Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

Na ir ? vaziuosi su tais 95ag visom apsukom apsiputojes, o jei dar peiliai ir kokie zirniai ar dobilai... kol nepadirbi su drutesniu tol nesuprasi. nasumas skirias kaip diena ir naktis, visai kitas darbas

Na ir? padirbau ir su 100 ir su 134 AG ir ką? peiliai visada sujungti. presuojami ir dobilai ir kultūrinės pievos. bet putų dar nei kart neteko valyt. ir nelabai panašu, kad reiktų?

O apsukas laikysi tokias pačias ar su 95AG ar su 150 AG. Nebent esate iš tų, kurie presuoja laikydami 200 - 300 aps/min diapazoną.

Vat jei kalbame apie presavimo greitį, tada galingenis traktorius kaip tik tam.

Bet aš noriu pasakyti, kad forumą skaito ir tie žmonės, kurie ruošiasi būtent tokį presą pirkti. Ir ką jam galvot paskaičius šią temą? Ypač jei jis neturi 120-150 AG traktoriaus.

Mano atveju JD 5100r dirbo kuo puikiausiai su šiuo presu. taip, kad...... .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kuo čia dėtas greitis? lyg nuo greičio priklausytų rulono suspaudimo kokybė?.. Jei mažai masės, ar tu su 200ag, ar su 100ag, vis tiek važiuosi greičiau ir atvirkščiai. Ir kaip sakė kolega, nei karto nevaliau putų savo 115 ag JD, dirba jau 7 metai su presu, peiliai 25 sukelti, nepriklausomai nuo masės sudėties. Tik mišiniuose pasikeliu 17, nes grėbiam pradalges, tai papuola akmenukų, kurie lanksto rotoriaus pirštus ir paskui reikia lyginti juos kad nekliūtų. Ir apsukas laikau tokias, kokios priklauso - 540 aps/min.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

biesai o kuom blogas presavimas yra mazesnem nei 540 apsukom? as tiek laikydavau kai presa trauke 115 arkliu, nes paprasciausiai i gala rulono mazesniu gazu nelabai vesdavo. po siurblio reguliavimo yra kazkur 135 ir visai kitas darbas, dabar apsukas parenku pagal galios poreiki (slapesne zole - lengviau spaudzia tai ir apsuku maziau laikau), bet max buna kokia 450, ko pasekoje labai pasijaute kuro sumazejimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

biesai o kuom blogas presavimas yra mazesnem nei 540 apsukom? as tiek laikydavau kai presa trauke 115 arkliu, nes paprasciausiai i gala rulono mazesniu gazu nelabai vesdavo. po siurblio reguliavimo yra kazkur 135 ir visai kitas darbas, dabar apsukas parenku pagal galios poreiki (slapesne zole - lengviau spaudzia tai ir apsuku maziau laikau), bet max buna kokia 450, ko pasekoje labai pasijaute kuro sumazejimas.

Vėlus nakties laikas plėstis. O tikriau, aš nesu per daug kompetetingas šiam klausimui tavo. Bet dabar apie praktiką savo.

Kai presuodavau 450 aps/min. su 100 AG o laikydavau tiek nes man optimaliausias technikos veikimo garsas atrodė. Nes prie 540 aps. presas duzgė kaip reikalas. Bet perkabinus ant 130 AG apsukas laikau ties 500 aps. Ir ką pastebėjau. Ritinio suspaudimo kokybė ženkliai geresnė nei prieš tai. Kita vertus pripažinkim, kad inžinieriai projektavę presą sumanesni nei mes visi kartu čia sudėjus iš kaimo kalvės. Tikriausiai ne šiaip sau rašo tokias apsukas? O jei būtų vienodai kokiomis presuoti, tai ir lentelė būtų kaip pvz.: aps. nuo 300 iki 500. Ar ne taip? Vat gal kas apšviesins mano galvą šiuo klausimu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano durna galva tai GTV apsukos jei hurodyta 540 tai jos ir turi būt tokios, nepriklausomai nuo važiavimo greičio, kokybė gaunasi geresnė, Mano galva dėl to, kad jei darbinio apsukos tinkamos, rulis kameroje sukasi daugiau kartų, ko pasekoje tolygiau ir geriau suspaudžiamas ir to pasekoje gaunasi geresnė rulono kokybė.

