Jump to content

300 ha.. koki kombaina rinktis?


tomsikass

Recommended Posts

  • Atsakymai 282
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

sunku pasakyti, kol naujas tai ne tas galvoj buvo, bet 100 tonu per dienele tai kaip nieka. Pas mane nera tokio lauko kurio per diena nenupjovem, siemet va bus 34 ha kvieciu vienam gabale tai ziuresim ar pavyks ikasti, manau pavyks gal :) siaip greitis 6-7 t/ha kvieciuose buvo apie 5-6 km/h (6m pjaunamoji) tai galima paskaiciuoti nasuma :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sunku pasakyti, kol naujas tai ne tas galvoj buvo, bet 100 tonu per dienele tai kaip nieka. Pas mane nera tokio lauko kurio per diena nenupjovem, siemet va bus 34 ha kvieciu vienam gabale tai ziuresim ar pavyks ikasti, manau pavyks gal :) siaip greitis 6-7 t/ha kvieciuose buvo apie 5-6 km/h (6m pjaunamoji) tai galima paskaiciuoti nasuma :)

...ir pas mane toks pat "dušmanas"....pritariu Zvanui , ūkeliui ,apie300ha, per akis ...pas mane kėderis mažesnis tik 5,4 , tai sutaupau laiką ant persikabinėjimų...taigi ,jei džiovyklos neturi (pritariu Shauliniui) reikalingi arkliai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepamirškim kolegos, kad metai metams nelygu, be to nežinom JD situacijos, aria jis ar skuta, kiek ko augina, kokio ilgumo pas jį sezonas gaunasi. Jei imt už pagrinda, kad javapjūtei skaičiuojam 10 dienų, tai vidutiniškai 30 ha per dieną o jei dar smulkiai susmulkinti, tai 250ag su 5,d ar 6m kertamają na paskaičiuokit koks greitis gaunasi (vidutinis su visais sustojimais, apsisukimais). Gali ir pritrūkti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neabejoju atsiras ir be manęs kas paaiškina. Tas skaičius ne mano sugalvotas ir apie tai jau buvo kalbėta. Jei labai trumpai drūtai tai skaičiuojamas blogiausias galimas variantas, nors kokie blogi metai bebūtu, bent 10 dienų tinkamų javapjūtei bus (kiek supratau profesorius neįskaičiuoja rapsų į tas 10 dienų tai šiek tiek lengviau)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sunku pasakyti, kol naujas tai ne tas galvoj buvo, bet 100 tonu per dienele tai kaip nieka. Pas mane nera tokio lauko kurio per diena nenupjovem, siemet va bus 34 ha kvieciu vienam gabale tai ziuresim ar pavyks ikasti, manau pavyks gal :) siaip greitis 6-7 t/ha kvieciuose buvo apie 5-6 km/h (6m pjaunamoji) tai galima paskaiciuoti nasuma :)

...ir pas mane toks pat "dušmanas"....pritariu Zvanui , ūkeliui ,apie300ha, per akis ...pas mane kėderis mažesnis tik 5,4 , tai sutaupau laiką ant persikabinėjimų...taigi ,jei džiovyklos neturi (pritariu Shauliniui) reikalingi arkliai..

nenuimineju kederio nors ir 6m :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
o juos dar gamina? Šeip teoriškai turi būti sožiai, praktiškai reikia detales žiūrėt, kokio dydžio laukai ką augini ir tt ir pan

Taip, gamina pilnu tempu.. o turetu jau negamint?

O del detaliu, tai yra keletas maziuku lauku (po 2-3 ha), bet siaip laukai po 20,30,40 ha.. auginami kvieciai, mieziai ir vasarinis rapsas..

As ir manau, kad turi tokio kombaino uztekt.. aisku cx klase butu dar geriau, bet tokiam ukiui nelabai apsimoka..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o juos dar gamina? Šeip teoriškai turi būti sožiai, praktiškai reikia detales žiūrėt, kokio dydžio laukai ką augini ir tt ir pan

Taip, gamina pilnu tempu.. o turetu jau negamint?

O del detaliu, tai yra keletas maziuku lauku (po 2-3 ha), bet siaip laukai po 20,30,40 ha.. auginami kvieciai, mieziai ir vasarinis rapsas..

As ir manau, kad turi tokio kombaino uztekt.. aisku cx klase butu dar geriau, bet tokiam ukiui nelabai apsimoka..

sakykim taip: gali būti ir bus metų kai teks apsieiti be parūky,ų, kaip Virgis sakė, bet paims.

O šeip galioja bendra taisyklė: niekada nepirk kostiumo su mintimi kag gal sukūsi. Reik pirkt ant išaugimo, nes daugiau šansu, kad priaaugsi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

JD cws1450 arba dar kitaip vadinamą Brazilą. Manau pats tas būtų tavo ūkiui. Man regis DOJUS dar turi vieną, aišku dėvėtą, bet Brazilas tikrai geras kombainas.

Bravo :eusa-clap: , ar tu neskaitai temu ? zmogus iesko kombaino 300ag o tu jam siulai 180ag. Teks imti tada 2 brazilus bet , kad dojus tik viena teturi...

siaip paliginimui pagal tamsta http://www.konedata.net/jdCWS.htm ir kitas http://www.konedata.net/nh_csx7060.htm . Is ryto neberukyk...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...