Jump to content

300 ha.. koki kombaina rinktis?


tomsikass

Recommended Posts

Sveiki visi

Noreciau isklausyti Jusu visu patarimu, koki nauja kombaina butu optimaliausia isigyti? Ukis - 300 ha. sejami zieminiai kvieciai, z. ir v. rapsai, mieziai... laukai pakankamai geri - 20-40 ha... ar imanoma kazka isigyti iki 500 tukst. lt be pvm, kad be vargo galetume nusikulti visus javus? Laukiu patarimu, kolegos... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 282
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

imk pora vectoríu 420 :eusa-drool:

Ir vienas toks kviečių 120-140 tonų per dieną be didelio vargo prikulia.

Nedaryk tos klaidos. Jei pas tave tiek prikulia tai neraiškia, kad visur ir visada tiek darys. Jei pas tave 120-140 tai kitur ir 80 gali neystenėti. Nuo daug ko priklauso tie dalykai, bet taip yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

imk pora vectoríu 420 :eusa-drool:

Ir vienas toks kviečių 120-140 tonų per dieną be didelio vargo prikulia.

Nedaryk tos klaidos. Jei pas tave tiek prikulia tai neraiškia, kad visur ir visada tiek darys. Jei pas tave 120-140 tai kitur ir 80 gali neystenėti. Nuo daug ko priklauso tie dalykai, bet taip yra

Nesupratau,kur čia suklydau?Aš gi to kombaino ir nesiūlau niekam,tik parašiau ką praktiškai jis sugeba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neesu nusiteikes nei pries vectoriu nei pries acrosa, bet siaip noretusi vakarietisko kombaino.. :eusa-think:

tik beda ta, kad uz tokia kaina, kaip sako shaulinis, imanoma trbt tik iki 240 AG galingumo kombainioka nusipirkt. ir vel galvosukis, kaip jis pajegs susidoroti su savo uzduotim.. pirkti brangesni - per daug rizikinga, ketinant is ES atsiimti tik 150 t LT pagal supaprastinta parama..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tada reikia ir rašyt, kad "aš su tokiu be vargo 120 -140t imu" nes paskui kai kas gali įsivaizduot, kad tai normalus tokio kombaino našumas, nusipirks ir bus baisiai piktas ant tavęs. Sakys patikėjau tokiu Vyluku iš forumo, jis juk nepardavėjas, nesiūlo to kombaino, o pasirodo nė pusės to jis neįstena". Net sau neleidžiu tokių teiginių (man kaip ir galima būtu, vistiek visi nusiteikę, kad pardavėjas bent šiek tiek sumeluos :D )

ps šiemet galima ir apie 280AG už nepilnus 500kLT paimti, kai paleidom 5088 akciją tai ir kiti pasitempė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu 240aj ir kuliu 220 ha , manau jis sutvarkytų ir 300ha , nes pasėliai skirtingų vegetacijų, 100ton -nėr kas veikt, variklis būna apkrautas apie30proc. taip kad , :icon-exclaim:

Tikiu. Kad tiek kuli, neabejoju, kad Vylukas su vektorium kuliua tiek kiek rašo. Neabejoju ir Yogop rekordu. Bet pažiūrėkim iš kitos pusės, pradedu aš dabar visiems aiškint, kad su Case IH AF 2388 gali 280 - 330t kviečių per diena prikulti (tiek panašiai gaunasi tie 55 bunkeriai ką yogop prikūlė) o 200t tai atsipūtęs (tiek pernai Joniškio rajone žmonės darė), manau, kad gan greitai būčiau nulinčiuotas :icon-neutral:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tada reikia ir rašyt, kad "aš su tokiu be vargo 120 -140t imu" nes paskui kai kas gali įsivaizduot, kad tai normalus tokio kombaino našumas, nusipirks ir bus baisiai piktas ant tavęs. Sakys patikėjau tokiu Vyluku iš forumo, jis juk nepardavėjas, nesiūlo to kombaino, o pasirodo nė pusės to jis neįstena". Net sau neleidžiu tokių teiginių (man kaip ir galima būtu, vistiek visi nusiteikę, kad pardavėjas bent šiek tiek sumeluos :D )

ps šiemet galima ir apie 280AG už nepilnus 500kLT paimti, kai paleidom 5088 akciją tai ir kiti pasitempė

Tiesą pasakius,aš tik retkarčiais po kiemą su kombainu pasivėžinu.Dirbti dar neteko,taip,kad negaliu rašyti "aš su tokiu be vargo 120 -140t imu" .Mano laukuose tas kombainas tikrai pasiekia tokį našumą,bet pjaunu ne aš.

