Jump to content

pupu auginimas


varstelis

Recommended Posts

 glifosuoti ar reglonuoti yra hamletiškas klausimas jei matai kad noksta vienodai ir nenusitempia kulimas į rugsėji nes sėjame pupas gan anksti galima ir palaukti kol pačios prinoks.Bet jei nevienodas nokimas žolėtos tai vienareikšmiškai reikia naikinti paprasčiau bus kulti.

Klysti. Ne dėl vienodo sėklų sunokimo ir ne dėl žolių reikia glyfosuoti. Tiesiog dažniausiai stiebai sunoksta vėliau nei pačios pupos. Pabandyk kulti žaliais stiebais ir viskas bus aišku. :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl žolių tai irgi reikia nes stiebas taip pat žalias. Kaip kokią usnis tai ten išvis kotas. Šiemet pas mane amaru yra ir purkšt nelabai tegaliu nes bitininkas prie pat. Biesas žino kas čia man su tuom pupom išeis pirmą metą auginu tai blynas prisvilo. Dėl nupurškimo, jei nupurškus juos prinoksta ir užeina liūtys po kiek laiko gali išsikulti? Ar aš čia vėl į pievą pavariau:-S

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klysti. Ne dėl vienodo sėklų sunokimo ir ne dėl žolių reikia glyfosuoti. Tiesiog dažniausiai stiebai sunoksta vėliau nei pačios pupos. Pabandyk kulti žaliais stiebais ir viskas bus aišku. :icon-mrgreen:

jei per aksti ilendi tai problema o jai netiki voro paklausk jis praeitais metai pas mane kulė ir glifosuotas ir ne glifosuotas pupas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei per aksti ilendi tai problema o jai netiki voro paklausk jis praeitais metai pas mane kulė ir glifosuotas ir ne glifosuotas pupas.

Vieni metai nieko nesako. Tiesiog patirties buvo ir tokios, kad pupos jau būna sunokusios kaip žvyras ir ankštaros aižėja o stiebai žali. Va tada ir būna visas linksmumas kulimo. :icon-mrgreen:

O dėl pernai metų bent jau žirnius galima buvo kulti vienodai ar glyfosuotus ar ne, net gi ne glyfosuoti buvo mažiau išgulę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai nieks del pjovimo nepasidalins patirtim?

O ka cia dalintis , kaip ir yagop minejo , vario pjaunamoji labai gerai , rapso stalas irgi neblogai , atpjovejai taipat reikalingi , pobugnis atvertas (nuleistas_arba didelis tarpas) , bugno apsukos tiek , kad neskalditu bet ir neuzsikimstu , vejas praktiskai maximum , sietai apatinis kaip , kad kvieciuose virsutinis ,jei kombainas senesnes kartos pagal poreiki ausines... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip pasiekti maistiniu pupu reikalavimus ? , fungicidai , isekticidai ar dar biesai ko , kad tiems arabams itikti ?  :eusa-think:

"Mano ūkio" žurnale teko skaityti, kad maistui labiau tinka pupos, turinčios mažiau rauginių medžiagų. O pastarųjų neva mažiau baltai žydinčiose pupose. Yra vienas ūkininkas netoliese pasėjęs baltažiedžių pupų, lyg ir "Isabell" jos vadinasi. Bet keliaus jos ko gero į bendrą krūvą elevatoriuj... Įdomu, kokie tie arabų reikalavimai, gal galite konkrečiau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...