Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

aj, ne ne , ten standartas. Taip, jei rulis 1,5m tai vyniokles reik kitos. Beja kokios firmos vyniotuvas patikimiausias? Ar verta pirkt su paeimimu is galo? man ten mistika kazkokia. Siaip norisi kuo nasesnio...

Beje daviau kaimynui sia vasara ant bajerio savo ruli apsukt claas rolant 62 rulono skersmuo 1,60m susitvarke be problemu - vyniotuvas metal-fach.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aj, ne ne , ten standartas. Taip, jei rulis 1,5m tai vyniokles reik kitos. Beja kokios firmos vyniotuvas patikimiausias? Ar verta pirkt su paeimimu is galo? man ten mistika kazkokia. Siaip norisi kuo nasesnio...

bet dauguma vyniokliu pritaikytos vyniot ir 1,5m skresmens rulonus,nu tik reikia pakelti visa ta pleveles laikikli ir perstatyt dontracius :icon-wink: bet jei jau tokius zadetum vyniot,tai i koki taarup net neziurek vyniotuva,nes ne rulona kelsi ant vyniotuvo,o vyniotuva ant rulono...ir siaip kur sunkesnis rulonas ir yra kokiu kalnu pakalniu sunku su tokiais dirbt :icon-wink: reik saugot dar,kad neapverstum jo :) o siaip geriausias toks,kur yra dadeta kokio tai svorio atsverimui, pvz McHale turi tokius didelius balkius po vyniotuvu istatytus,tik nepamenu koks ju svoris,lyg po 250kg :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aj, ne ne , ten standartas. Taip, jei rulis 1,5m tai vyniokles reik kitos. Beja kokios firmos vyniotuvas patikimiausias? Ar verta pirkt su paeimimu is galo? man ten mistika kazkokia. Siaip norisi kuo nasesnio...

bet dauguma vyniokliu pritaikytos vyniot ir 1,5m skresmens rulonus,nu tik reikia pakelti visa ta pleveles laikikli ir perstatyt dontracius :icon-wink:

as kazkaip masciau, kad dantracius perstatyti reikia priklausomai nuo pleveles plocio.. :icon-confused: o ka kita liaudis gali pasakyti siuo klausimu? simet vyniojau su mazaja zvaigzdute, bet sakau gal reikia didziaja deti? nes vyniojam su 750 plevele.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...