Jump to content

pasigiriam savo technika


gintrs

Recommended Posts

  • Atsakymai 193
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Pas mane 300 ha grubiai primetus 560 AG, 1 ha-1,73 AG gaunas. Darbai nudirbami laiku, norint kiek sumažinti AG, niekaip nesigautų laikytis norimų technologijų, visi reikalingi nors tu ką :D

Na jei technika rusiška ar šiaip labai jau suvargus, ne nauja, tai čia normalu. O jei nauja, tai didžiulė prabanga šitiek išlaikyt. :icon-rolleyes: Na žiūriu mes ūkininkėliai LT laukų dar labai turtingi, kad 1ha savikainoj tiek daug technikai galim skirt. :) Ir dar geras pastebėjimas. Jei mes kolega abu susikoperuotumėm, tai technikos būtų, nei perdaug nei per mažai. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as manau kad kiekvienu atveju yra riba kada ja perzengus kazka reikia didinti arba arkliu kieki ar zemes plota, pvz.pas efrenda 300ha ir 500AG TAI aisku kad su tiek arkliu galima butu didinti plota ir arkliu i 1ha sumazetu, gal pasivytu ir drapoxa :o , nu aisku nelabai. Nes pagal vederio rekomendacija ant 250ha 2 traktoriai po 160ag, o kur dar tresimas, purskimas , minimaliai dar 1 traktorius iki 100Ag reikalingas ir tada gaunasi jau beveik 2Ag i ha, Aisku 1Ag i ha idealu bet sunkoka pasiekti, as manu tai gali pasiekti ukis iki 100ha su vienu traktorium arba ukis virs 500ha arba koopracija tap ukiu , kas sunkiai imanoma siuo metu pasmus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kaip jus skaiciuojat tuos arklius, jei skaiciuot bendra arkliu kieki kiek kieme stovi tai pas mane 860 kazkur be auto kur dar per 300 .... ag

sorry turbut nemoku skaiciuot

pamirshau pridurti, dazniausiai dirbu vienas, na kartais turiu pagalbininka, zodziu pusantro grioviakasio :D

jei reiktu viska padaryti su 200 ag turbut jau senai buciau uzkastas buves

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kaip jus skaiciuojat tuos arklius, jei skaiciuot bendra arkliu kieki kiek kieme stovi tai pas mane 860 kazkur be auto kur dar per 300 .... ag

sorry turbut nemoku skaiciuot

Man atrodo,kad jie skaičiuoja tik traktorius,ir tai ne visus,o tik tuos,kurie dirba pagrindinius žemės darbus.Tokiu atveju,sutinku,kad užtenka 0,5-1 ag/ha.Bet pridėjus krovimą,purškimus,tręšimus,visus "juodus darbelius",norėdamas laiku spėti,niekaip į tokius skaičius neįtilpsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad skaičiuojami visi dirbantys traktoriai. Čia tik mes tokie turtingi ir galim sau leist prie kiekvieno padargo po traktorių turėt. Kažkas rašė, kad 160 AG netinka purškimui ir panašiems darbams. Jei purkštuvas bus 3 ar 4 tonų, tai su kitokiu nelabai ir patrauksi jei šlapiau. Trąšų barstyklei per 2 t užkabint irgi reikia jau nemažo traktorieto. Galima ir su tokiais traktoriais visus darbus dirbt, ir tos kuro sąnaudos tikrai nėra didelės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad skaičiuojami visi dirbantys traktoriai. Čia tik mes tokie turtingi ir galim sau leist prie kiekvieno padargo po traktorių turėt. Kažkas rašė, kad 160 AG netinka purškimui ir panašiems darbams. Jei purkštuvas bus 3 ar 4 tonų, tai su kitokiu nelabai ir patrauksi jei šlapiau. Trąšų barstyklei per 2 t užkabint irgi reikia jau nemažo traktorieto. Galima ir su tokiais traktoriais visus darbus dirbt, ir tos kuro sąnaudos tikrai nėra didelės.

