Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 22 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Pas mane ištirpęs sulfatas tik dėl paskutinės salietros sprendžiu dilemą ką daryt, bet jaučiu reiks bert.

Isberiau pries savaite, siandien dar pakrapino tai jau nematyt ant virsaus. 

Tik zinoma iki saknu nenuejus dar :/ 

Kazi ka su kvieciais daryti? reiktu ir berti jau. Lietaus kaip ir rodo Geguzes pradzioje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Witalikas pranešimas:

Isberiau pries savaite, siandien dar pakrapino tai jau nematyt ant virsaus. 

Tik zinoma iki saknu nenuejus dar :/ 

Kazi ka su kvieciais daryti? reiktu ir berti jau. Lietaus kaip ir rodo Geguzes pradzioje

As kvieciam pirmam kartui 250 salietros daviau. Dar antram kartui like 150. Tik ir nezinau ka daryt.. Lietaus laukiant labai nusikels tresimas.. Dabar isberus salietra ji tai tikrai istirptu dar, bet tik tiek. Per sausa dirvos sluoksni ar vyktu koks paemimas azoto? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , Witalikas pranešimas:

Isberiau pries savaite, siandien dar pakrapino tai jau nematyt ant virsaus. 

Tik zinoma iki saknu nenuejus dar :/ 

Kazi ka su kvieciais daryti? reiktu ir berti jau. Lietaus kaip ir rodo Geguzes pradzioje

Tai va tame ir esmė, kad sunku apsiprest, bet vėlint nesinori , nes nebus naudos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , gbandinis pranešimas:

As kvieciam pirmam kartui 250 salietros daviau. Dar antram kartui like 150. Tik ir nezinau ka daryt.. Lietaus laukiant labai nusikels tresimas.. Dabar isberus salietra ji tai tikrai istirptu dar, bet tik tiek. Per sausa dirvos sluoksni ar vyktu koks paemimas azoto? 

Manau be lietaus nieks nevyks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , darius5 pranešimas:

ketvirtadienį kviečiams daviau salietros apie 150kg, tai šiandien pasižiūrėjus, ant žemės jos jau nesimatė

Tai penktadieni jau jos nebutumet mate. Salietros granule istirpsta prie gan sausu salygu, oro dregnumo uztenka. Man vat idomiau ar to uztenka, kad bent koks procentas saknim prieinamas patampa, jei dirva sausa. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reik patarimo, kaip protingiau išnaudot likusią salietrą ir sulfata? Rodo lietų kitam savaitgaliui, liko nebertas sulfatas, nes žiauriai sausa pas mane, vakar 4-5 lašai iškrito, dar salietros antram ratui 200kg.ha turiu. laukt to savaitgalio ir po lietaus lekt su salietra ir po savaitės sulffatu? ? ? Nebeišneša mano jau galva ką daryt.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Jaguar08 pranešimas:

Reik patarimo, kaip protingiau išnaudot likusią salietrą ir sulfata? Rodo lietų kitam savaitgaliui, liko nebertas sulfatas, nes žiauriai sausa pas mane, vakar 4-5 lašai iškrito, dar salietros antram ratui 200kg.ha turiu. laukt to savaitgalio ir po lietaus lekt su salietra ir po savaitės sulffatu? ? ? Nebeišneša mano jau galva ką daryt.... 

Dabar ar uz keliu dienu varyk sulfata nes reik sieros..o po to salietra likusia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Gunia pranešimas:

Dabar ar uz keliu dienu varyk sulfata nes reik sieros..o po to salietra likusia.

reik sieros,  o ar ją paims per žemę tikrai ne sausa sulfatas ne tirps jei jau reikia sieros tad jau purški ją geriau, prieš dieną jei jau tikrai rodys lietų sėk sulfatą po to iš kart likusią salietrą po lietaus, dabar be lietaus tikrai bus tik darbas atliktas ir tiek, lieka tik pačiam spręsti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , Jaguar08 pranešimas:

Reik patarimo, kaip protingiau išnaudot likusią salietrą ir sulfata? Rodo lietų kitam savaitgaliui, liko nebertas sulfatas, nes žiauriai sausa pas mane, vakar 4-5 lašai iškrito, dar salietros antram ratui 200kg.ha turiu. laukt to savaitgalio ir po lietaus lekt su salietra ir po savaitės sulffatu? ? ? Nebeišneša mano jau galva ką daryt.... 

As dar paluksiu ketvirtadienio, jai nepasikeis prognozes. Bersiu salietra, per pora diena spesiu issiberti. O tada lauksiu lietaus. 

Tai ta pati ir tau siulyciau, palauk dar. Ir tada viska isberk pries lietu. Zinoma jai jo rodys 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , Witalikas pranešimas:

As dar paluksiu ketvirtadienio, jai nepasikeis prognozes. Bersiu salietra, per pora diena spesiu issiberti. O tada lauksiu lietaus. 

Tai ta pati ir tau siulyciau, palauk dar. Ir tada viska isberk pries lietu. Zinoma jai jo rodys 

O sulfatą išbarstyt po lietaus taip laukiamo tada? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...