met, tik vis kitose vietose, o bendra visuma išlieka panašiam lygyje. Šiaip aš linkęs manyti, kad kilimo kažkokio didelio nesulauksim, todėl esu pasikontraktavęs apie 1/2 rapsų ir apie 1/3 grūdų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na rapsa gal ir vertejo kontraktuot,bet grudams tai nemaciau kontrakto vertos kainos...........cia tik mano nuomone.

O tai gal pagal tave kontrakto verta kaina kaip prieš du metus kad buvo, po 400. Negalvokit kad viskas bus kaip pernai. Pagal prognozuojamą derlių mane kaina tenkina, vot ir visa matematika. o kaip ten bus niekas nežinom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

derlius dar tik busimas.....taigi,o del kainos kas ten zino kur pasuks.manau kad visko dar gali but.Niekad nemaniau kad viskas turi buti kaip pernai,bet kad i 400 nukristu kazkaip nesinori tiket

nu nu palaukit pagal laukus jau daba kauno raj jei viskas gerai tikrai bus didelis derlius ir kaina gali but nedidele.bet gali wisko but nu tegu buna 50kg 30lt ir tai gerai;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...