Jump to content

pasigiriam savo technika


gintrs

Recommended Posts

  • Atsakymai 193
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

gerai kai darbininku armija, malaciai, kad sugebat.

as niekaip

drapox, kai bus 1000 (kazkodel tikiu, kad jis bus) tikrai nemanau, kad turesiu 14 fendt 936, kad bus antra tai garantija, kazkaip man nepatinka kulti iki kaledu ir seti iki joniniu ;)

Nereiks tau to 936 antro , paimsi challenger paskutini is modeliu arba ceisa steigeri kaip pas mane avatare ir pirmin drasiai ant 1000ha :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai kai darbininku armija, malaciai, kad sugebat.

as niekaip

drapox, kai bus 1000 (kazkodel tikiu, kad jis bus) tikrai nemanau, kad turesiu 14 fendt 936, kad bus antra tai garantija, kazkaip man nepatinka kulti iki kaledu ir seti iki joniniu ;)

Nereiks tau to 936 antro , paimsi challenger paskutini is modeliu arba ceisa steigeri kaip pas mane avatare ir pirmin drasiai ant 1000ha :icon-wink:

gerai jei maziausias laukas kokiu 50ha, tada viskas ok. o jei is to 1000ha didziausias 30ha? :eusa-think: kokia tada technika? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai kai darbininku armija, malaciai, kad sugebat.

as niekaip

drapox, kai bus 1000 (kazkodel tikiu, kad jis bus) tikrai nemanau, kad turesiu 14 fendt 936, kad bus antra tai garantija, kazkaip man nepatinka kulti iki kaledu ir seti iki joniniu ;)

Nereiks tau to 936 antro , paimsi challenger paskutini is modeliu arba ceisa steigeri kaip pas mane avatare ir pirmin drasiai ant 1000ha :icon-wink:

gerai jei maziausias laukas kokiu 50ha, tada viskas ok. o jei is to 1000ha didziausias 30ha? :eusa-think: kokia tada technika? :)

cia jau nesamone dirbti 1000 ha ir netureti nei vieno lauko 100 ha dydzio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pvz pas mus as pastebiu labai teigiama tendencia, nes jau pradeda karts nuo karto liaudis siulytis i darba, pirma budavo nelygis pas ukininka dirbti, mat yra bendrove kur nors ir mazai uzdirba taciau pasak ju netarnauja ponui, dabar situacija keiciasi, kuo as tiesa sakant labai dziaugiuosi, nes fiziskai nespeju.

del baro, nereikia jau taip varyt ant to kaimo, o barus kurie yra kaime reikia naikinti, visom isgalem taciau tikrai reikia naikinti, juolabiau taskus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

500ha tokio komplekto kaip gineikiai (Axxxxxx :icon-wink: ) raso uztenka bet i terminus speti sunku o va 700ha jau butu katastrofa. Manau abiem variantams reikia didinti darbini arkli is 200 i 300AG.

Spejam laiku apsiset ir apziuret, tik problema su kombaino nasumu gaunasi per mazas :icon-confused:

sakiau imti 8XXX :lol: as manau kombainas tavo nasus tik kederis per mazas, tenka lakstyti kad apkrautum ji normaliai... :eusa-think: cia tik mano nuomome :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku jei rusiškų ar senų vakarietiškų, tai į ha ir 2AG būtų neblogai. Voras pamenu nori 1000ha pasiekti, tai jei po 5AG reiks 5000AG. :lol::icon-redface: Tai čia 10 Čelendžerių, 14 Fendt 936, 60 Bielkių ar 150 kokių nors T-25 žadi užsipirkt. :D:lol:

Dar apie technikos poreiki, 1 ag vienam ha realus skaicius, nes pagrinde dirba 3 traktoriai pvz is ukio, plotas 470 ha: 200 ag dirba sunkiuosius darbus, kiti 2 po 100 ag su frontaliniais krautuvais tresia, purskia, akmenis renka ir t.t darbymeciu vaziuojama 2 pamainom bet du zmones dirbantys visa para pigiau nei 2 traktoriai..

viso labo gaunas 0.9 ag/ha

Iki kokiu 500 ha taip galima dirbt kai uztenka po viena purkstuva, barstytuva, dideli traktoriu didejant plotui reikalingos papildomos investicijos t.y. reikia po antra komplekta. :)

o kur dar du traktorius padejai? :lol: pardavei ar juos skaitai nepagrindiniais? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau pradeda karts nuo karto liaudis siulytis i darba, pirma budavo nelygis pas ukininka dirbti

