Jump to content

300 ha.. koki kombaina rinktis?


tomsikass

Recommended Posts

na mes tai nauja imsim, nes "zveris" sensta, jei jam kas nors netycia islystu tai gizelis irgi per diena savo padaro, kita vertus naujam parama yra...

apie tai ir kalbu, kiek matau nori labai jau rimto "pusbernio" naujas, kokį bepaimtum per puse limono tikrai perlips (išskyrus nebent acros), atmetus paramas gausi apie 300 gabalų

paprasčiau sakant klausima formuluočiau taip:

kas geriau atitiks tavo poreikius? Ar nuliovas Tukano ar 5-7 metų Lexionas? Zinomz ir dau giau analogijų gali prigalvoti (CSX vs TX ar CX ir tt ir pan)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 282
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

apie tai ir kalbu, kiek matau nori labai jau rimto "pusbernio" naujas, kokį bepaimtum per puse limono tikrai perlips (išskyrus nebent acros), atmetus paramas gausi apie 300 gabalų

paprasčiau sakant klausima formuluočiau taip:

kas geriau atitiks tavo poreikius? Ar nuliovas Tukano ar 5-7 metų Lexionas? Zinomair daugiau analogijų gali prigalvoti (CSX vs TX ar CX ir tt ir pan)

siaip esu sugalvojes ir kita varianta, nuperki dbr pusberni, o po 2 metu 580 ismainai i kita pusberni... :icon-rolleyes: uz 5-7 metu lex 580 iseis praktiskai naujas pusbernis, na arba nedaug pridejus... :eusa-think: su dviem pusberniais 700+ ha iveiki nesunkiai... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip esu sugalvojes ir kita varianta, nuperki dbr pusberni, o po 2 metu 580 ismainai i kita pusberni... :icon-rolleyes: uz 5-7 metu lex 580 iseis praktiskai naujas pusbernis, na arba nedaug pridejus... :eusa-think: su dviem pusberniais 700+ ha iveiki nesunkiai... :eusa-shifty:

Na čia jau kitas protokolas gaunasi :D nebe Didelis-mažiukas o du apylygiai tada žinoma kita kalba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na čia jau kitas protokolas gaunasi :D nebe Didelis-mažiukas o du apylygiai tada žinoma kita kalba

o kodel Tu sakai jog pvz lex540 yra per didelis but maziuku? sakykim uz ta mopeda tucano sumokesi 500k tikrai, arba uz JD cws, bet tai bus mazas, o cia aisku daugiau bet daiktas... sakykim pas tau zinoma kaimyna STS ir WTS, o kulimo turim praktiskai tiek pat, man atrodo jis maziau dbr turi, nes runkeliu padidino iki 250ha, arba kitas kaimynas su 600 ir 540c... galvoju visai butu normalus variantas 540c sake ryskiai per silpnas variklis, ypac rapse jaucias...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ne sakau per didelis ar per mažas, tiesiog schematiškai žiūrtint šalia 600lex statant pagalbininką "kampams ir mažiem laukeliam" (kaip iš pradžių rašei) tai pirma mintis koks nors "mopedas" geriausiai tiktu. skaitom temą toliau, matosi, kad mopedo nepakanką :eusa-think: jei toliau kalbant metaforom gaunasi, kad nori samdyti "pusbernį" o darbo duoti kaip "bernui" tas iš principo įmanoma tik perkant naudotą, maždaug tokia buvo mano minčių seka :D

na bet taip buvo, dabar jau išsiaiškinom, kad bus statomi du sunkūs kraštai, vienas kiek lengvesnis kitas jau daugiau link centrų :D čia jau visai kitoks skaičiavimas. Faktiškai renkiesi normalų kombainą o ne "pagalbinį"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ne sakau per didelis ar per mažas, tiesiog schematiškai žiūrtint šalia 600lex statant pagalbininką "kampams ir mažiem laukeliam" (kaip iš pradžių rašei) tai pirma mintis koks nors "mopedas" geriausiai tiktu. skaitom temą toliau, matosi, kad mopedo nepakanką :eusa-think: jei toliau kalbant metaforom gaunasi, kad nori samdyti "pusbernį" o darbo duoti kaip "bernui" tas iš principo įmanoma tik perkant naudotą, maždaug tokia buvo mano minčių seka :D

