Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

Norint parduoti visa uki, uki reiktu padaryti uab ir parduoti visa uab vardenio uki, o gal ir nesigautu, nes kaip perleistk savo zeme uab?

uab neapsimoka daryti nes vien gyventoju pajamų mokesčio sumokėsi 15 proc. o ne 5 kaip ūkininkas.Plius alga sau paskirti turėsi nuo kurios mokėsi visus mokesčius sodrai ir vmi.vienu žodžiu po kol kas tai nonsensas kam mokėti mokesčius jei gali ju nemokėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

grazina tiek kiek itrauki. O siaip plansetiniai, telefonai  tai trumpalaikis duztantis turtas, juos gali kas menesi pirkt ir pilnai traukti pvm.

Ne į temą, bet kas mėnesį tikrai nesiūlau pirkti planšečių ir telefonų traukiant į atkaitą. Normalus tarnavimo laikas tokie mdalyka 3 m, nebent tavo telefonas už 50 eur ir tai dar klausimas. Iš VMI komentaro "

     Įmonėje turtas iki 1000 Lt laikomas menkos vertės turtu, ir pradėjus jį eksploatuoti, įsigijimo savikaina iš karto nurašoma į leidžiamus atskaitymus. 2010 m. kovo mėn. mėn. buvo įsigytas 1200 Lt vertės mobilusis telefonas, kurio pirkimo PVM 252 Lt buvo įtrauktas į PVM atskaitą. Įmonėje šis mobilus telefonas laikomas trumpalaikiu turtu, todėl jo įsigijimo savikaina iš karto buvo pripažinta leidžiamais atskaitymais. 2010 m. birželio mėn. telefonas buvo pavogtas, bet įmonė  neturi   dokumentų, patvirtinančių trečiųjų asmenų nusikalstamos veikos faktą.

    Pagal Pelno mokesčio įstatymo 1 priedėlį  ryšių priemonėms nustatytas 3 metų nusidėvėjimo normatyvas. Kadangi  mobilusis telefonas iki jo vagystės buvo naudotas įmonėje  PVM apmokestinamai veiklai  vykdyti tik 3 mėnesius, tai  įmonė 2010 m. birželio mėnesio PVM deklaracijoje turi patikslinti PVM atskaitą, tenkančią  laikotarpiui nuo vagystės momento iki  nusidėvėjimo laikotarpio, nustatyto Pelno mokesčio įstatymo 1 priedėlyje, pabaigos.

      Patikslinta PVM atskaita sudaro  231 Lt (252 Lt /3 metų /12 mėnesių x  33 mėnesių), todėl  į  minėtos PVM deklaracijos 35 laukelį  turi būti  įrašyta (-231) Lt."

 

Pavogtas ar sudaužytas, nėra skirtumo, todėl jeigu prisipirksit 10 telefonų ir ateis vmi (o ji kažkada pas ūkininkus pradės eiti), tai gausit parodyti visus ir pagrįsti, kaip jūsų PVM veiklai jie padeda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Vienas zmogus turi sutartį nuomotis valstybinę žemę 25 metams. Ir jis nori ją perleisti dirbti ir deklaruotis man. Taigi suraseme jungtinės veiklos - partnerystės sutarti ir bandžiau, kaip partneris, ją užregistruoti seniūnijoje, ir ten pasakė, kad programa neleidzia registruoti nes gaunasi, kad negali vienas asmuo buti dviejose valdose.

Mintis tokia, jog, jei tas zmogus, kuris nuomojasi is valstybes išbrauks tuos sklypus iš savo valdos, gal man tada leis tapti jo partneriu? Ar skaitysis, kad nors tik kaip partneris, visvien būsiu dviejose valdose? Gal kas susidūrėte su kažkuo panašaus ir galite patarti kaip suktis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas zmogus turi sutartį nuomotis valstybinę žemę 25 metams. Ir jis nori ją perleisti dirbti ir deklaruotis man. Taigi suraseme jungtinės veiklos - partnerystės sutarti ir bandžiau, kaip partneris, ją užregistruoti seniūnijoje, ir ten pasakė, kad programa neleidzia registruoti nes gaunasi, kad negali vienas asmuo buti dviejose valdose.

Mintis tokia, jog, jei tas zmogus, kuris nuomojasi is valstybes išbrauks tuos sklypus iš savo valdos, gal man tada leis tapti jo partneriu? Ar skaitysis, kad nors tik kaip partneris, visvien būsiu dviejose valdose? Gal kas susidūrėte su kažkuo panašaus ir galite patarti kaip suktis?

Tas zmogus eina i zum, raso prasyma kad nori keisti valdos duomenis, kad jis tu sklypu atsisako. Kaip patvirtina prasyma, tada kartu nueinat ir jis pasiraso ant dokumentu, tas sklypas lieka laisvas ir isnuomoja valstybe tau trumpalaike nuoma, po to gal ir 25m

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šis variantas netinka, nes jei yra prašymas is anksčiau pateiktas tiem sklypam, tada automatiškai pirmumas tam kuris prašymą pateikęs anksčiau. Ir kiek domejausi, sužinosiu ar yra prašymas is anksčiau tik tuo atveju jei bus laisva ta žemė. Ir esu beveik įsitikinęs, kad toks prašymas jau yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kad patys sugalvojot kad už kompą gražina visą pvm daug kartų klausiau vmi atsakymas gali susigražinti tik pusę pvm kas tra

uket visą sumą tures problemą per patikrą reike suprasti jog ūininkas ne juridinis asmuo tuo labiau ne įmonė

Ūkininkas yra fizinis asmuo vykdantis individualią Ž.Ū. veiklą, dažniausiai ir fizinis asmuo PVM mokėtojas, visko nežino net ir patys VMI konsultantai, o kai VMI darbuotojai atlieka patikras daug kas priklauso nuo Jūsų pačių, kaip Jūs pats sugebėsite apsiginti - paaiškinti mokesčių administratoriui. O kompo atveju pavyzdžiui aš paaiškinau, kad namie aš turiu dar du kompiuterius, kuriais naudojasi vaikai, tai yra šeimos nariai, o man ūkyje reikalingas "švarus" kompiuteris be žaidimų, be "torentų" ir naudoju aš jį ūkio reikalams, ir to pakako. Į apskaitą sudedu ir man reikalingas programas - tai yra nematerialus turtas. Aišku apskaitos paslaugą man teikia ne LŽŪKT. Ir nedrebinkit kinkų prieš tikrintojus, ne tokie jie baisūs kaip kartais bandoma vaizduoti. Svarbiausia mokėkite tinkamai paaiškinti savo veiksmus ar sprendimus mokesčių administratoriui. P.S. Aš "rašinėlius"  VMI rašau kone kasmet, kartais tenka pasiaiškint telefonu, bet baudų mokėti dar neteko, aišku teisės aktų stengiuosi laikytis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Situacija tokia kad senelis turi 3ha valstybines zemes ilgalaikes nuomos salia savo nuosavu 3ha, viska dirbu as, be nuomos bet deklaruoju ant saves, ar imanoma kazkaip ant saves sudaryti ta nuoma ar nieko nebus jei kazkas jau parases prasyma tam sklypui ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, kazin imanoma nupirkt tik dali zemes sklypo, ta prasme be atsidalinimu, o tapt bendrasavininkiu. nes kolkas viso sklypo neparduoda, o pinigu zmogui reikia. gal kas panasiai pirke...

 

nelabai supratau bet jei gerai supratau tai atsakau kad jei perki dali sklypo o ne visa tampi bendrasavininku, o ne savininku sklypo. (galima)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...