Kokia čia prabanga, jei vienas arklys 200 Lt nekainuoja? Pas mus gaunasi 3,3. Viso 6 traktoriai, būna dienų, kai dirba visi ir praktiškai dėl tokių dienų ir laikomi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad skaičiuojami visi dirbantys traktoriai. Čia tik mes tokie turtingi ir galim sau leist prie kiekvieno padargo po traktorių turėt. Kažkas rašė, kad 160 AG netinka purškimui ir panašiems darbams. Jei purkštuvas bus 3 ar 4 tonų, tai su kitokiu nelabai ir patrauksi jei šlapiau. Trąšų barstyklei per 2 t užkabint irgi reikia jau nemažo traktorieto. Galima ir su tokiais traktoriais visus darbus dirbt, ir tos kuro sąnaudos tikrai nėra didelės.

Kokia čia prabanga, jei vienas arklys 200 Lt nekainuoja? Pas mus gaunasi 3,3. Viso 6 traktoriai, būna dienų, kai dirba visi ir praktiškai dėl tokių dienų ir laikomi.

Jei arklys 200 Lt, tai Bielkiam tik po 16 t.Lt mokėjai. :icon-eek:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad skaičiuojami visi dirbantys traktoriai. Čia tik mes tokie turtingi ir galim sau leist prie kiekvieno padargo po traktorių turėt. Kažkas rašė, kad 160 AG netinka purškimui ir panašiems darbams. Jei purkštuvas bus 3 ar 4 tonų, tai su kitokiu nelabai ir patrauksi jei šlapiau. Trąšų barstyklei per 2 t užkabint irgi reikia jau nemažo traktorieto. Galima ir su tokiais traktoriais visus darbus dirbt, ir tos kuro sąnaudos tikrai nėra didelės.

Kokia čia prabanga, jei vienas arklys 200 Lt nekainuoja? Pas mus gaunasi 3,3. Viso 6 traktoriai, būna dienų, kai dirba visi ir praktiškai dėl tokių dienų ir laikomi.

Jei arklys 200 Lt, tai Bielkiam tik po 16 t.Lt mokėjai. :icon-eek:

4*80 ir 2*160. Tokia konfigūracija buvo, kai reikėjo dirbt tam, kad gaut max įmanomą pelną, dabar, kai pelnas apmokestintas, strategija turbūt keisis, tik laukia ilgas karas su bosu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuo maziau valandu dirbi tuo maziau sumoki uz darba, as kiek kitaip isivaizduoju galios ir ploto santyki, as sakyciau, kad turetu buti kokia 5 ag /ha, juk ne tik seti reikia, bet ir purksti, o kas tinka sejai, turbut purshkimui nelabai tiktu.

na bet cia jau vel tik man taip atrodo :)

Bet tada kiek pinigu investuoji i technika jei nori kad 5ag butu vienam ha. As uz 1 prie 1.

Pritariu. :D Ir žinoma norėčiau, kad pas manę ūky taip būtų, bet kolkas 0,6AG/1ha. :( O daugiau į tuos visus parametrus gerai sutelpu. :)

O tai kiek ha ir kiek AG pas tamstą? Aš kogero busiu rekordininkas :lol: 6,8 Ag/ha
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nelabai suprantu kaip skaiciuojat ag/ha :icon-confused: . Suprantu kad ag reikia sunkiam padargui patraukti, bet kaip cia priklauso nuo ha? cia kiek suprantu priklauso nuo to kad nespejam apdirbti didesnio kiekio zemes? Bet galima dirbti keliomis pamainomis... Automatizuoti procesus... Kas zymiai keltu nasuma (pvz dvi pamainos - dvigubai didesnis nasumas - ag tas pats, automatizuoti sprendimai priklauso nuo proceso iki 3 kartu kelia nasuma ir pan...) Rezultate apdirbamos zemes plotas 6 kartai...

zu nelabai ka nutuokiu bet man atrodo mano mintis logiska...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nelabai suprantu kaip skaiciuojat ag/ha :icon-confused: . Suprantu kad ag reikia sunkiam padargui patraukti, bet kaip cia priklauso nuo ha? cia kiek suprantu priklauso nuo to kad nespejam apdirbti didesnio kiekio zemes? Bet galima dirbti keliomis pamainomis... Automatizuoti procesus... Kas zymiai keltu nasuma (pvz dvi pamainos - dvigubai didesnis nasumas - ag tas pats, automatizuoti sprendimai priklauso nuo proceso iki 3 kartu kelia nasuma ir pan...) Rezultate apdirbamos zemes plotas 6 kartai...

zu nelabai ka nutuokiu bet man atrodo mano mintis logiska...

