Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš valandą, Buffalo pranešimas:

Veliavinis dar tikrai nelenda, salietra antra kart atiduotas pries 2 savaites 100 kg

o kiek iš viso atiduota azoto ??? tie mirgu margu dažiausiai nedatrešimas npk ir mikriku nepasiėmimo pasekmė. pvz. man savo laukus žinant gramitrelio atidaviau per du kartus 3,2 litro tai panašiai gavosi norma pilna mikru ir tokiu plėmu nėra ir atšilus orams ju iš vis neliks nes juos gaus per burna o ne per šikna plius antru purškimu su mikrais dėjau amirugščiu. tai buvo savaite atgal.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-05-11 at 15:44, gbandinis pranešimas:

Zebrai, zebrai, zebruoti. Ir zeme prie sunkesniu. 130-140 veiklios gave. Po lietu sakiau dings demes, bet ne velnio. Gal pirma tresima anksciau daryt reikejo, arba sulfato kai negavo, azota sunkiai savinos, velniai zino ko siemet jiem pritruko, bet pagal azota silpnai atrodo. 

IMG_20200511_104041.jpg

IMG_20200511_104044.jpg

Atrodo kaip afrikos vaikas nedavalges. Trešimo klaidos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-05-11 at 19:19, axe pranešimas:

ar ne sitaip?

var.JPG

Pas tave bus sausros ir šalčio derinys. Toje vietoje bus lengvesnė žemė, ji bus puri (priesmėlis arba durpžemis) dirvožemi galima su sauja pasisemti. šaknys neturės gero salyčio su dirva. Naujos šaknys kabės ore. Augalas seniai kentė maisto medžiagų trūkumą, o prieš kokį 10 dienų buvusios šalnos pakando silpniausius lapus. Matosi stiprus azoto trūkumas, bet tai nereiškia kad jo nėra dirvoje. Tai reiškia kad nedirba šaknys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , Vilius pranešimas:

 

 

prieš 19 minutes , Vilius pranešimas:

Etana šiandienos.pjovimo ;)

20200514_184509.jpg

20200514_184611.jpg

Ai va apie ką čia jūs... Anoj temoj apie klimato kaitą kai pasipylė postai, kas mane tiek milimetrų, o pas mane tiek milimetrų ir t.t. Neprovokuok, o tai pradės visi varpom matuotis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , jevgenijus pranešimas:

 

Ai va apie ką čia jūs... Anoj temoj apie klimato kaitą kai pasipylė postai, kas mane tiek milimetrų, o pas mane tiek milimetrų ir t.t. Neprovokuok, o tai pradės visi varpom matuotis :D

Visa gyvenima vyrai varžės jei kelnėse trumpesnis tai automobilis didesnis  :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , tautex1 pranešimas:

Kaip manote kas čia gali būti tokie maži taškeliai visuose laukuose kur turiu buvo darytas purškimas prieš sniegą karbamidas + magnio sulfat+ nuo ligų ir lyderio įdėjau ar galejo sureaguoti ?

1E2393E7-C714-427E-A40A-59AC0D920ABA.jpeg

Pas mane ir yra , bet aš manau , kad čia nieko tokio , o tiesiog apnašos kažkokios ir tikrai nieko blogo nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, tautex1 pranešimas:

Kaip manote kas čia gali būti tokie maži taškeliai visuose laukuose kur turiu buvo darytas purškimas prieš sniegą karbamidas + magnio sulfat+ nuo ligų ir lyderio įdėjau ar galejo sureaguoti ?

1E2393E7-C714-427E-A40A-59AC0D920ABA.jpeg

Kokia veislė? Kaikuriom buna fiziologines dėmes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, tautex1 pranešimas:

Kaip manote kas čia gali būti tokie maži taškeliai visuose laukuose kur turiu buvo darytas purškimas prieš sniegą karbamidas + magnio sulfat+ nuo ligų ir lyderio įdėjau ar galejo sureaguoti ?

1E2393E7-C714-427E-A40A-59AC0D920ABA.jpeg

Pas save labai panašias baltas dėmes vasariniuose pastebėjau, manau kad bus nuo krušos atbaladoti lapai, nes dar nebuvo niekuom purkšti.

DSC_0518.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...