Jump to content

Dubliai


Romenas

Recommended Posts

  • po 10 mėnesių...
  • po 5 mėnesių...
  • po 1 metų...
  • po 3 mėnesių...

Gal kas galit patart, ar galima ant dubliu deti siek tiek platesnes padangas uz pagrindines? Ar neluzines kokie pusašiai?

Esme tame, kad pagrindines turi buti siauresnes del purskimu, sukeisti vietomis neiseina. Dabar pagrindines 520/85R38.

Dubliai butu 650/65R38. 

Dek ir bus viskas gerai ,svarbu dubliuose slegi laikyt mazesni negu pagrindiniuose.As pagrindiniuose laikau 1,1 dubliuose 0,7-0,8.Cia tempiant skutika o kai kabinu ant slaunu ka nors sunkesnio,pakeliu slegi pagal agregato svori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

ant jd mano yra 650/65R38 ratai sumontuoti anr DW18 ratlankių. planuoju dublius dėti tai vat norėčiau paklaust kokio pločio reiktų dėti dublių ratų, bei intarpai kokie turėtų būt, gal kažkas kažką panašaus naudojate?

jei kabinsi ant slaunu kazka sunkaus tai deciau zemesnes padangas. Jei tik trauksi (vaderstad rapid )tai dek tokio pat aukscio.

 

Buvo pas mane 20.8R38 ir pagrindines ir dubliai plius sunki frezine sejama tai nepadejo ir slegiai mazi dubliuose (0.6) - vistiek lauze ratlankius, traukinejo spilkas.

uzdejus dublius zemesnius 600/65 R38 viena seja uzbaigta be problemu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ant jd mano yra 650/65R38 ratai sumontuoti anr DW18 ratlankių. planuoju dublius dėti tai vat norėčiau paklaust kokio pločio reiktų dėti dublių ratų, bei intarpai kokie turėtų būt, gal kažkas kažką panašaus naudojate?

Tokias pat ir dek,o jei bus kiek siauresnes nieko baisaus.Intarpa pats pasigaminau,Atkirpau juosta 2,5mm storio ir islenkiau zieda.Ploti pats turi pasimatuot pagal orgina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kabinsi ant slaunu kazka sunkaus tai deciau zemesnes padangas. Jei tik trauksi (vaderstad rapid )tai dek tokio pat aukscio.

 

Buvo pas mane 20.8R38 ir pagrindines ir dubliai plius sunki frezine sejama tai nepadejo ir slegiai mazi dubliuose (0.6) - vistiek lauze ratlankius, traukinejo spilkas.

uzdejus dublius zemesnius 600/65 R38 viena seja uzbaigta be problemu

Kokia nauda duoda zemesni dubliai jeigu zemes nesiekia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokias pat ir dek,o jei bus kiek siauresnes nieko baisaus.Intarpa pats pasigaminau,Atkirpau juosta 2,5mm storio ir islenkiau zieda.Ploti pats turi pasimatuot pagal orgina.

tai gaminaisi pats dublius kad juosta lenkeisi? matai man sejai pagrinde reik, tod ir klausiu kokius ratus naudot ir kiek juos isnest kad nevirsyt 4 m bendro ploto. dabar traktorius jei neklystu yra 2,7 m

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gaminaisi pats dublius kad juosta lenkeisi? matai man sejai pagrinde reik, tod ir klausiu kokius ratus naudot ir kiek juos isnest kad nevirsyt 4 m bendro ploto. dabar traktorius jei neklystu yra 2,7 m

mano džionis su dubliais orginaliais 4m, su 650 padangom ir yra tarpas, bet ratlankiai turi būti storinti nes paprasti trūksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gaminaisi pats dublius kad juosta lenkeisi? matai man sejai pagrinde reik, tod ir klausiu kokius ratus naudot ir kiek juos isnest kad nevirsyt 4 m bendro ploto. dabar traktorius jei neklystu yra 2,7 m

Jo dariausi pts ir kaina gavosi daug mazesne.Islenkiau zieda sumontavau devetas padangas ant devetu ratlankiu,dejau ant keturiu grandiniu ,kaip pusantriniams daro ir laiko kuo puikiausiai.Tarpas pas mane tarp padangu siauriausioj vietoj kazkur 12cm ,seju su rapidu 4m ir plotis pats tas,traktorius JD 8100

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia nauda duoda zemesni dubliai jeigu zemes nesiekia.

siekia ta zeme. spaudzia aisku ne tiek kiek spaustu jei butu vienodo aukscio su pagrindinem. Bet kai bedirbant viena karta nusileidau ant sparno (luzo ratlankis) tai tenka prisigalvot kitu variantu... nu zodziu... butu ratlankis kaip ant senuju magnum ar 8xxx Jd traktoriu tokiu cirku nebutu, bet dabar yra kaip yra ir ne vienas as tuos ratlankius susilauzes...

 

pasikartosiu: cia man taip sejant su sunkia pakabinama sejama.

Rapid, pronto visai kita situacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...