Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

479 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      142
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      238


Recommended Posts

Kadangi laukai pas mus banguojantys, tai visos žemesnės vietos pasemtos beveik iki botų viršaus. Gręžiau kelias skyles, tai pirmus 15 cm sunkiai eina o toliau kaip per sviestą. Pažiūrėsiu ryt ar bus koks efektas.

su kuom grezet? kas per irenginys? kokio gylio duobe grezet? :eusa-think:

Su rusišku žvejo grąžtu. Iki rankenos gan nesunkiai išsigręžia. Žinoma čia žaidimas tik, visus laukus apeit jokių šansų, tiesiog prie namų matyt balas ir nieko nebandyt padaryt ne mano būdui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas bande issinuomoti sita http://www.sinc.lt/?pid=19&id=66 pasidalinkit ispudziais

Nusipirkau toki aparaciuka pries kelias dienas, kadangi nuomotis aplinkui nebuvo is ko. Dabar dar grazta reikia parsisiusti, kadangi komplekte buvo per didelis nelabai leda eme. Jei kam bus aktualu galesiu isnuomoti kas is arciau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka vel atsyla reikia savaiotagli pasiziureti laukus, bet pas mane prie namu tai rapsas to 20 lyg kad neatlaike, nes toki glezni ir zalumo mazai like.

Kiek suprantu tai jis kaip ir buvo atsiles ir nepasiruoses gavo -20 ir amen... :( ?

dar neaisku bet ko gero visam rapsui aplink mus hana... vieninteliai 2 hektarai islike kur kazkokia mandra sveicariska veisle atspari salciam, o visiem kitiem panasu kad evangelija... :icon-rolleyes: kvieciam irgi ne ka geriau nusimato... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka vel atsyla reikia savaiotagli pasiziureti laukus, bet pas mane prie namu tai rapsas to 20 lyg kad neatlaike, nes toki glezni ir zalumo mazai like.

Kiek suprantu tai jis kaip ir buvo atsiles ir nepasiruoses gavo -20 ir amen... :( ?

dar neaisku bet ko gero visam rapsui aplink mus hana... vieninteliai 2 hektarai islike kur kazkokia mandra sveicariska veisle atspari salciam, o visiem kitiem panasu kad evangelija... :icon-rolleyes: kvieciam irgi ne ka geriau nusimato... :icon-rolleyes:

na, kvieciai kaip ir zali :eusa-shifty::eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi kai kurie meunier veislės laukai rudi rudi, o kai kurie dar yra ir žalios spalvos. Nu bus matyt, kai atšils kažko labai gero tikėtis negaliu. prie namų pasėta Zentos veislė, va ji tai akivaizdžiai žalesnė. Išsikirtau Meunier 4 daigus, parsinešiau namo, žiūrėsiu kas bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi kai kurie meunier veislės laukai rudi rudi, o kai kurie dar yra ir žalios spalvos. Nu bus matyt, kai atšils kažko labai gero tikėtis negaliu. prie namų pasėta Zentos veislė, va ji tai akivaizdžiai žalesnė. Išsikirtau Meunier 4 daigus, parsinešiau namo, žiūrėsiu kas bus.

o pas mus tai dar vos ne iki kelienu sniego ir nieko nesimato is po jo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi kai kurie meunier veislės laukai rudi rudi, o kai kurie dar yra ir žalios spalvos. Nu bus matyt, kai atšils kažko labai gero tikėtis negaliu. prie namų pasėta Zentos veislė, va ji tai akivaizdžiai žalesnė. Išsikirtau Meunier 4 daigus, parsinešiau namo, žiūrėsiu kas bus.

o pas mus tai dar vos ne iki kelienu sniego ir nieko nesimato is po jo

va va pas mane irgi..balta balta kur dairaisi.. :D tad nei ruda nei zalia kolkas nera.. :eusa-think: nebent arimu virsunes jau kyso is sniego :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kvieciai pusgyviai, daug ka lems ateinantis permainingas oras - diena teska, nakti braska.

Uztat piktzoles tai tikrai gyvos pradedant smilga, baigiant zliuge. Maxi, Zentos, Ada - puse velnio, o pasejau pernai seklai Akteur tai ten tik siaudai. Rapsai atrodo prasciausiai per 5 metus. Tikrai nemanau, kad paselis zuves 100%, bet bus labai isretejes ir dar labai netolygiai, todel kiekvienam teks priimti individualu sprendima palikti ar atseti.

Kaip manot, kiek rapsu augalu kvadrate uztektu tolimesniam auginimui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kvieciai pusgyviai, daug ka lems ateinantis permainingas oras - diena teska, nakti braska.

Uztat piktzoles tai tikrai gyvos pradedant smilga, baigiant zliuge. Maxi, Zentos, Ada - puse velnio, o pasejau pernai seklai Akteur tai ten tik siaudai. Rapsai atrodo prasciausiai per 5 metus. Tikrai nemanau, kad paselis zuves 100%, bet bus labai isretejes ir dar labai netolygiai, todel kiekvienam teks priimti individualu sprendima palikti ar atseti.

Kaip manot, kiek rapsu augalu kvadrate uztektu tolimesniam auginimui?

20

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...