Velnias, aš juk dar vasarą (nepamenu kurią) esu pasižadėjęs vorui bent 50 ha nukulti... :icon-redface::icon-wink:

Kodel nevykdot pazadu ? :icon-wink: O voras bedavojo , kad striuka su darbo jega. :) Visa laime , kad nepasiraset darbo sutarties :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau pradeda karts nuo karto liaudis siulytis i darba, pirma budavo nelygis pas ukininka dirbti

Velnias, aš juk dar vasarą (nepamenu kurią) esu pasižadėjęs vorui bent 50 ha nukulti... :icon-redface::icon-wink:

Kodel nevykdot pazadu ? :icon-wink: O voras bedavojo , kad striuka su darbo jega. :) Visa laime , kad nepasiraset darbo sutarties :icon-wink:

siulau greiciau pazada ivykdyti, nes kasmet senstant kombainui gali tekti ne tik pakulti bet ir pasitepaluoti :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku jei rusiškų ar senų vakarietiškų, tai į ha ir 2AG būtų neblogai. Voras pamenu nori 1000ha pasiekti, tai jei po 5AG reiks 5000AG. :lol::icon-redface: Tai čia 10 Čelendžerių, 14 Fendt 936, 60 Bielkių ar 150 kokių nors T-25 žadi užsipirkt. :D:lol:

Dar apie technikos poreiki, 1 ag vienam ha realus skaicius, nes pagrinde dirba 3 traktoriai pvz is ukio, plotas 470 ha: 200 ag dirba sunkiuosius darbus, kiti 2 po 100 ag su frontaliniais krautuvais tresia, purskia, akmenis renka ir t.t darbymeciu vaziuojama 2 pamainom bet du zmones dirbantys visa para pigiau nei 2 traktoriai..

viso labo gaunas 0.9 ag/ha

Iki kokiu 500 ha taip galima dirbt kai uztenka po viena purkstuva, barstytuva, dideli traktoriu didejant plotui reikalingos papildomos investicijos t.y. reikia po antra komplekta. :)

o kur dar du traktorius padejai? :lol: pardavei ar juos skaitai nepagrindiniais? :D

kiti stovi kad kiemas netuscias butu bet i laukus nevaziuoja :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai suprantu, o tai su kuo sejat? su tuo paciu vienu 200 ar 300ag traktorium? pas mus tai vienas dirba zeme kitas paskui seja ir dar vienas tresimui, purskimui, arkliu neminesiu nes rusiski :) ir jei patariant, kokio galingumo traktoriaus reiktu arimui, sejai, zemes dirbimui iki 300ha?

gan sėkmingai iki siol su 150-160 apsiėjau iki siol.

bet ar 300ha apdirbi su 1 160ag traktorium? seja ir zemes ruosimas?

taip arimas+ sėja+transportas siuo metu anksciau buvo arimas+ germinavimas+transportas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kilo mintis: ar yra paskaiciuota kiek kombaino arkliu reikia vienam ha? gal kas kur girdejot ka? pas mus siuo metu tai 0,55ag/ha kombaino ir 0,9 ag/ha troktoriu

pas mane 3,2 Ag/ha kombaino ir 3,95 Ag/ha traktoriu :eusa-dance:

na bet planuose yra didinti ir Ag, ir ha :icon-rolleyes:

o kas to neplanuoja? ;) ir zemes pritruksim visi besiplesdami... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kilo mintis: ar yra paskaiciuota kiek kombaino arkliu reikia vienam ha? gal kas kur girdejot ka? pas mus siuo metu tai 0,55ag/ha kombaino ir 0,9 ag/ha troktoriu

mano manymu kombaino arkliu kieme visais atvėjais turi buti daugiausiai

jei rusisku tada sutinku,bet tikrai ne vakarietisku ag. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau netaip greit eina ir greit pavargsta :eusa-think::icon-wink:

Pagal tave,200 rusiškų arklių greičiau pavargs,nei kokie 160 vakarietiškų?Labai abejoju.Jei yra poreikis min.kažkiek,tai jokio skirtumo,kur kumeliai padaryti.Visvien jų reikės ne mažiau.

cia turiu galvoje rytu ir vakaru technika... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...