Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

Manau ,kad daug (nepriklausomai nuo sąskaitos dydžio banke)jei mūsų kraštuose derlingumas apie 4 t tai atsipirks oi kaip negreit...savo gyvenime galiu to ir nesulaukti.

tik nereik cia verkslent su atsipirkimu, zeme tai nesudyla, ir nenuverteja, ja betkada parduosi brangiau nei pirkes,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia , kad atsitiktų taip pat su grudinemis kaip su pieno sektoriumi tai ir keli šimtai eurų bus brangu...dabar čia puciasi daugelis

Tai grudu kainos dabar taip nukrite nuo 200 eur iki 120 eur ,o zemes kaina tai nekrenta o kyla .pas mus vienas uk. uz 6k .eur nepirko tai norinciu bent trys kiti eilej buvo, tai kaina sukele iki 7.5eur ir nupirko(cia 1ha kaina).
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš čia niekam nelinkiu blogo,pats toje valtyje sėdžiu.Čia buvo tik pasvarstymai balsu Po 7000 € pirkti tai jau nesvietiskai brangu. Gal čia sklypas prie vandens...?žemės ūkio paskirties zeme pradės pelną duoti tik po kokių 20-30metu . Pirkimas tokia kaina gal kokiu nešvarių pinigų plovimas... ? Kada susigrąžinti savo 7000 ,kai pienas po 10 centų , o grūdai - 120...?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali ir visai neatsipirkt, jei kokia ES nacionalizuotų žemę augantiems imigrantų kiekiams apgyvendint :D Vietoje ha kviečių po 1000 sirų sedės laukuose :D Jau seniai rinka nepalankti žemės pirkimams, nes viskas pagrysta tik tuo, kad kaina ateityje TURĖTŲ kilti. Aš jau kuris laikas nebeperku žemės, nes man neasimoka, kam man apsikrauti paskolom, galvos skausmais, didint žemės kiekius, kas kart atnaujint vis galingesnį technikos parką, kai paskui nuvertėjimas viršyja pelną. Tikrai taip, garantuoju, kad po n metų, žemė skaičių išraiška kainuos daugiau, bet ir batoną pirksim po 10e. Tai vadinama infliacija. O jei jums apsimoka, pirkite, vergaudami bankui, aš geriau laisvus pinigus ir laiką skirsiu atostogom į šiltus kraštus, kad galėčiau kirkinti spalvotas didžiakrūtes mergaites :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali ir visai neatsipirkt, jei kokia ES nacionalizuotų žemę augantiems imigrantų kiekiams apgyvendint :D Vietoje ha kviečių po 1000 sirų sedės laukuose :D Jau seniai rinka nepalankti žemės pirkimams, nes viskas pagrysta tik tuo, kad kaina ateityje TURĖTŲ kilti. Aš jau kuris laikas nebeperku žemės, nes man neasimoka, kam man apsikrauti paskolom, galvos skausmais, didint žemės kiekius, kas kart atnaujint vis galingesnį technikos parką, kai paskui nuvertėjimas viršyja pelną. Tikrai taip, garantuoju, kad po n metų, žemė skaičių išraiška kainuos daugiau, bet ir batoną pirksim po 10e. Tai vadinama infliacija. O jei jums apsimoka, pirkite, vergaudami bankui, aš geriau laisvus pinigus ir laiką skirsiu atostogom į šiltus kraštus, kad galėčiau kirkinti spalvotas didžiakrūtes mergaites :D

tikiuos zmonos neturi, isgirstu ka kalbi neapsidziaugtu ir tas spalvotas bematytum kaip savo ausis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali ir visai neatsipirkt, jei kokia ES nacionalizuotų žemę augantiems imigrantų kiekiams apgyvendint :D Vietoje ha kviečių po 1000 sirų sedės laukuose :D Jau seniai rinka nepalankti žemės pirkimams, nes viskas pagrysta tik tuo, kad kaina ateityje TURĖTŲ kilti. Aš jau kuris laikas nebeperku žemės, nes man neasimoka, kam man apsikrauti paskolom, galvos skausmais, didint žemės kiekius, kas kart atnaujint vis galingesnį technikos parką, kai paskui nuvertėjimas viršyja pelną. Tikrai taip, garantuoju, kad po n metų, žemė skaičių išraiška kainuos daugiau, bet ir batoną pirksim po 10e. Tai vadinama infliacija. O jei jums apsimoka, pirkite, vergaudami bankui, aš geriau laisvus pinigus ir laiką skirsiu atostogom į šiltus kraštus, kad galėčiau kirkinti spalvotas didžiakrūtes mergaites :D

jei nepaslaptis kiek nuosavos turi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei perki technika nauja, po 3-4 metu parduodi vel perki nauja, tada aisku pinigu nebus. Mes jau padarem keleta projektu, sustiprejom, apyvarta padidejo 2+ karto ir dar siemet dides ir perkam zemes, nes tiesiog nebreikia kist i  technika .. Ir tai matau aplink irgi kiti ukininkai taip daro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...