Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 37 minutes , Minduksx pranešimas:

Tai ar taip prastai atrodo kad nei cykocelio negalima purskt? Pas mane tokie, aisku ne visi laukai, bet dienom kyla i virsu visi, purksim 0.7l cykocel plius 0.2l moxa nezinau gerai blogai tiesiog purksim kaip visad kad po to nebutu kodel nepurskiau

20190416_184935.jpg

20190416_184945.jpg

gražūs žieminiai,aš ryt leksiu su ccc

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, Minduksx pranešimas:

Tai ar taip prastai atrodo kad nei cykocelio negalima purskt? Pas mane tokie, aisku ne visi laukai, bet dienom kyla i virsu visi, purksim 0.7l cykocel plius 0.2l moxa nezinau gerai blogai tiesiog purksim kaip visad kad po to nebutu kodel nepurskiau

20190416_184935.jpg

20190416_184945.jpg

Kada planuoji purkst?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, mwex pranešimas:

planuoju pirma purskima mikro+karbamidas+sulfatas+ npk si savaitgali. po 4-5 dienu mikro + ccc. Nuvarge atrodo kvieciai, pamelynave, todel ccc iskart nesinori purksti...kita problema piktzoles, seta i skutimus po zirniu tai labai daug ju... jei viskas pavyks, gaus tombo dar sekancia savaite 

As siandien nupurskiau    Nutrigold NPK 20-20-20    3 kg/ha + Amonio sulfatas 1,3 kg / ha  jei orai leis kitos savaites pradzioj manau  pustelsiu zoles, labai daug notreles kloniuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Gintokas pranešimas:

As siandien nupurskiau    Nutrigold NPK 20-20-20    3 kg/ha + Amonio sulfatas 1,3 kg / ha  jei orai leis kitos savaites pradzioj manau  pustelsiu zoles, labai daug notreles kloniuose.

Amonio sulfatas 1.3kg? Rimtai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...