Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

Gal kas gali pasakyti kaip veikia welger RP 12S signalas,ar visada spiegia kai maksimaliai suspaudžia,ar pagal suspaudimo nustatymą? Nes man pasirodė,kad jeigu suku,kol suveiks signalas,tai rulonai gaunasi vienodai kieti,nors suspaudimą ant svirties būnu ir sumažinęs.Pernai buvo papelijusio šieno rulono paviršiuje,tai vienas kolega sako kad šieno nereikia stipriai spausti ir nebus tos problemos,bet kai pažiūriu į jo rulius,tai kap lepšiai atrodo.O man reikia prekinės išvaizdos,bet nežinau kaip vidurį pagauti ir kaip tas signalas veikia :eusa-think:

P.S.rišu špagatu,tinklelis dar neveikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas gali pasakyti kaip veikia welger RP 12S signalas,ar visada spiegia kai maksimaliai suspaudžia,ar pagal suspaudimo nustatymą? Nes man pasirodė,kad jeigu suku,kol suveiks signalas,tai rulonai gaunasi vienodai kieti,nors suspaudimą ant svirties būnu ir sumažinęs.Pernai buvo papelijusio šieno rulono paviršiuje,tai vienas kolega sako kad šieno nereikia stipriai spausti ir nebus tos problemos,bet kai pažiūriu į jo rulius,tai kap lepšiai atrodo.O man reikia prekinės išvaizdos,bet nežinau kaip vidurį pagauti ir kaip tas signalas veikia :eusa-think:

P.S.rišu špagatu,tinklelis dar neveikia

nezinau kaip veikia butent tavo welgerio bet pas mane pradeda pypt kai prasidaro kamera (ji prasidaro del spaudziamo rulono) tai kazkurioj pusej turi nueit laidas ir ten rasi magneta ir davikli kuo mazesnis tarpas tarp ju tuo veliau pypia ir atvirksciai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
labas vakaras ka manot apie sita presa ir kokia kaina idomu yra ir kas gerau su smulkintuvu ar be? http://www.agrotaka.lt/lt-nauja_zemes_u ... cript=true

http://www.agrotaka.lt/lt-nauja_zemes_u ... cript=true

kur rasi jam rulono vyniotuva, apvynioti plevele

tai yra ir komplektas viename jei sukt plevele galvoji

http://www.agrotaka.lt/lt-nauja_zemes_u ... cript=true

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Sveiki, noriu paklausti jusu nuomones apie presus Krone Combi pack 1250 dublis? ka manote apie ju pirkima padevetu? Gal kas dirbate su Mtz traktoriai su tokiu presu (kazkada per lietuva vaziuojant maciau, kad juos traukia belarusai, tik ju markiu neuzmaciau)? ar uztenka galios jei trauktu mtz920.4 ar siaip kokiu nuansu butu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...
sveiki. norėčiau paklaust kokį ruloninį presą pasiūlytumėte nedideliam ūkeliui? nėra būtinas pirkinys bet ateityje tikrai planuojamas įsigyt. žinau, jog internete pilna info, bet norėčiau išgirst iš patirties turinčių žmonių. dėkui už atsakymus.

Siūlau tamstai pirkt metal-fach presą.Patys šiemet įsigijom metal-fach z562, tai 30-ies galvijų ūkiui pilnai užtenka.Pirkinys ,aišku, ne vakarietiškas, nepriekaištingu darbu nedžiugina, bet pasidomėjus ir prikišus kiek ranką- tikrai neblogas daiktas išeina.Kaip ten bebūtų, jeigu būčiau žinojes, kad bus atnaujinta modernizavimo parama pieno ūkiams, tikrai būčiau ėmes kokį Krone presą- vis dėlto vakarietiškas yra vakarietiškas ir joks lenkiškas presas jo nepakeis, bet sakau- šiuo atvėju esu visiškai patenkintas savo pirkiniu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...