Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Prieš 9 valandas, BR pranešimas:

Atspėkit,ką aš čia pridirbau?IMG_20190323_182212.thumb.jpg.2e4eda4854ae6a7818fd3f6cc58fc344.jpg

Gerai nebekankinsiu,atskleisiu paslaptį,buvo sumaišytos 2 veisles arktis ta  kuri pašutus stipriau ir famulus kuri žalesnė,baiginėjant paskutinį lauką,pritrūkom famulus sėklos,tai supylėm likutį į vieną nordsteno sėjalkos pusę,o į kitą arkties,nu ir pabaigėm lauką,čia kovo 18d. nuotrauka,dabar jau dryžių nebesimato,susilygino,pašutę irgi dauguma naujus lapelius išleido,taip kad futbolo žaist neteks,lauksim kol stadioną Vilniuj pastatys:-D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, BR pranešimas:

Gerai nebekankinsiu,atskleisiu paslaptį,buvo sumaišytos 2 veisles arktis ta  kuri pašutus stipriau ir famulus kuri žalesnė,baiginėjant paskutinį lauką,pritrūkom famulus sėklos,tai supylėm likutį į vieną nordsteno sėjalkos pusę,o į kitą arkties,nu ir pabaigėm lauką,čia kovo 18d. nuotrauka,dabar jau dryžių nebesimato,susilygino,pašutę irgi dauguma naujus lapelius išleido,taip kad futbolo žaist neteks,lauksim kol stadioną Vilniuj pastatys:-D

Koks beicas naudotas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, pukotukas pranešimas:

aplamai jie i ta lauka pirma syki paseti 

gal tik is ziemos buvo kazkiek pasale ar pasute daug nudziuvusiu buvo lapeliu bet daba leidze naujus

 

O iš rudens jie gražūs buvo? Pas mane kviečiai ir vietomis beveik nudžiuvę, bet ir leidžia iš naujo. Bet rudenį šiek tiek buvau pastebėjęs lapų viršūnės gelto tose vietose. Galvoju gal ko trūko ir žiemai netinkamai pasiruošė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...