Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

kad nebūtų kaip man :D palei nosį įilindęs vienas buvo, niekaip neiškrapščiau, važiuojant kada susitabdo prie tos žemės savininkas, sako dabar aš atsakingas už ją, tai ant baikų jo užklausiau ar man nenuomos, sako tau prie nosies, jei duodi tiek kiek jis, sutinku, klausiu kiek? sako 600lt. O anas apsiskelbęs kad už ha moka po 500lt, tai aš galvoju man prie vietos, 600lt už ha, nu tegul, sukirtom rankom. Atėjo atsiskaitymo diena, pasirodo tie 600lt už 4,5 ha, ne už 1 ha. Taip ir čia, 300lt gal o ne eurų, nes jei eurų, tai greit jam kelnės nusmuks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad nebūtų kaip man :D palei nosį įilindęs vienas buvo, niekaip neiškrapščiau, važiuojant kada susitabdo prie tos žemės savininkas, sako dabar aš atsakingas už ją, tai ant baikų jo užklausiau ar man nenuomos, sako tau prie nosies, jei duodi tiek kiek jis, sutinku, klausiu kiek? sako 600lt. O anas apsiskelbęs kad už ha moka po 500lt, tai aš galvoju man prie vietos, 600lt už ha, nu tegul, sukirtom rankom. Atėjo atsiskaitymo diena, pasirodo tie 600lt už 4,5 ha, ne už 1 ha. Taip ir čia, 300lt gal o ne eurų, nes jei eurų, tai greit jam kelnės nusmuks.

pas mane panasiai man uz namu na max 200 metru 5ha ir uz juos nori 500e uz visa lauka, vienam perbrangu tai pasiule, butu geda neimti uz tiek po langais 45 balu zemes. O jei 300uz ha tai tikrai labai daug...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šiandien baika išgirdau iš nuomininko žemės kad mano kaimynas dirbdamas apie 80ha. ir nuosavos turėdamas  tik 15 ha. nuomosis žemės ir mokės 300euru nuomos.Tai kas tas kainas kelia tie kas turi ka dirbti ar tie kas nesusiskaičiuoja galu ir veržiasi kilpa ant kaklo.Beje informacija patikrinta pats paskanbinau ir paklausiau šiandien ar tikrai mokės tiek.Belieka tik kitiems jo nuomininkams pranešti džiugia žinia kad gali prašyti didesnės nuomos.

visus jo žemes savinkus aplankyčiau ir praneščiau džiugia žinia jok prašykit nuomos kainos po 300 eur. manau greit ir fantazija atšoktų ūkininkauti nesuprantu tokių dunduku ka jie nori apgauti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nevaidink jau baisiai gudraus. Lyg patys nemokam skaičiuot ir šiaip sau mėtom pinigus į balą. Man tai labiau gaila tų, kurie deda po toną trašų pilą krūvą mikriukų tikisi bent 10t extros, o gauna 8 pašarines, kurios net išlaidų nepadengia, va tada jau ir dėtis nebeturi kur. Beje pilna laukų mačiau su žiauriai paplitusia fusarioze, varpų puviniu. Tokių net gyvuliams negali duoti.

nu teip, matyt pabarstot koki 150 kg sesioliktuko, dar 150 salietros, nuo zoliu nupuciat karteli ir visa prieziura....tada pasariakas, fuzarioze ir t.t. ir neapsimoka kult..... kuliau ir po lietu ta pasariaka, birejo daugiau nei 6 t/ha, pardaviau PASARIAKA po 120euru.

skaiciuoujam: 6 X 120=720 euriuku,

pas tuos kur neapsimoka kult pasariako: 0 tonu X 0euru uz tona + islaidos leksciavimui = spyga taukuota

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šiandien baika išgirdau iš nuomininko žemės kad mano kaimynas dirbdamas apie 80ha. ir nuosavos turėdamas  tik 15 ha. nuomosis žemės ir mokės 300euru nuomos.Tai kas tas kainas kelia tie kas turi ka dirbti ar tie kas nesusiskaičiuoja galu ir veržiasi kilpa ant kaklo.Beje informacija patikrinta pats paskanbinau ir paklausiau šiandien ar tikrai mokės tiek.Belieka tik kitiems jo nuomininkams pranešti džiugia žinia kad gali prašyti didesnės nuomos.

saunuolis, lygiai taiipat nugesinu isisokelius, kartais ir zemes lieka  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Vilkaviškio rajone ir jau 300 pasiekė,pritinę tie didžiažemiai eurų :)

Ir nori  pasakyt kad tie didžiažemei mokės tokius pinigus.Abejoju.Greičiausiai interesas tą sklypą paimti.Turiu dabar tokį variantą.Skambino savininkas ir siūlė 24 ha vienam lauke.Prašė bent po 100.Nes sutartį bandys traukt.Siūlė po 250,ir pernai už pirmus metus matyt tiek mokėjo,o šiemet sakė nė į kalbas neina.Visi pinigai 70.Tipo grūdai supuvo ir taip toliau.Tai žmogelis man pasakojo kad ir pinigų sako galiu palaukt visiem čia su tais derliais blogai.Ir su pienu nieko gero.O nuomininkas nė į kalbas neina.O ūkis labai didelis.Tai bent man vaizdas toks kad kol paėmė tą lauką tai kaina sukėlė.Nes prieš tai kur žmogus dirbo tai irgi ar 80 mokėjo už ha.Tai kai pirmam tam nuomininkui paskambino tai sakė na...ui pasiuntė ir ragelį padėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gera taktika sakyčiau smulkesnius numušt, anie po šių metų išsekę, tokių kainų tikrai negalės pasiūlyt, todėl atsisakys, o stambesni toliau į betą varys. Tik kitamet kaip reiks mokėt tą sumą savininkam, prasidės verkimai. Varge varge, dvasios ubagai... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie tu vargu prisidedam mes visi. Ir savininkai, ir nuomininkai. Jei tas didysis nuozmusis latifundininkas antrais metais nemoka sutartos sumos, vadinasi nuomos sutartyje numatyta suma neatitinka realybes. Bet sitoj vietoj zemiu savininkui neklijuojama jokia etikete, o juk jis slepia mokescius. Seip ar taip, kuo daugiau savininku va taip isdurs, tuo labiau dauges normaliu "tvirtu" sutarciu ir nuo to laimesim visi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jiems svarbiausia padaryt protinga nuomos sutartis, o paskui jau gali nx siuntinet ta zmogeli vistiek niekur jis nedings ta sutarties laikotarpi, o su nutraukimais jau reikalai. Pas mus irgi bando prasimust vietoj yprastines 60-70eu nuomos siulydamas 120

Aš irgi taip darau, vos ne puse naudojamos žemės tik šienauju, o deklaracijas pasiima sofininkai, tai geriau mokėti nuoma po 120-150e ir darai su ta žemė ką nori + lieka nuo deklaracijų keli eurai ir kuro be akcizų
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai nesuprantu tu, kurie verkia jog kitas 200 - 300 moka. Cia juk verslas, kas kiek nori tas tiek moka, jeigu tau tiek neiseina moket, tai jau tavo problemos. O idomiausiai, kad ukininkai sukuria tema apie zemes kainas, prisigiria po kiek daug kaimynai moka, o paskui verkia, kad dideles nuomos kainos. :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...