Dėl kuro ekonomijos, tai logiška, jei presui rašo kad jį patems 90-140ag traktorius tai vadinasi jį ir tems tiek tas tiek tas, bet su 90 bus didesnė apkrova traktoriui(tiksliau išsireiškus, mažesnis galios rezervas liks) , ko pasekoje didesnės kuro sanaudos. Jei kabinsi 140 ir jis neturės 540e pasirinkties, tai logiškai neturėtų būt mažesnės sanaudos kurui, bet su juo galėsi greičiau lėkt. O jei turės 540e, tai tada ir greičiau lėksi ir mažiau kuro sunaudosi tam pačiam ruliui padaryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jezus yra jezus, negalima priestarauti, belieka tik sutikti :) BET, man tada iskyla klausimas kas tas 540? kur taip parasyta kad padargas turi dirbti tokiom apsukom? jei manuale tada viskas tvarkoj, bet jei ant padargo, tai uzrasas yra max 540, ir mano galva tai nurodo kokioj padeti turi buti GTV apsuku reguliavimo rankenele. juk jei nebutu tokio uzraso tai nezinotum kokiu apsuku padargui reikia. ar esate mate ant padargo uzrasus sakykim kokie 350 ar betkokius kitus skaicius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bent claas 46rc raso 540, suku ijunges 1000aps/min., bet kadangi rodo kompas greiti tai ~1200-1300 variklio sukiu gaunu tuos 540ant veleno, nzn ekonomija man nebloga gaunasi kai presa suka du kart galingesnis negu reikia, o del susukimo nesiskundziu, bielkiui reikdavo 1800laikyti ir vistiek tokio susukimo nebudavo, kaip su vakarieciu kdl? gal del to kai pilnas bent darbinis nesustoja ar neuzgesta ijungus peilius. siaip geriausia jei yra tarpines apsuko traktoriu 750 regis ten eina tada ekonomija ir galia turi traktoriui, o presai tai duguma yra 540 kiti turi ir 1000aps/min kurie db nepamenu bet tokiu reikia. beje kokia protinga kaina butu galima prasyti uz claas 46rc? vostuvas pakeistas grandines geros, reikia viena vola pataisyti su guoliu, gal ir pataisyciau pries parduodant bet garaze salta :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki vyriokai :icon-wink:  Tai norėčiau jūsų patarimo kad neapsirikčiau :icon-rolleyes: Taigi galvoju pirkti presą Class rollant 250 arba Deutz-Fahr MP130. Kaip manot kuris geresnis ? :icon-exclaim:  Turėjau minčių apie krone 1250, bet sako ten su transporteriu pasitaiko visko. O gal turi dar kokį variantą , kažką į šita puse ? Jei tik kas nusimanot šitoj temoj apie šiuos mano minėtus presus tai prašau nedelskit , padėkit :icon-idea:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

joa ir as sakau kad veikia, gasdina matyt del to kad pats turi siuo metu prastesni pazystamas, o visalaik stengiasi sustresni uz mane nupirkt :D

claas rolant 250 panasus i 46rc primityvus, lengvas remontuoti, daliu yra, grandines nebrangios, vostuvas naujas apie 200 euru, nezinau ar visuose yra mps suspaudimo sistema, jei yra tai geras daiktas, tiesa guoliai guoliai ju megsta nelaikyti jei gera vostuva idedi ir traktorius rimtas :D apie deutcha nieko nzn

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

joa ir as sakau kad veikia, gasdina matyt del to kad pats turi siuo metu prastesni pazystamas, o visalaik stengiasi sustresni uz mane nupirkt :D

claas rolant 250 panasus i 46rc primityvus, lengvas remontuoti, daliu yra, grandines nebrangios, vostuvas naujas apie 200 euru, nezinau ar visuose yra mps suspaudimo sistema, jei yra tai geras daiktas, tiesa guoliai guoliai ju megsta nelaikyti jei gera vostuva idedi ir traktorius rimtas :D apie deutcha nieko nzn

 

presas presui nelygu, turim su comfort valdymu, tai jokio ten primityvumo, visas valdymas automatizuotas, reikia tik sankaba isminti ir palaukti kol viska presas padarys. Grandiniu kaina priklauso nuo dydzio ir gamintojo, o ne nuo preso markes.

 

Pirkau toki presa su 20 k rulonu pries 8 metus, susukau per ta laika dar koki 15 k ir nekeiciau ne vieno pagrindines kameros guolio, guolius keiciau tik mps sistemos ir jeigu presas ne po stogu ziema, tai pasikeisti guolius kas sezona visai patartina. rulonus suspaudavo pakankamai neblogai, pasaro kokybe gaudavos nebloga. zodziu, nieko blogo, jeigu uz kokius 6-7 tukstancius rasti tvakringa, tai neblogas pasirinkimas. Tiesa, sveikatos kazkaip paima, maziau 100 arkliu jau nerekomenduociau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nz del alternatyvos kad krone comprima abejoju, dtenais dirzas vietoj grandines jau t.y. elevatorius laiko dirzas ne grandine, ko pasekoje rimciau dirba. manau labiau tiketina alternatyva bellima arba fortima, kur grandininis elevatorius stovi. bet siaip kaina padori (tikrai), tik as neradau pas dotnuviskius apie ji nieko parasyta, gal gali konkreciai modeli, paziureti kokios komplektacijos eina, beje prie ko kabinamas bus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi, prieš kelis metus nusipirkau devėta presa New Holland br560a. Pirma sezona viskas buvo gerai, dirbo kai naujas. Antra sezona pradejau presuoti zalia masę ir is farboršiko pradejo kristi smulkinta zolė, tėsiog nekristi bet vos nepaspaudimo varė. Kas galėtu būti, lietuvoje sių presu beveik niekur nesu mates, viena kita. Tai gal kas turite ar esate dirbę su tokiu presu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki vyriokai :icon-wink:  Tai norėčiau jūsų patarimo kad neapsirikčiau :icon-rolleyes: Taigi galvoju pirkti presą Class rollant 250 arba Deutz-Fahr MP130. Kaip manot kuris geresnis ? :icon-exclaim:  Turėjau minčių apie krone 1250, bet sako ten su transporteriu pasitaiko visko. O gal turi dar kokį variantą , kažką į šita puse ? Jei tik kas nusimanot šitoj temoj apie šiuos mano minėtus presus tai prašau nedelskit , padėkit :icon-idea:

Turiu krone 1250 nezinau kas ten su transporteriu pasitaiko bet dar nepasitaike :) Siaip kas dyla ta reikia keisti, transporterio guolius keisti reikia tokiais paciais (pastiprinta aboima) o ne paprastais tada laiko, grandine isdyla - keiti. Nera nieko amzino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...