Jump to content

pupu auginimas


varstelis

Recommended Posts

Pas mane grynam pikžoline 2,5 ir dar pustonis koks žaliu laukia. Man taip pat pirmi metai. Kitąmet pasirinksiu lauka kur nebūtų šalia bičių ir nusipurkšiu nuo pikžoliu:-)

Prie ko cia bites ir piktzoles? atsakau - ne prieko. Kaip ir kiekvienas kulturinis augalas reikalauja prieziuros taip ir pupos , herbicidu registruotu pupoms nera daug . Paskaicius jusu naudojamus variantus kartais susimastai kaip isvis tos pupos dar uzauga... , darote visokius mixus stengdamiesi kazkaip nupiginti purskima o istikruju per kita gala taip prisidarot nuostoliu , kad oj, oj, oj. Dar del sejos ankstumo , siemet anksti setos pupos buvo prastesnes nei seta i jau isilusia dirva (jei anksti pavasari dirva sausa bet dar pakankamai salta geriau seti kvietukus nei pupas) . Ir dar viena blogybe tai poziuris i ligas , teko girdeti , kad purksti fungicidais netikslinga, zodziu reziume butu toks , koks poziuris i auginimo technologija toks ir derlius , per 2,5 t/ha neperlipt kai vyska atlikus galima iki 6t/ha isspausti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viena puse gavus bazagrano su stompu, kita ne. Apie derlinguma turbut aiskint nereikia, kaip itakoja piktzoles. Visas laukas gaves ir mistralio 0,3, neismuse visko, kitamet duosim po 0,4 turbut.

Gal pabandyk fenix ir mistral pamirši kaip baisu sapna.Aišku fenix irgi turi savu niuansu ir neviska ima.Bet normalioje dirvoje naudojant ji tikrai švarus laukai būna o ir chemija pagal paskirti bus panaudota nereiks galvoti kur nurašinėti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Setos kovo menesi, zoles fenixu sutvarkitos, mikriuku purskimai, incekticidai, ir nuo ligu. 6t/ha paimtos, bet dar ant zemes paliko +- pustonis. Su kulimu buvo prastas reikalas kad zemos uzaugo, kulimas viko anksti rytais bet... O tokiu gasdinimu kad supus ar nusals tai nemanau kad taip gali nutikti, nebent -10 spusteltu. Supuvimo esmei, zeme salta, tai tik leido sakni gilin ir lauke silumos, pora dienu pasilde ir daigai islindo, Sudigo vienodai tiek man ir kas sejo po 10d ar15d, tik su skirtinga saknu stiprumo sistema. Nes mano sudigo beveik menesiui praejus po sejos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 mėnesių...
  • po 3 savaičių...

Pupos sejasi 7-8cm gylije.Galima ir is rankos paseti ir sekla iaketi kultivatoriumi , koks bus  islaikytu daigu skaicius ir sudigimo vienodumas, neaisku. Klausimas su atsakimu. kam ko reikia tas to ir siekia

sejos kokybe nepasakiska, bet kol neturejau geros sejalkos teko tenkintis. uzpernai apie 5t is ha pernai vidurkis apie 4. i moli tai nekaskas aisku  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...