Nors kita vertus,vakar ir užvakar teko įdomų cirką stebėti.Juokingų detalių visų neminėsiu,bet esmė tokia:apie 40 ha avižų trijuose laukuose 9680WTS ir T660 pusantros dienos pjovė,tiesa,dar donas iš pradžių buvo.Va kokie kombainų (ne)našumo rekordai. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai per Lietuvą labai skiriasi laukai, jų dydžiai, dirvožemiai,reljefai, įdirbimo technologijos, augalų veislės, agronomų ir kombainiorų gabumai, javapjūtės įpročiai. Vieni kelia hederį aukščiau kai tik žolės yra, kiti skuta palei žemę ir renka visus kurmiarausius, vieni nori parsivežti kaip galma švaresnius su minimaliais nuostoliais, kiti nori parsivežti kaip galima greičiau su minimaliais nuostoliais ir jirm dzin tas švarumas, nes valomoji tai po stogu o kombainas lauke dirba. Vieni kulia kad ir 25%drėgnumo, kiti laukia kol saulutė naxaliavu išdziovins. Taigi negaliu taip imti ir teigti, kad ir vieni ir kiti kuls vienodai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai keliatas konkrečių paviždžių. Matėm kiek Yogop su 2388 kūlė, paklauskim kiek uk.algis su 7010 (60AG+) kulia ir dar palyginimui pridėkim, kad kai kas su 8010 tik apie 140t per dieną daro. Na dar vienas pavizdys iš kitos operos, bet į temą. Kartą vienas ūkis pirko savaeigį purkštuvą 4kubai 30m klausia ar galėsiu su juo purkšti 200ha per dieną. Paklausinėjau kas panašius turi, sako be problemų, laisvai. O dabar to ūkio purškėjas su tuo purkštuvu laksto 20km/h ir tai nespėja, nes pas juos tie 200ha išmėtyti per 10 laukų 10km spinduliu gaunasi ir purškia 400-600l/ha :icon-eek: ir kas gaunasi? Gaunasi, kad vadybininkas išdūrė :icon-twisted: na gal, neišsiaiškinau situačijos iki galo prieš siūlydamas :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano durna galva reikia ziureti 280-350 ag kombainiuka.

Kazkas turetu iseiti uz tuos 300.000. Nu biski dadejus dar :)

250 Ag galeciau pasiulyt uz kokius 355.000 su 5.4 m kederiu be rapsu stalo ir be vezimelio. Super duper kaina. Bet ko gero per silpnas bus. :icon-confused:

ir žmogus rapsų nemažai augina kiek supratau, taigi rapsų stalo reikia o jei pakankamai galingas ir su stalu... na kainas patys žinot neblogiau už mane

Apie 240 ag kombainiokui planuočiau max 300 ha maximumas ir yra maximumas gali jį pasiekti o gali ir nepasiekt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano durna galva reikia ziureti 280-350 ag kombainiuka.

Kazkas turetu iseiti uz tuos 300.000. Nu biski dadejus dar :)

250 Ag galeciau pasiulyt uz kokius 355.000 su 5.4 m kederiu be rapsu stalo ir be vezimelio. Super duper kaina. Bet ko gero per silpnas bus. :icon-confused:

o koks cia kombainas? gal galima kazka placiau apie ji?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

parashai projekta ir uz planuojamus isleisti 500 000 nuperki kombaina uz 900 000, nes visvien jis bus kainaves 500 000, po 5 metu ji atiduodi shauliniui, vel parasai projekta jei dar tokie bus ir vel turi nauja kobaina tik shi kart jau tik uz 100 000 savu, jei nebebus projektu tada vistiek atiduodi shaulinii sena kisheneje randi dar 500 000 ir turi super kombaina tam laikui galbut jau koki 12 case axial flow

betkokiu atveju kobainas vistiek kainuoja 500 000, tik svarbu marke issirinkti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

parashai projekta ir uz planuojamus isleisti 500 000 nuperki kombaina uz 900 000, nes visvien jis bus kainaves 500 000, po 5 metu ji atiduodi shauliniui, vel parasai projekta jei dar tokie bus ir vel turi nauja kobaina tik shi kart jau tik uz 100 000 savu, jei nebebus projektu tada vistiek atiduodi shaulinii sena kisheneje randi dar 500 000 ir turi super kombaina tam laikui galbut jau koki 12 case axial flow

betkokiu atveju kobainas vistiek kainuoja 500 000, tik svarbu marke issirinkti

nu sitas variantas tikrai ne 300 ha ukiui.

pirma, tai toks kombainas nebus isnaudojamas efektyviai tokiuose plotuose.

antra, i tuos 500 k LT itraukiu jau supaprastinta parama (150 k LT)

trecia, parasyti projekta labai daug popierizmo ir labai ilgu laukti patvirtinimo.

ketvirta, visus pinigus vistiek tureciau sumoketi ir tik veliau prasyti paramos. palukanos butu didesnes nei kombaino nuoma.

taip kad, 500 k LT kombainui, kuriam reikes nukulti 300 ha, manau turetu uztekti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...