Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

42 minutes ago, Koledzas said:

is po lb ilgo laiko tarpo kai nesejom ziemkenciu, pasejom 10ha kvietrugiu pirkom is litargra kazkokios veisles kad net nepamenu, buvo apsnigti tai siai dienai grazus, jei nebus dideliu salciu ateity bus su jais manau viskas gerai.

jau kas kas bet kvietrugiai ir rugiai mažiausiai nušąla, tiesa sakant net neteko matyt kad kvietrugiai nušaltų, taip kad nedėkit čia į kelnes be reikalo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Nejaunasis said:

jau kas kas bet kvietrugiai ir rugiai mažiausiai nušąla, tiesa sakant net neteko matyt kad kvietrugiai nušaltų, taip kad nedėkit čia į kelnes be reikalo.

o man prieš 5-6m kvietrugiai nušalo 2m iš eilės,iš po to pardaviau kombainą ir spjoviau į grūdų auginimą,nuperku kombikormos ir vargo nebematau.Anksčiau sėdavau po 15-20ha,kiek reikėdavo prasiknist,o naudos jokios,nes žemės prastos,tinkamos tik pievom ir ganyklom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , Karve said:

o man prieš 5-6m kvietrugiai nušalo 2m iš eilės,iš po to pardaviau kombainą ir spjoviau į grūdų auginimą,nuperku kombikormos ir vargo nebematau.Anksčiau sėdavau po 15-20ha,kiek reikėdavo prasiknist,o naudos jokios,nes žemės prastos,tinkamos tik pievom ir ganyklom.

Ne i ta tema pataikei čia, mes čia auginam žiemkenčius o ne atvirkščiai.... Atsibodai su savo pesimizmu. 

Ateis kovo 10-15d ir tikrai pasimatys kas išgyveno o kas ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , Karve said:

o man prieš 5-6m kvietrugiai nušalo 2m iš eilės,iš po to pardaviau kombainą ir spjoviau į grūdų auginimą,nuperku kombikormos ir vargo nebematau.Anksčiau sėdavau po 15-20ha,kiek reikėdavo prasiknist,o naudos jokios,nes žemės prastos,tinkamos tik pievom ir ganyklom.

Nėra prastų žemių yra tik prasti ūkininkai kas nori tie užaugina ir ant smėlio be didesnių išlaidų trąšoms reikia tik netingėti pasidomėti kas kur ir kaip geriau auga, jai net žolė tenai neaugtų tada kita kalba....  Teisingai Vilius sako dėl pesimizmo. Greitai nebebus temos kur tu to pesimizmo neskleistum...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Vilius said:

Ne i ta tema pataikei čia, mes čia auginam žiemkenčius o ne atvirkščiai.... Atsibodai su savo pesimizmu. 

Ateis kovo 10-15d ir tikrai pasimatys kas išgyveno o kas ne.

ko čia kabinėjies ,žmogus pasakė kad nežino atvejo apie kvietrugių nušalimą,atsakiau,kad man taip yra buvę ir kas čia tokio,aš tavęs duonos neprašau,o pasidalyti patirtim manau turiu teisę,asmeniškai tau nerašinėju,o jei nepatinka-neskaityk .

 

2 valandas ago , Andrew said:

Nėra prastų žemių yra tik prasti ūkininkai kas nori tie užaugina ir ant smėlio be didesnių išlaidų trąšoms reikia tik netingėti pasidomėti kas kur ir kaip geriau auga, jai net žolė tenai neaugtų tada kita kalba....  Teisingai Vilius sako dėl pesimizmo. Greitai nebebus temos kur tu to pesimizmo neskleistum...

tą patį galiu ir tau pasakyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 valandas ago , Nejaunasis said:

jau kas kas bet kvietrugiai ir rugiai mažiausiai nušąla, tiesa sakant net neteko matyt kad kvietrugiai nušaltų, taip kad nedėkit čia į kelnes be reikalo.

Tai kad kažkur skaičiau kad kvietrugiai kaip tik prastai žiemoja, tik už miežius ir žirnius geriau.

Man irgi metų buvo kai kvietrugiai iššalo arba apšalo, o kviečiams ir rapsams nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...