Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

reikejo....

kam isvis nervuotis del to ko negali pakeisti

kitamet kai reiks seti tiesiog sesi ir tiek, mat jei ziotum kokia ziema bus kiek truks ruduo tada butu kitaip, o dabar bus tai kaip bus, ar del to reiktu nervuotis spresti jums. Manau reiktu pasidziaugti jei atlikai geriausia ka gali, jei ne, ivertinti klaidas ir kitamet pasitempti, o spelioti reikejo ar ne tai beprasmiska

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ydomu tai kad dauk kur maciau kad parude ne galulaukese ir ne duobese ant kalniuku virsuniu- ten tai jau neturetu but apsemta ar per dak dregmes.

per giliai suseta arba tiesiog npk trukumas

turiu viena lauka pergiliai paseta tai zaliuoja kaip ruta. Daznesnis vaizdelis matomas kad vietom pagelte bet cia del dregmes pertekliaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsakymas aiškus: per ankstyva sėja pagal šių metų grėgmę ir šiltus orus. Bet kaip voras sakė, nėra ko sukti galvą dėl to ko jau nepakeisim, tik padarykim išvadas dėl kitų metų. Bėda tik ta, kad kitų metų orai nebūtinai bus tokie patys kaip šių. :) Tik kaip jau kažkur minėjau reiktų jau pamiršti rekomendacijas sėti rugsėjo 10d.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsakymas aiškus: per ankstyva sėja pagal šių metų grėgmę ir šiltus orus. Bet kaip voras sakė, nėra ko sukti galvą dėl to ko jau nepakeisim, tik padarykim išvadas dėl kitų metų. Bėda tik ta, kad kitų metų orai nebūtinai bus tokie patys kaip šių. :) Tik kaip jau kažkur minėjau reiktų jau pamiršti rekomendacijas sėti rugsėjo 10d.

maciau seta rugsejo 7d 230kg/ha veisle kovas ds tai jau bebaigiantis issikrumyt :icon-confused::D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsakymas aiškus: per ankstyva sėja pagal šių metų grėgmę ir šiltus orus. Bet kaip voras sakė, nėra ko sukti galvą dėl to ko jau nepakeisim, tik padarykim išvadas dėl kitų metų. Bėda tik ta, kad kitų metų orai nebūtinai bus tokie patys kaip šių. :) Tik kaip jau kažkur minėjau reiktų jau pamiršti rekomendacijas sėti rugsėjo 10d.

Drįsčiau ginčytis ... šiemet kaip tik pradėjom anksti sėją ir tarkim pačios pirmos sėjos kviečiai, sėti rugsėjo 6 dieną kuo puikiausiai atrodo :eusa-dance: neperaugę, bet labai gražiai pasikrūmiję ir spalva yra ryškiai žalia :eusa-clap: mano galva svarbiausia yra nesuminta žemė. Pavyzdžiui turiu kelis laukus, kuriuose pasėti žieminiai kviečiai iš po vasarinio rapso praskutus su vaderstad carrier 2 kartus. Ten kur po derlinga žeme yra laidesnis horizontas, viskas pasaka, kviečiai puikiaisiai auga, o kur po derlinga žeme sunkus ir vos su ekskavatorium įkandamas molis, ten vat dėl tokio pado ir dėl drėgmės pertekliaus kvietukai gelsta ... :eusa-snooty: dar vienas pastebėjimas, nors po javapjūtės ir pasisėjo viskas labai sausai, tačiau dabartiniam geltimui vis dar įtakos turi pavasarinis žemės nesubrendimas ir jos truputuką per drėgnos dirbimas ... Kaip jūs sakot, kalniukai gelsta, taip yra todėl, nes ten sunkesnė žemė kuri pavasarį prieš sėją nespėjo iki galo išdžiūt ir buvo truputuką paminkyta :eusa-snooty: Bet čia tik mano pastebėjimai, kurie nieko nekeičia, tiesiog aip Voras sakė, reikia ramiai sau laukt pavasario ir nekreipt dėmesio į tokius dalykus, kur nieko negalime pakeisti ;D na nebent pasitvarkyt drenažus, ką jau mėnesį laiko ir darau :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turu rimta klausima- kaip jus atrandat kur eina tiee vamzdziai ir kaip atspet kurioj vietoij uzsikises?