na bet taip buvo, dabar jau išsiaiškinom, kad bus statomi du sunkūs kraštai, vienas kiek lengvesnis kitas jau daugiau link centrų :D čia jau visai kitoks skaičiavimas. Faktiškai renkiesi normalų kombainą o ne "pagalbinį"

tai kad musu lex ne 600, nasumai musu 580 ir 600 skiriasi, todel ziurint pagal pvz kaimynus, tai kadangi didesnis kombainas musu yra mazenis, tai mazesnis turi buti didesnis... :eusa-think: na sakykim 600 + 540c = 580 + 540, as bent jau taip samprotauju...nes sakykim ant tokio kiekio ha Case pvz 8120 ir 9120 manau irgi skirtingi padejejai butu... :icon-rolleyes: nea?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na panašiai, detaliau skaičiuojant formulės labai jau individualios gaunasi pvz kitas mūsų bendras pažystamas kuris turi aštuntuką ant panašių plotų pagalbininkas "foršritas" ir donas dar nenurašytas. Čia tai aš suprantu pagalbinis, grynai pagalbinis.

zodziai grynai pagalbinis man asocijuojasi su daiktas badiliam dauzyt, arba pievai nusienaut... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Per daug laiko gaištam ties pavadinimu, paprasčiau sakant ieškai kombaino kratiklinio, apie 300 arklių, grubesniem darban, jei taip galima išsireikšti. Ar taip supratau?

ka reiskia grubesniem? jo, siaip kombaino kulti kvieciam ir rapsam, na gal dar kokiam mieziui vienam kitam...o esme ta kad jis bus su 6m chederiu ir prasines per 2-5 ha laukelius, nes jam nereiks chederio atsikabinet ir maziau barstys nei tas 580 pusiau rotorius ar hibridas ar dar kaip ji ten vadina...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Per daug laiko gaištam ties pavadinimu, paprasčiau sakant ieškai kombaino kratiklinio, apie 300 arklių, grubesniem darban, jei taip galima išsireikšti. Ar taip supratau?

ka reiskia grubesniem? jo, siaip kombaino kulti kvieciam ir rapsam, na gal dar kokiam mieziui vienam kitam...o esme ta kad jis bus su 6m chederiu ir prasines per 2-5 ha laukelius, nes jam nereiks chederio atsikabinet ir maziau barstys nei tas 580 pusiau rotorius ar hibridas ar dar kaip ji ten vadina...

na tą ir turėjau omenį galulaukės ir mažesni laukeliai (kaip taisyklė tai grubesni darbai nei viduriu lauko ant tiesiosios) hmm koks mano nuomone kombainas labiausiai tiktu tokiam darbui... parašysiu PM. o šeip kitas pavyzdys:

panelės draugauja ir vaikšto po dvi viena graži kita protinga. protingai gerai nes kai bernai kibina gražią ir ją pastebi, gražiai gerai nes.... na šalia protingos ji dar gražesnė atrodo :D

grįžtant nuo panų prie kombaino reikia tokio kuris papildytu 580 ir kompensuotu jo minusus :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Perskaiciau visa tema ir taip nieko nesupratau koki kombaina rinktis butent 300ha. Butu malonu kad vadybininkai parasytumete ne tik modelius bet ir apytikslias kainas ir standartine iranga. Kiek ag kombaina rinktis tokiam plotui, kai laukai tikrai nera dideli - daug smulkiu issibarsciusiu visur.? Jei kainos labai nenorite viesinti, tai galima ir i PM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

300 ha per sezoną "lėto valso tempu" paimsi.

jei nori konkrečiau, tai man reikia konkrečiau žinoti kas tai yra "daug smulkių laukelių" ir kaip plačiai jie išsimėtę. Jei teks po n kartų per dieną pervarinėt, po kilometrą ir daugiau tai vieno kombaino gali ir neužtekti, koks jis bebūtu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

300 ha per sezoną "lėto valso tempu" paimsi.

jei nori konkrečiau, tai man reikia konkrečiau žinoti kas tai yra "daug smulkių laukelių" ir kaip plačiai jie išsimėtę. Jei teks po n kartų per dieną pervarinėt, po kilometrą ir daugiau tai vieno kombaino gali ir neužtekti, koks jis bebūtu.

yra keli laukai po 20-30 ha, siek tiek daugiau po 10 ha ir 4-5 ha nemazai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...