Jump to content

Rulonu plevele


greitail

Recommended Posts

Jo ir man kilo klausimas dėl Kraštu padengimo, šiai jei nemažinti tai tikrai nėra tikslo, aš tik su ta mintimi jei sumažinus, kelis video maciua kur gražiai pasidengia ir dar Kraštas uzsilenkia, bet vat galvoju ar visiem taip gautųsi. Pas mane pvz yra kad vienam krašte prikemša žoles tuomet ir tinkliukas tam krašte neuzsivinioja, bet dėl tinkliuko dideles problemos nekyla o su plevelia kiltų ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Realiai nei pigiau, nei brangiau - tas pats. problemos kyla jei mase visiskai sausa, gali apvyniot vola arba sraige, normaliom salygom klaidu nepasitaike. Tingedamas keist plevele i tinkla, susukau kelis siaudu rulonus, tai sitam reikalui visiskai netinka. Po keliu dienu jie issileidzia, per sona prilyja, o isgaruot nera pro kur.  Nuvyniot plevele yra zymiai sunkiau, nei tinkla, nes uzsilenkia rulono kampai, taciau nereikia rusiuot, plius uz tinklo isvezima reikia moket, o pleveles ne. O jei esate is tu kur tinklus deginat, tai kaimynai turetu padekot uz busima VEZI. Paprastos pleveles vynioju maziau, kokybe nepriekaistinga. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-03-16 at 14:48, kestoxs pranešimas:

 Tai va idomu, kolega turi Mchale dirzini sako nėra tokios galimybes, aš pats turiu lely dirzini  idomu ar nėra irgi. Bet tu matyt apie būgninius kalbi

I Mchale dirzini nėra galimybės dėt plevele vietoj tinklo, bet uztad turi galimybe tinklas vyniotis ant volo ar rotoriaus. Buna per sezona pora kartu, o tada gerai pasip... Ar dubliams buna taip? Tinkliuko padavimo sistema ligu ta pati?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 9 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Vis papuola brokuotų tūtų, tenka išskaptuoti atbrailas, kad suktųsi nestabdant. Per darbymetį presas ant lauko stovi ir jei nenuimtas rulonas, per lietų išbrinksta tūta. Su plastikinėm tūtom to niekada nebus.

Aišku galima prieš kraunant į presą apsižiūrėti kieme arba visada nuiminėti plevelę nepaliekant ant lietaus. Bet renkiesi kas patogiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, JCB pranešimas:

Vis papuola brokuotų tūtų, tenka išskaptuoti atbrailas, kad suktųsi nestabdant. Per darbymetį presas ant lauko stovi ir jei nenuimtas rulonas, per lietų išbrinksta tūta. Su plastikinėm tūtom to niekada nebus.

Aišku galima prieš kraunant į presą apsižiūrėti kieme arba visada nuiminėti plevelę nepaliekant ant lietaus. Bet renkiesi kas patogiau.

Jei ant lauko , tai kita kalba, tada problema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...