Jump to content

Ka galvojate apie claas lexion 480?


stauga

Recommended Posts

Gal kas dirba su tokiu ar ka nors zino kokie jo trukumai ir ligos i atkreipti demesi perkant toki aparata. Aciu

vienas kaimynas salia turejo, tai per du sezonus pakeite kelis dirzus ir supleskino smulkintuvo reduktoriu, nes nepaziurejo tepalo, bet siaip patenkinti buvo, veliau ji pakeite ant naujo lex, o kiek is kesko servismenu girdejo anas parduodas po siai dienai dirb be problemu...

kitas kaimynas - tik nusipirko ir prasidejo...smulkintuvas pabiro (uzsikiso ismetimo vamzdziai, supleskino dirzus,sulankste pacia dudas), kompas istisai cypti pradejo (nes kad greiciau vaziuotu atjunginedavo fiske transporto kazkokia), truko vamzdeliai kedery isvare tepalus ir plius visokios smulkmes, tai jam nervai neislaike atidave atgal, stovi po siai dienai vienoj firmoj...teko ji apziuret tai tikrai davaziuotas kombainas atvarytas is anglijos, bet tuo tarpu kol kule tai tikrai nasiai dirbo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu sakyciau taj, kad jis labaj geras kombainas, visgi CLAAS, tik aisku kai su juo dirbi taj su protu reikia dirbt :) be to kaip ir visiems kombainams, be prieziuros jie ilgaj nelaikys, tad reikia rupintis :icon-rolleyes: bet kiek girdejau, taj kad tu visu LEXION islaikimas gan brangus (amortizacija ir t.t.) nezinau kaip jums, bet man atrodo, kad geriau kratiliai, negu rotoriai vietoj ju, juk rotoriius su slapesne mase ir uzkist gali :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lex nera rotorinis kombainas tik siaudu seperavimo sistema rotorine. dar neteko girdet kad juos kam butu uzkise. Savo darba jie daro puikiai.

jei toki planuoji isigyt pasitikrink ar veikia autoconturas t.y. paprasyk, kad uzkabintu pjaunamaja, pabandyk , pasiziurek ar nusistato galines padetis. pasiziurek el. instaliacijos bukle apsiziurek pobugni su spragilais tiekimo rotoriaus stovi. jei nupirksi pasikviesk servisa detaliai apziurai ir neskubedamas pasiruosi ji sezonui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lex nera rotorinis kombainas tik siaudu seperavimo sistema rotorine. dar neteko girdet kad juos kam butu uzkise. Savo darba jie daro puikiai.

jei toki planuoji isigyt pasitikrink ar veikia autoconturas t.y. paprasyk, kad uzkabintu pjaunamaja, pabandyk , pasiziurek ar nusistato galines padetis. pasiziurek el. instaliacijos bukle apsiziurek pobugni su spragilais tiekimo rotoriaus stovi. jei nupirksi pasikviesk servisa detaliai apziurai ir neskubedamas pasiruosi ji sezonui.

juk as sakiau kad geriau kratiliai negu rotoriai vietoj ju :) ta prasme, kad tik kratiliai, bet ne rotorius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano draugishkas patarimas, kadangi itariu uz ji esi pasirizes pakloti minimum 200 000, tai siulau rengti verslo plana ir kitai javapjutei turesi nauja betkokio modelio, gerai pagalvok ka gauni pirkdamas nenauja kombaina ir ko negauni isleidamas uz ji tokia suma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kratikliai riboja laiduma rotoriai ji didina :icon-wink:

kokie class pusiau rotoriai yra???

116 comanderis valanda veliau i laukus isvaziuoja, valanda aksciau gryzta, nei kratiklinis...

cia jei ka ne apie comanderi kalba , beje ju turbut ant lietuvos kokie trys tera. ir jiems ziauriai truksta galios

nera kombainu pusiau rotoriniu :icon-wink: yra su rotorine siaudu seperavimo sistema juos turi visi nuo 570 iki 600 lex, 480

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kratikliai riboja laiduma rotoriai ji didina :icon-wink:

kokie class pusiau rotoriai yra???