Pas mane irgi yra bedu su jais. Praeita pavasary seme, tevas isikviete meleratoriu- atvare, atsiveze planu, tevui kazka papasakojo, planais pamosavo, nagais paskeryciojo, grazei pazadejo kad kai pradzius, atvarys tvarkyt ir po siai diena jo nesimato :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turu rimta klausima- kaip jus atrandat kur eina tiee vamzdziai ir kaip atspet kurioj vietoij uzsikises?

Pas mane irgi yra bedu su jais. Praeita pavasary seme, tevas isikviete meleratoriu- atvare, atsiveze planu, tevui kazka papasakojo, planais pamosavo, nagais paskeryciojo, grazei pazadejo kad kai pradzius, atvarys tvarkyt ir po siai diena jo nesimato :eusa-whistle:

Geras dar juos issikviesti pas jus imanoma , man jau antra savaite , kaip planu nesugeba atsviesti :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turu rimta klausima- kaip jus atrandat kur eina tiee vamzdziai ir kaip atspet kurioj vietoij uzsikises?

Pas mane irgi yra bedu su jais. Praeita pavasary seme, tevas isikviete meleratoriu- atvare, atsiveze planu, tevui kazka papasakojo, planais pamosavo, nagais paskeryciojo, grazei pazadejo kad kai pradzius, atvarys tvarkyt ir po siai diena jo nesimato :eusa-whistle:

Geras dar juos issikviesti pas jus imanoma , man jau antra savaite , kaip planu nesugeba atsviesti :icon-twisted:

,

planus man atsviete is karto nuvykus subraize viskas ten kas kaip kur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ten kviečiai tiems kurie spėjote spalio antroje pusėje atsiliepkite

Kaimynui sėjau spalio 20d. tai laukas juodas jokios žalumos mesimato. Kitas laukas pakelė yra sėta irgi apie spalio 20d ten buvau įėjes į lauka tai jokio daigelio nėra. Maniškiai kvieciai sėti apie rugsėjo vidurį o kiti po v. rapso 25d tai visi žaliuoja puikiai jokio pageltimo nėra. Visi laukai prieš sėja buvo suarti :eusa-drool::eusa-hand:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ten kviečiai tiems kurie spėjote spalio antroje pusėje atsiliepkite

Kaimynui sėjau spalio 20d. tai laukas juodas jokios žalumos mesimato. Kitas laukas pakelė yra sėta irgi apie spalio 20d ten buvau įėjes į lauka tai jokio daigelio nėra. Maniškiai kvieciai sėti apie rugsėjo vidurį o kiti po v. rapso 25d tai visi žaliuoja puikiai jokio pageltimo nėra. Visi laukai prieš sėja buvo suarti :eusa-drool::eusa-hand:

Pažįstu kelis ūkininkus , kurie spalio men. pradeda tik ne visada baigia žiminių sėja .Gal , keista ,bet per abi šaltasias žiemas geriausiai peržiemojo .Kas krimto agronomijos mokslus žino , kad pirmus 3 lapelius išaugina iš grūdo atsargų ,kuriose yra visos reikalingos medžiagos tokiu santikiu,kuris butinas ekstremalioms sąlygoms.Kitas klausimas derlius. Po normalios žiemos didesnę šaknų ir lapų masę sukaupe rudenį visada duos geresnį derlių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano sėti spalio 10 tai 2-3 lapeliai vaizdas geras :eusa-clap:

Kaip aš mėgstu sakyti, durniem sekasi. Bet vienas iš jų šymet ir aš. :) Sėjau berods irgi apie spalio 10d. dabar 2 lapelius kviečiai turi. taip jau šymet darbai susiklostė, kad nusivėlino. Kad būtų nebuvę taip šlapia būčiau dar sėjęs, bet pabijojau užminimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...