Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 32 minutes , audrius0322 pranešimas:

Visada galima surasti brangesnių, tačiau iš šio segmento fungicidų nepasakyčiau, kad tai pats brangiausias pasirinkimas. O tai ką ketini naudoti?

stebiu pasėlius,pokolkas planuose į 18-19 eur turiu tilpt čia su purškimu ant varpos,nematau reikalo dėt stiprią apsaugą lapui kad paskui reiktų žalias apačias dar rundapu purkšt prieš kūlimą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , ceck pranešimas:

stebiu pasėlius,pokolkas planuose į 18-19 eur turiu tilpt čia su purškimu ant varpos,nematau reikalo dėt stiprią apsaugą lapui kad paskui reiktų žalias apačias dar rundapu purkšt prieš kūlimą

Na bet prailginta vegetacija papildomas derlius, bent jau apie Elatus Era gražių reklamų prirašyta, kad vos ne 0,8t + lyginant su kažkokiais paprastais fungicidais (neaišku kokiais :)

Aišku kol kas sunku spręsti, bet jei tokie orai bus ir toliau, tai gali tekt kult rugpjūčio antroj pusėj.

Aš kažkaip linkstu link Elatus Era ir Ascra Xpro, kol kas neapsiprendžiu tai jaučiu skelsiu pusiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Na bet prailginta vegetacija papildomas derlius, bent jau apie Elatus Era gražių reklamų prirašyta, kad vos ne 0,8t + lyginant su kažkokiais paprastais fungicidais (neaišku kokiais :)

Aišku kol kas sunku spręsti, bet jei tokie orai bus ir toliau, tai gali tekt kult rugpjūčio antroj pusėj.

Aš kažkaip linkstu link Elatus Era ir Ascra Xpro, kol kas neapsiprendžiu tai jaučiu skelsiu pusiau.

nebūk reklamos auka,pažystu kas pernai naudojo elatus era,kažkaip stipriai derliumi nesigyrė,jei į dirvą neįdejai negalvok kad kažkoks fungicidas duos plius toną ar dvi,aišku gera apsauga yra gerai,bet gera apsauga gali būti nebūtinai su brangiu fungiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandas, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Na bet prailginta vegetacija papildomas derlius, bent jau apie Elatus Era gražių reklamų prirašyta, kad vos ne 0,8t + lyginant su kažkokiais paprastais fungicidais (neaišku kokiais :)

Aišku kol kas sunku spręsti, bet jei tokie orai bus ir toliau, tai gali tekt kult rugpjūčio antroj pusėj.

Aš kažkaip linkstu link Elatus Era ir Ascra Xpro, kol kas neapsiprendžiu tai jaučiu skelsiu pusiau.

Kokia kaina litro šitų produktu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Gintokas pranešimas:

Sveiki, turiu Inputo ir Elatus Era, bendrai sudejus uztektu mano laukams,

purksti atskirai ar daryti misini  abieju ? kaip butu geriau ?

Veisle Skagenas.

 

Geriausiai būtų Input pasidėti kitiems metams, o visus laukus purkšti su Elatus Era. Daryti mišinį nėra jokios logikos. Purkšti vien tik Input taip pat ne variantas. Inpute esanti viena veiklioji medžiaga veikia miltligę, kurios Skagene nėra, tai išeitų, kad tik protiokonazolu purkštum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau ankstyvą pavasarį buvo aišku, kad peržiemojo miežiai, todėl herbicidai atitinkami parinkti.

Modusas reguliatorius, ne herbicidas, kaip jis gali išnaikinti muežius, aš taip pat naudoju modus, arba generiką kokį nors, bet ne tam, kad miežius išnaikint.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , voras pranešimas:

Jau ankstyvą pavasarį buvo aišku, kad peržiemojo miežiai, todėl herbicidai atitinkami parinkti.

Modusas reguliatorius, ne herbicidas, kaip jis gali išnaikinti muežius, aš taip pat naudoju modus, arba generiką kokį nors, bet ne tam, kad miežius išnaikint.

 

Suprantu, bet jau šaukštai po pietų ir reikia priimt kaip yra, tiesiog idomu kaip dabar bus. Gal kas turi kokiu minčių iš patirties . Gal karbamidas nudegintu miežiu ūsus ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , vaidoksas pranešimas:

Sveiki, o koks galutinis rezultatas bus kviečių? Nebus pašariakas ? O gal iki kviečių kūlimo miežiai išbyrės ? 

Tingiu ieskot, bet 3 metai atgal  4 cia pat galva sukau ir pasara mintyse kuliau :) reziume biro apie 7 t su mieziu priemaisom, kurios pafal priekabas sudare apie 5 proc. Viskas ejo i extra. Tai del tu mieziu visai nesuku galvos siemet. Jei netingesiu, paieskosiu lapo su tyrimais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...