116 comanderis valanda veliau i laukus isvaziuoja, valanda aksciau gryzta, nei kratiklinis...

cia jei ka ne apie comanderi kalba , beje ju turbut ant lietuvos kokie trys tera. ir jiems ziauriai truksta galios

nera kombainu pusiau rotoriniu :icon-wink: yra su rotorine siaudu seperavimo sistema juos turi visi nuo 570 iki 600 lex, 480

tikrai ne trys ...

ir uz savo zodzius, apie kulima, atsakau, nes per javapjute, jis stovi nuo manes uz 2km, kartu su lexu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano draugishkas patarimas, kadangi itariu uz ji esi pasirizes pakloti minimum 200 000, tai siulau rengti verslo plana ir kitai javapjutei turesi nauja betkokio modelio, gerai pagalvok ka gauni pirkdamas nenauja kombaina ir ko negauni isleidamas uz ji tokia suma

kitam sezonui nemanau kad patvirtuns projekta o be to jei prikti nauja tai iseitu vos nasesnis uz ta kuri dabar turiu :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man projekto iki dabar nepatvirtino, bet tikrint pradejo, istikro dziaugiuos , kad emiau nauja o ne sena, nors irgi galvojau pirkt deveta kaip ir tu

na man kitam sezonui butinai reikia nes kiek galiu iki rugsejo vidurio kulti, o koki imi jei ne paslaptis

taigi voras NH turi nauja...ar dar viena imsi??? :o

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pabandysiu profaniškai patar (tsakyt į užduotą klausimą)

Bent jau aš negirdėjau kažkokios to modelio ligos (kas būtu bendra visiems to modelio kombainams). Tai žinoma nereiškia, kad jo neįmanoma sulaužyt :icon-wink:

Taigi tuo atveju galioja universali schema

1 Apžiūri dylančius dalykus (padangas, sėdynę, na kiek suprantu pats žinai kur žiūrėt, kad įvertint nusidėvėjimą)

2 Užkuri įjungi kūlimą pjaunamąją, smulkintuvą žodžiu viską ir klausai įdėmei. Kadangi reik manyt ne vieną sezoną kombaine praleidai tai iš garsų vibracijos, kvapų ir šešto jausmo suprasi kad kažkas ne taip su kombainu (jei žinoma yra kažkas). Tada belieka įvertint kiek tas "kažkas" kainuos pataisyt :lol:

3 pasilik dar bent 20000lt sutvarkyt tam ką pražiūrėsi :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pabandysiu profaniškai patar (tsakyt į užduotą klausimą)

Bent jau aš negirdėjau kažkokios to modelio ligos (kas būtu bendra visiems to modelio kombainams). Tai žinoma nereiškia, kad jo neįmanoma sulaužyt :icon-wink:

Taigi tuo atveju galioja universali schema

1 Apžiūri dylančius dalykus (padangas, sėdynę, na kiek suprantu pats žinai kur žiūrėt, kad įvertint nusidėvėjimą)

2 Užkuri įjungi kūlimą pjaunamąją, smulkintuvą žodžiu viską ir klausai įdėmei. Kadangi reik manyt ne vieną sezoną kombaine praleidai tai iš garsų vibracijos, kvapų ir šešto jausmo suprasi kad kažkas ne taip su kombainu (jei žinoma yra kažkas). Tada belieka įvertint kiek tas "kažkas" kainuos pataisyt :lol:

3 pasilik dar bent 20000lt sutvarkyt tam ką pražiūrėsi :icon-wink:

tai vat buvau vieno paziuret tai man pasirode kad vienas cilindras nedirba nes truputi vibracija jautesi variklio o siaip daugiau kaip ir viskas normaliai , nors isgirdes varikli ir nebelindau giliau ziuret, siaip sunku surast normalu deveta daikta bet imanoma, dar gal ziema leksiu i vokiecius su tokiu pazystmu paziuret kazin ar pavyktu ka nors rasti :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...