Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Agrochema irgi smulkius suskaiciuoja ir i pasara nuvaro. Man keista, kad kazkurios firmos dar nedaro taip, nes cia geri pinigai kai ekstra nuperki uz pasaro kaina.

O del veziuku pries ~4 metus buvo bairis, kai sestadieni nuvezu priekaba i agrochema - randa veziuku- siuncia namo, nulekiu tiesiai i linas agro ir paklausiu laboranciu ar priims kvietrugius su veziukais, reakcija neikainojama laboranciu, nes net nesupranta apie ka sneku - priima grudus, nieko neranda ir laimingas isvaziuoju. Pirmadieni skambina vadybininkas ir sako: mazinsim kaina 20 eur., nes radom veziuku tik laborantes nepasake :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Quattro pranešimas:

Agrochema irgi smulkius suskaiciuoja ir i pasara nuvaro. Man keista, kad kazkurios firmos dar nedaro taip, nes cia geri pinigai kai ekstra nuperki uz pasaro kaina.

O del veziuku pries ~4 metus buvo bairis, kai sestadieni nuvezu priekaba i agrochema - randa veziuku- siuncia namo, nulekiu tiesiai i linas agro ir paklausiu laboranciu ar priims kvietrugius su veziukais, reakcija neikainojama laboranciu, nes net nesupranta apie ka sneku - priima grudus, nieko neranda ir laimingas isvaziuoju. Pirmadieni skambina vadybininkas ir sako: mazinsim kaina 20 eur., nes radom veziuku tik laborantes nepasake :D

Tai kol nuvežiai iki kito elevatoriaus matyt kaip nindzės iš priekabos iššokinėjo lauk.:smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Planetarke pranešimas:

O kur ir kaip apibrėžta yra, kokie grūdai smulkūs ir kokie stambūs ar normalūs? Su slankmačiu matuoja ilgį, plotį? O koks standartas yra grūdų matmenų? Kartais trūksta žodžių, kokios nesąmonės dedasi supirkime.. 

Geras klausimas, matyt per kažkokį sietelį ar tinklelį pasijoja, kurie iškrenta tie smulkūs, bet čia jau matyt reiktų lst žiūrėti. 

 

Prieš 2 valandas, Quattro pranešimas:

Agrochema irgi smulkius suskaiciuoja ir i pasara nuvaro. Man keista, kad kazkurios firmos dar nedaro taip, nes cia geri pinigai kai ekstra nuperki uz pasaro kaina.

O del veziuku pries ~4 metus buvo bairis, kai sestadieni nuvezu priekaba i agrochema - randa veziuku- siuncia namo, nulekiu tiesiai i linas agro ir paklausiu laboranciu ar priims kvietrugius su veziukais, reakcija neikainojama laboranciu, nes net nesupranta apie ka sneku - priima grudus, nieko neranda ir laimingas isvaziuoju. Pirmadieni skambina vadybininkas ir sako: mazinsim kaina 20 eur., nes radom veziuku tik laborantes nepasake :D

Tai ir sumažino kainą, ar tik pabajeravo :)

Beje, vėžiukai ar vėžliukai? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Planetarke pranešimas:

O kur ir kaip apibrėžta yra, kokie grūdai smulkūs ir kokie stambūs ar normalūs? Su slankmačiu matuoja ilgį, plotį? O koks standartas yra grūdų matmenų? Kartais trūksta žodžių, kokios nesąmonės dedasi supirkime.. 

Mačiau kad sijoja per tam tikrus sietus.

 

Ale girdėjau, kad kiti elevatoriai duoda geresnę klasę, ūkininkas šokinėja, kad gerai gavo ir nepamato, kad svoris biškį ne į jo naudą :D Ypač kur dideli kiekiai tai pamigdo budrumą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Uk. Jomantas pranešimas:

Vien zodziu, informeris neverta demesio veisle.  Nei derliaus nei kokybes. Visa I 4klase, Kai skagenas ejo 1.2 ekstrai saiko truko

Nu va užsakiau informerio pabandymui, gerai kad tik 1t.

Emilis ir nepasiteisino šiemet 3klase grūdas smulkus trūksta glitimo, Skagenas visas 2klasė   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , UK. POVILAS pranešimas:

Nu va užsakiau informerio pabandymui, gerai kad tik 1t.

Emilis ir nepasiteisino šiemet 3klase grūdas smulkus trūksta glitimo, Skagenas visas 2klasė   

Jokiu bedu su Emil ,kiek auginu visada 2 klase,kazkiek buna kasmet ir pirmos.Manau beda pas tave auginimo technalogijoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , ramas 1 pranešimas:

Jokiu bedu su Emil ,kiek auginu visada 2 klase,kazkiek buna kasmet ir pirmos.Manau beda pas tave auginimo technalogijoj.

Tai vat ir mastau kur padaryta klaida, azoto gave apie 140vm + ccc1l su mikro tada herbicidas tada fungicidas+augimo r.+maitinimas ir fungicigas ant varpos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Uk. Jomantas pranešimas:

Juokauji, kedainiuos tik 9t. Taip yra ne vien pas mane . Taip kad  Karsciai, sausra. 

jei ne karsciai ir sausra butu 12t;) pas mane tik dabar lyti pradejo, skagenas beje ciut 7t. tokiom paciom salygom traukia, simet visiskai pereinu nuo skageno ant informerio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, UK. POVILAS pranešimas:

Nu va užsakiau informerio pabandymui, gerai kad tik 1t.

Emilis ir nepasiteisino šiemet 3klase grūdas smulkus trūksta glitimo, Skagenas visas 2klasė   

Pas mane irgi didžioji dalis informer. Beveik visi laukai 4 klase. Azoto 180vm ir po žirnių. Žemė sunkus priemolis. Vistiek 4 klase ir iš ha tik po 5t…. Etana keli laukai, 2 klase buvo. 
informer ir aš atsisakysiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Juodas pranešimas:

Pas mane irgi didžioji dalis informer. Beveik visi laukai 4 klase. Azoto 180vm ir po žirnių. Žemė sunkus priemolis. Vistiek 4 klase ir iš ha tik po 5t…. Etana keli laukai, 2 klase buvo. 
informer ir aš atsisakysiu. 

Tai tik Etana liks?  Informeris lauk :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Juodas pranešimas:

Pas mane irgi didžioji dalis informer. Beveik visi laukai 4 klase. Azoto 180vm ir po žirnių. Žemė sunkus priemolis. Vistiek 4 klase ir iš ha tik po 5t…. Etana keli laukai, 2 klase buvo. 
informer ir aš atsisakysiu. 

ne veisle cia kalta, purskimai gal tada.. pas mane irgi menesis be lietaus, na zodz kiekvienam savo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Mantas2342 pranešimas:

Skagenas nuo 4iki 7 byrėjo pagrindas 4kl,  nėra saiko, o pasėlai tikrai gerai atrodė. Etana patiko ,neblogai pasirodė byra 7t maždaug po rapso ,kad ir su mažu svoriu, tai kitiema metams sėsiu abiejų po lygiai

Bet tai nesuprasi kaip ta klase. Pas kitus siais metais pirma eina, pas kitus 4. Ką reikėjo daryti tokiomis sąlygomis, kad grūdai butu stambesni 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...