Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

kiek domejausi traktoriais apie 120-130Ag galios tai daug maz visu kainos labai panasios. be navarotu 150-170t lt o su pilna amortizacija kaina visu prasideda nuo 200t lt. tai net nebezinau koki rinktis. kiba fenda tada geriausia. nes jo kaina ne ka didesne. :icon-confused:

MAn jd be amortizacijos pasiule 200 valtra tik pat gaunas.

Fendas 250.

Kaip suprantu gaunas beveik tas pats.

Nesuprantu ar fendas atpigo ar visi kiti labai pabrango :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai ant traktoriu susidedi, tai ka turi fendtás, kaina tikrai gaunasi praktiskai tas pats, skirtumai minimalus, nors traktoriai skirtingi....

kiek domejausi traktoriais apie 120-130Ag galios tai daug maz visu kainos labai panasios. be navarotu 150-170t lt o su pilna amortizacija kaina visu prasideda nuo 200t lt. tai net nebezinau koki rinktis. kiba fenda tada geriausia. nes jo kaina ne ka didesne. :icon-confused:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai ant traktoriu susidedi, tai ka turi fendtás, kaina tikrai gaunasi praktiskai tas pats, skirtumai minimalus, nors traktoriai skirtingi....

jau kelinta karta randu panasiu minciu ir visalaika buvo smalsu, ką konkreciai reikia įdeti i normalu traktorių, kad gautusi Fendas :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai ant traktoriu susidedi, tai ka turi fendtás, kaina tikrai gaunasi praktiskai tas pats, skirtumai minimalus, nors traktoriai skirtingi....

jau kelinta karta randu panasiu minciu ir visalaika buvo smalsu, ką konkreciai reikia įdeti i normalu traktorių, kad gautusi Fendas :icon-rolleyes:

Sauliau, o ka reik isimt is Fendt, kad butu normalus traktorius?????

juk pirkdamas televizoriu, nepirkai paprasto, uz 800, o pirkai LCD uz kelis gabalus, nors abu rodo ta pati vaizda....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai ant traktoriu susidedi, tai ka turi fendtás, kaina tikrai gaunasi praktiskai tas pats, skirtumai minimalus, nors traktoriai skirtingi....

jau kelinta karta randu panasiu minciu ir visalaika buvo smalsu, ką konkreciai reikia įdeti i normalu traktorių, kad gautusi Fendas :icon-rolleyes:

Sauliau, o ka reik isimt is Fendt, kad butu normalus traktorius?????

juk pirkdamas televizoriu, nepirkai paprasto, uz 800, o pirkai LCD uz kelis gabalus, nors abu rodo ta pati vaizda....

labai išsamus ir viską paaiškinantis atsakymas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ir inirtinga agitacija, už spalvas...

Noriu ir aš ikišti klausimėli.... Kiek pastebiu, kažkodėl labiausia priešprieša tampa tarp Fendt ir visų likusių atspalvių.

Kiek suprantu fendo koziris yra Vario dėžė, bet... Tada leiskit paklausti, kodel DEUTZ FAHR traktoriai tokie nepatrauklūs? Juk kažkur girdėjau, kad būtent DEUTZ FAHR varikliai montuojami į Fendt (bent jau į kažkuriuos modelius) nejau Vario dėžė atsveria viską....? Klausimas tik retorinis ir neagituoju nai už vieną nei už kitą puse...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ir inirtinga agitacija, už spalvas...

Noriu ir aš ikišti klausimėli.... Kiek pastebiu, kažkodėl labiausia priešprieša tampa tarp Fendt ir visų likusių atspalvių.

Kiek suprantu fendo koziris yra Vario dėžė, bet... Tada leiskit paklausti, kodel DEUTZ FAHR traktoriai tokie nepatrauklūs? Juk kažkur girdėjau, kad būtent DEUTZ FAHR varikliai montuojami į Fendt (bent jau į kažkuriuos modelius) nejau Vario dėžė atsveria viską....? Klausimas tik retorinis ir neagituoju nai už vieną nei už kitą puse...

i Fendt montuojami Deutch AG motorai. o Deutch fahr yra visai kita parapija, jie irgi naudoja tos firmos variklius. isoriskai varikliai panasus, bet yra ir skirtumu...

o karo nera, yra tik pamastymai... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi idomu ka jis sako :D nes domejaus visu kaina ir fend kaina su man reikalinga komplektacija buvo 40000 lt didesne nei pasirinkto traktoriaus nereikalinga man ta vario deze reikalingiausias navarotas elektrohidraulinis reversas dezej ir viskas :) ir kas be ko visi traktoriai genda tai kam moketi tokius pinigus uz varda :icon-rolleyes: jai as uz juos plius galiu nusipirkt gera masina kurioj bus tikras komfortas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buk zmogus apsviesk del tu komplektacijos skirtumu. Na tavo atveju tai butu kabinos amortizacija, ne visi toj svorio kategorijoj te turi, kas dar?

taip pat pries tai buvo sneketa apie 120 ag. Na tai kad butu idomiau ir per mazai nepasirodytu imkim visa gupe nuo 120 iki pat 200Ag. Apsvieskit mane kas ten yra tokio, ko niekas kitas neturi ir turet negali

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apsoliuti nesamone, visu pirma kai rinkausi tai nei vieno nebuvo su tokia pat komplektacija, du to kia pat kaina buvo bet tikrai ne komplektacija, taigi neskleiskit mitu, kad fendt brangiausias

o i fendo branguma pridedat vario stebuklo dezės remonta, kurio lietuveleje niekas negali atlikti ir geriausiu atvėju gamykloje suremontuos o greiciau turėsi nauja pirkt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buk zmogus apsviesk del tu komplektacijos skirtumu. Na tavo atveju tai butu kabinos amortizacija, ne visi toj svorio kategorijoj te turi, kas dar?

taip pat pries tai buvo sneketa apie 120 ag. Na tai kad butu idomiau ir per mazai nepasirodytu imkim visa gupe nuo 120 iki pat 200Ag. Apsvieskit mane kas ten yra tokio, ko niekas kitas neturi ir turet negali

lipduko..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...