Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

bet kodel vieni teigia , jog suka 12 - 13 ruliu, o kiti , kaip ir tu, kad apie 20? man cia nesueina galai.

susuku lygiai 21,5 jei gerai pamenu,ar 20,5 :) nu neikeicia esmes cia...o gal tie kurie tiek tesusuka,suka po 8kartus? o gal skersmuo 1,5m buna?

na nz, blemba, lb savikaina keistusi, jei sukciau 8 ruliais maziau...

Dumoju, gal zinai, kas prekiauja dirzais ir ju sujungimais?

Dekui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kodel vieni teigia , jog suka 12 - 13 ruliu, o kiti , kaip ir tu, kad apie 20? man cia nesueina galai.

susuku lygiai 21,5 jei gerai pamenu,ar 20,5 :) nu neikeicia esmes cia...o gal tie kurie tiek tesusuka,suka po 8kartus? o gal skersmuo 1,5m buna?

na nz, blemba, lb savikaina keistusi, jei sukciau 8 ruliais maziau...

Dumoju, gal zinai, kas prekiauja dirzais ir ju sujungimais?

Dekui.[/qu

Prie Kauno Ramuciu gyvenvieteje yra tokia firma Satenas man lyg pas juos sujungimu maciau ir dirzais jie prekiauja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kodel vieni teigia , jog suka 12 - 13 ruliu, o kiti , kaip ir tu, kad apie 20? man cia nesueina galai.

susuku lygiai 21,5 jei gerai pamenu,ar 20,5 :) nu neikeicia esmes cia...o gal tie kurie tiek tesusuka,suka po 8kartus? o gal skersmuo 1,5m buna?

na nz, blemba, lb savikaina keistusi, jei sukciau 8 ruliais maziau...

Dumoju, gal zinai, kas prekiauja dirzais ir ju sujungimais?

Dekui.[/qu

Prie Kauno Ramuciu gyvenvieteje yra tokia firma Satenas man lyg pas juos sujungimu maciau ir dirzais jie prekiauja

thanks padvariski :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dojuj 5 litrai grandinem tepalo 117 lituku... Manau dar gerai visai tas tepaliukas, kur benzopjuklu grandinem tepti naudojamas, toks gana tirstas jis. Kolkas nebuvo ka pilt y centrini tepima, tai uzpyliau to, kai presa prasukinejom...

Beje, dbr knkreciai del claas 250.. Kaip ten su tuo voztuvu reikalai, kuris vartus laiko? Ten slegi kazkaip reikia sukelt, ar jis automatiskai ten nepraleidzia, kol nereikia? Nes taip keistai, kai vartus uzdarai ir dar megini daryt, tas dacikas ant preso rodo didesni slegi, o kai ruli suki, tai isvis gryba pjauna, nesuprantu as ten tu principu visu, gal kas galit paaiskint? Siaip zaidem su pagedusiais sieno ir sienainio rulonais, tai suspaudzia tikrai neblogai, bet kaip zinoti, ar viskas tvarkoje? Tas dazikas ant preso, kaip ytariu, turetu jau raudonoj zonoj but, kai pilna kamera, ar klystu? dekui, jei kas kokiu minciu pasakysit. Nes jei kas netvarkoj, reiktu tvarkyt, kol dar y laukus nelaikas vaziuot :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Kokia jūsų presuotojų nuomonė apie diržinius presus.Pardavėjai kalba kad pilnai galima su diržiniais presuoti žolę.Beto dar ir rekomenduoja pirkti jei naudoji trakltoriu Mtz. Taciau pamačiau supresuota su jonh deare dirziniu presu ir palyginau su velger 200 būgniniu. tai diržiniui toli gražu iki tokio suspaudimo. Nežinau gal man tik taip pasitaike taip pamatyti. Idomu būtų sužinoti kokius diržinius presus naudojat žaliai žolei presuoti.Arba aplamai ar jie tinka tomiam darbui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...