Na mintis logiska, o ypac su automatizavimu. Gal koki robota reiktu pasodinti uz traktoriaus ar kombaino vairo ir jis varys be pertrauku. Ar cia kazkaip kitaip butu imanoma automatizuoti ta zemes dirbima?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nelabai suprantu kaip skaiciuojat ag/ha :icon-confused: . Suprantu kad ag reikia sunkiam padargui patraukti, bet kaip cia priklauso nuo ha? cia kiek suprantu priklauso nuo to kad nespejam apdirbti didesnio kiekio zemes? Bet galima dirbti keliomis pamainomis... Automatizuoti procesus... Kas zymiai keltu nasuma (pvz dvi pamainos - dvigubai didesnis nasumas - ag tas pats, automatizuoti sprendimai priklauso nuo proceso iki 3 kartu kelia nasuma ir pan...) Rezultate apdirbamos zemes plotas 6 kartai...

zu nelabai ka nutuokiu bet man atrodo mano mintis logiska...

Na mintis logiska, o ypac su automatizavimu. Gal koki robota reiktu pasodinti uz traktoriaus ar kombaino vairo ir jis varys be pertrauku. Ar cia kazkaip kitaip butu imanoma automatizuoti ta zemes dirbima?

visko neautomatizuosi.... gali pastatyt melzimo robota, gali pastatyt serimo robota.

laukuose sunkiau. paprasciausias automatinis vairavimas, tiek traktoriui, tiek kombaine, gali pailgint pamainos laika, nes zmogus maziau pavargsta. bet tada atsiranda kitas faktorius, zmogiskasis. kai vairuot kombaino nereikia, isimeta alaus i saldytuva, ir gryzdamas namolio, "aki" numusa.... taip tavo pazystamai atsitiko.... :icon-wink:

ateity, kazkas bus, bet dabar visi stengiasi pagerint operatoriaus darbo vieta, kad kiek galima maziau jis pavargtu.... taip ir nasumas keliasi :):)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jai gali isimest alaus skardine kuomet automatinis vairavimas tai gali isimest ir tuomet kai neautomatinis... (Zmogaus nepakeisi...); Del nuovargio - su kombainu sekt ir zet kur eina - akys isvarva... sejamoji reik permest galulaukese - stojam, 5min sugaistam, variklis dirba - kiek prarandam??

Automatizuoti kol kas viso proceso neiseis, bet dali tikrai galima, ir nuo to nasumas auga, o kalbejom ag/ha, tai norejau pariestarauti siam skaiciavimui nes jis mano nuomone nelogiskas... Galbut pradziai kaip rase iki 70ha (ar kiek ten, nesvarbu), bet dideliems ukiams tai to tikrai negalima naudot...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nelabai suprantu kaip skaiciuojat ag/ha :icon-confused: . Suprantu kad ag reikia sunkiam padargui patraukti, bet kaip cia priklauso nuo ha? cia kiek suprantu priklauso nuo to kad nespejam apdirbti didesnio kiekio zemes? Bet galima dirbti keliomis pamainomis... Automatizuoti procesus... Kas zymiai keltu nasuma (pvz dvi pamainos - dvigubai didesnis nasumas - ag tas pats, automatizuoti sprendimai priklauso nuo proceso iki 3 kartu kelia nasuma ir pan...) Rezultate apdirbamos zemes plotas 6 kartai...

zu nelabai ka nutuokiu bet man atrodo mano mintis logiska...

Na mintis logiska, o ypac su automatizavimu. Gal koki robota reiktu pasodinti uz traktoriaus ar kombaino vairo ir jis varys be pertrauku. Ar cia kazkaip kitaip butu imanoma automatizuoti ta zemes dirbima?

Kad klausi viewtopic.php?f=9&t=3637

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nevarva akys su kombainu visai, paseji tvarkingai kad eilutes tieisiai kaip styga butu o su kombainu apsisuki ir ziuri kad lenktuvo zvaigzde kur per viduri per eilute vaziuoti ir vsio, taigi i krashta po apsisukimo ne neziuri

Kad eilutes tiesiai kaip styga buti ir pan... ;)

Nzn, patirties neturiu siuose darbuose, bet ukininka cituoju - su kombainu dirbu daug, kartais po 14valandu, tai po to akys isvarva.

beje tas pats ukininkas turejo galimybe praktiskai isbandyt su autovairavimu ir be jo sake nasumas tris kartus skiriasi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...